ah te zene!!!

Pa dobro....onda ja bar to ne radim....pa svako kad zabrlja pokusava da se izvuce iz situacije...a onda svi pribegavaju raznim metodama...ajde navedi nam slikoviti primer tih zenskih manevara;)
 
Најволијем овакве теме!

Једног риба превари са бившим, а он постави тему:''Зашто девојке увек варају момке са бившима?''
Једног нека риба одбије, а он тему:''Зашто сте све тако уображене и надмене?''
Једну неки кресне у пролазу, а она ома тему:'' Зашто је свим мушкарцима стало само до секса?''
Једном се жена изговори да је боли глава, а он тему:''Зашто се жене праве да не воле секс?''
Једну момак превари, а она пукне тему:''Зашто мушкарци морају да варају?''
...Да не набрајам...
Тако и овај! Покупио негде у детињству комплекс кривице, па сад отавара теме о томе како све жене набијају кривицу мушкарцима!
 
Hellen:
Најволијем овакве теме!

Једног риба превари са бившим, а он постави тему:''Зашто девојке увек варају момке са бившима?''
Једног нека риба одбије, а он тему:''Зашто сте све тако уображене и надмене?''
Једну неки кресне у пролазу, а она ома тему:'' Зашто је свим мушкарцима стало само до секса?''
Једном се жена изговори да је боли глава, а он тему:''Зашто се жене праве да не воле секс?''
Једну момак превари, а она пукне тему:''Зашто мушкарци морају да варају?''
...Да не набрајам...
Тако и овај! Покупио негде у детињству комплекс кривице, па сад отавара теме о томе како све жене набијају кривицу мушкарцима!

...pa naravno kad smo uvek žrtve...

...a što se nabijanja tiče... hmmmm, muškarci su krivci...
 
Hellen:
Најволијем овакве теме!

Једног риба превари са бившим, а он постави тему:''Зашто девојке увек варају момке са бившима?''
Једног нека риба одбије, а он тему:''Зашто сте све тако уображене и надмене?''
Једну неки кресне у пролазу, а она ома тему:'' Зашто је свим мушкарцима стало само до секса?''
Једном се жена изговори да је боли глава, а он тему:''Зашто се жене праве да не воле секс?''
Једну момак превари, а она пукне тему:''Зашто мушкарци морају да варају?''
...Да не набрајам...
Тако и овај! Покупио негде у детињству комплекс кривице, па сад отавара теме о томе како све жене набијају кривицу мушкарцима!

ne bih da se nekulturno izražavam ali nisi ti baš najtačnija ;)!
a o čemu bi ti otvorila temu?
asfaltiranje dunava ili pošumljvanju jadranskog mora ili ... :P!

mislim, ako nemaš nešto pametnije napisati onda se molim te suzdrži od istog!
 
Pa to zato sto vi uvek nesto pogresno uradite, kazete ili ne uradite ili ne kazete pa nam je lako da u retkim trenucima nasih grehova kao kec iz rukava izvadimo vasu mnogo cescu grehnju :)
 
Оћеш и објашњење?

Зато што је ово једна од тисућу тема којима поједници правдају своје недостатке и слабости, бацајући анатему на супротан пол и продубљујући ионако дубоко укорењене антагонизме.
А после дођете на форум и кукате како сте сами, како излазите посебно девојке - посебно момци, и како се нико ни са ким не дружи, не упознаје и не мува!

Па наравно, кад вам је за сваки поједначан лични пропуст крив ЦЕО ДРУГИ ПОЛ!!! Када коритите сваку прилику да кажете ''све жене су овакве'', ''сви мушкарци су онакви'', место да причате о конкретном случају и могућностима да се та, конкретна ситуација превазиђе!

И немој ме кукавички терати са теме само зато што сам рекла нешто што ти се не свиђа!
Јес тражио женско мишљење? ДОБИО СИ ГА!
Поднеси га мушки!


Значи, ако се осћеаш кривим због неког њеног поступка, онда тако реци, па ћемо да ти помогнемо!
 
Hellen:
Оћеш и објашњење?

Зато што је ово једна од тисућу тема којима поједници правдају своје недостатке и слабости, бацајући анатему на супротан пол и продубљујући ионако дубоко укорењене антагонизме.
А после дођете на форум и кукате како сте сами, како излазите посебно девојке - посебно момци, и како се нико ни са ким не дружи, не упознаје и не мува!

Па наравно, кад вам је за сваки поједначан лични пропуст крив ЦЕО ДРУГИ ПОЛ!!! Када коритите сваку прилику да кажете ''све жене су овакве'', ''сви мушкарци су онакви'', место да причате о конкретном случају и могућностима да се та, конкретна ситуација превазиђе!

И немој ме кукавички терати са теме само зато што сам рекла нешто што ти се не свиђа!
Јес тражио женско мишљење? ДОБИО СИ ГА!
Поднеси га мушки!


Значи, ако се осћеаш кривим због неког њеног поступка, онда тако реци, па ћемо да ти помогнемо!

vidim ja fino tebi ide ta filozofija a boga mi i knjige čitaš :D!
nego, spusti se malo niže (mislim bliže monitoru) ;) pa ponovo pročitaj moju temu!
ja želim neko normalnije (čitaj prizemnije) objašnjenje od ove tvoje filozofije ;), tj. više me zanima psihologija ženskog uma u toj situaciji kad su osjećanja uzburkana (da nisu onda bi ovo bila tema za psihologiju ;))!
npr. ako prizna da je kriva bla bla bla ...!
 
ace:
Kako žene, kad nešto pogreše, nateraju muškarca da se oseća krivim?

!
¨kako¨ mislis ¨na koji nacin¨ ili ¨zasto¨???

sto se mene tice u situacijama kad ja nesto zabrlajm drzim se pravila ¨napad je najbolja odbrana¨ i onoga ¨gresiti je ljudski al svaliti krivicu na drugog jos ljudskije¨ xaxaxa tako da mi je lakse da nateram onog drugog da se oseca krivim nego ja ja brinem...

sad me slobodno prozivajte kolko ocete al tako je kako je,mozda nisu svi takvi ali velika vecina ljudi jeste...
 
miss:
¨kako¨ mislis ¨na koji nacin¨ ili ¨zasto¨???

sto se mene tice u situacijama kad ja nesto zabrlajm drzim se pravila ¨napad je najbolja odbrana¨ i onoga ¨gresiti je ljudski al svaliti krivicu na drugog jos ljudskije¨ xaxaxa tako da mi je lakse da nateram onog drugog da se oseca krivim nego ja ja brinem...

sad me slobodno prozivajte kolko ocete al tako je kako je,mozda nisu svi takvi ali velika vecina ljudi jeste...

U opste nije istina da je vecina ljudi takva, proputuj malo svetom pa ces videti, mladi se upoznaju na ulici, u kaficima, ovamo onamo, u klubovima svi svima prilaze sklapaju prijateljstva, veze. Meni je devojka prisla u autobusu, a imao sam facu depresivca onu onako tuznu tresla me nostalgija tuga za kucom, i ladno riba pridje: "Hi bla bla bal" i krenemo da pricamo.

Tako da to sto ti kazes da su svi ljudi takvi nije istina.

To je samo kod nas , zato sto su nam se umovi izopacili zadnjih 20 godina.
 
AcaBg82:
U opste nije istina da je vecina ljudi takva, proputuj malo svetom pa ces videti, mladi se upoznaju na ulici, u kaficima, ovamo onamo, u klubovima svi svima prilaze sklapaju prijateljstva, veze. Meni je devojka prisla u autobusu, a imao sam facu depresivca onu onako tuznu tresla me nostalgija tuga za kucom, i ladno riba pridje: "Hi bla bla bal" i krenemo da pricamo.

Tako da to sto ti kazes da su svi ljudi takvi nije istina.

To je samo kod nas , zato sto su nam se umovi izopacili zadnjih 20 godina.
zivela sam u franuskoj a sad zivim u spaniji i dosta sam proputovala i pored toga...

a kad kazem vecina i mislila sam vecina kod nas...al ovde je skroz drugi fazon,sve kako mislis tako akzes...mada je meni zanimljivije kad malo muljam haha
 
AcaBg82:
U opste nije istina da je vecina ljudi takva, proputuj malo svetom pa ces videti, mladi se upoznaju na ulici, u kaficima, ovamo onamo, u klubovima svi svima prilaze sklapaju prijateljstva, veze. Meni je devojka prisla u autobusu, a imao sam facu depresivca onu onako tuznu tresla me nostalgija tuga za kucom, i ladno riba pridje: "Hi bla bla bal" i krenemo da pricamo.

Tako da to sto ti kazes da su svi ljudi takvi nije istina.

To je samo kod nas , zato sto su nam se umovi izopacili zadnjih 20 godina.
Aco opet ti o onoj kondukterki :lol
freefunfactory_com_animated_emoticons_super2_10.gif
:
 
ace:
vidim ja fino tebi ide ta filozofija a boga mi i knjige čitaš :D!
nego, spusti se malo niže (mislim bliže monitoru) ;) pa ponovo pročitaj moju temu!
ja želim neko normalnije (čitaj prizemnije) objašnjenje od ove tvoje filozofije ;), tj. više me zanima psihologija ženskog uma u toj situaciji kad su osjećanja uzburkana (da nisu onda bi ovo bila tema za psihologiju ;))!
npr. ako prizna da je kriva bla bla bla ...!

Јесте, читала сам Шелдона у средњој школи, и још неку лектиру...''Орлови рано лете'' ваљда...како знаш? :roll:

Не пишем о филозофији, (прочитај ТИ још једном) пишем о ТВОМ ГЛУПОМ УОПШТАВАЊУ!!! Покушаваш да наметнеш да је твоја лична ситуација општа ствар у односима међу половима, што уопште није тачно!!!!

Рекох, полазиш од погрешне премисе! Немогуће је разговарати о нечему што не стоји!

А ако питаш зашто се ТИ осећаш кривим јер ТЕБИ ТВОЈА девојка уме да набије осећај кривице.....е, то је већ ствар њене личности, твоје личности и вашег односа, а ниси нам дао никакве информације да бисмо могли да ти ишта конкретно кажемо!
 

Back
Top