Jel da da je ...

jel da da je....

  • jomini je najbolji

    glasova: 3 42,9%
  • jomini je car

    glasova: 3 42,9%
  • nema mu ravnog

    glasova: 3 42,9%
  • sta bi mi bez njega

    glasova: 2 28,6%

  • Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Само после тебе шефе.
c005.gif
 
shenzinzhe:
Mislim da je taj jomini jedan iskompleksiran lik. Više mi se dopada onaj drugi moderator koji ne lupeta svašta što mu prvo padne napamet. Skoro se i ne primećuje.
А,ти то,оно као,ако си се замерио једном,ајде да се увучеш другом...? :lol:

пс
Ма шта ће вам ова тема?
 
jedite_kod_Joa:
А,ти то,оно као,ако си се замерио једном,ајде да се увучеш другом...? :lol:

пс
Ма шта ће вам ова тема?

Kada sam se ja zamerio bilo kome? Iznosim svoj utisak posle nekoliko dana provedenih na Krstarici. Poznajem dosta i ozbiljnih i neozbiljnih foruma i nigde nisam video da se moderator tako negde gura u diskusije. Možda je to ovde pravilo ako grešim kaži, ali obično izuzetak potvrđuje pravilo. Drugi nevidljivi moderator je to pravilo.
 
ОК је човек. Мислим да се добро држи - не претерује ... често. Понекад ... Сви смо ми некад мало накриво ... И Ирон такође. Најоштрија је Лилу - по кратком поступку.

Мада, мислим да "модовање" и није потребно. Као и у сваком друштву, може једно време личити да је све наопако, а онда се људи сами уреде, избегавају оне који претерују па такви изгубе вољу за учешћем. Ха, личим на Дравина и природну селекцију ? :D
Чак и скретање теме - често је добро - да се смире страсти и зезање је добро за здравње, како ментално тако и физички.

Можда би модератор могао имати улогу чистача само за оне најекстремније ?!?!?
Али, опет, питање је колико је то и шта је то најекстремније ?!?!?
 
serb_pagan:
gde ti tu vidis problem? gde to postoji pravilo da moderator ne sme da diskutuje? to je njegovo pravo..


Pravo? Prvi put čujem da moderator javno iznosi svoj politički stav na forumu koji slovi za neutralan. Čitao sam i da se ljudi žale što su uklonjeni odavde samo zbog svog političkog opredeljenja, mislim da su bili radikali. Ako je to po tebi u redu, i ti si iskompleksiran kao on.
 
shenzinzhe:
Pravo? Prvi put čujem da moderator javno iznosi svoj politički stav na forumu koji slovi za neutralan. Čitao sam i da se ljudi žale što su uklonjeni odavde samo zbog svog političkog opredeljenja, mislim da su bili radikali. Ako je to po tebi u redu, i ti si iskompleksiran kao on.

Ja sam , bre, sampion po broju banovanja, i izmisljanja novih nickova, ali nikada nisam banovan zbog politickih ubedjenja...........

Ono, jesam zbog nekih igranki ,i zakulisnih radnji, na ovom forumu , koji zna da bude ko spanska serija........ali zbog politike , nikada.........
 
inagadadavida:
Ja sam , bre, sampion po broju banovanja, i izmisljanja novih nickova, ali nikada nisam banovan zbog politickih ubedjenja...........

Ono, jesam zbog nekih igranki ,i zakulisnih radnji, na ovom forumu , koji zna da bude ko spanska serija........ali zbog politike , nikada.........

Takvih kao što si ti ima na svakom forumu kao pleve. Pridaješ sebi značaj više nego što treba.
 
inagadadavida:
Jeste, a najvise tebi gleda kroz prste.... :D :D :D
Можда, али, пази кад је ипак од тебе направио човека - углавном си променио понашање, не много али је видно.
Још пет шест трајних банова - и ето тебе у радикалима! :D :D :D
Са новим ником ... :D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top