ja sam skroz zbunjen?

Ispade da je startovanje na temu "sta je gore psihicka ili fizicka sakarost" bolje nego ono "zdravo, ja sam Aca". A drugu sam startovo na temu zoloskog vrta :) I isto je psihvatila pricu.


Od sad cu samo da smisljam idiotske startove.
 
Pa eto nije mi jasno, pocnem glupavu temu na foru "Sta mislis o zoloskom vrtu" i razgovor traje jedno 1 vremena i vise, pridjem sa "Zdravo ja sam...." i otkaci me u sekundi. Sto gluplja pitanja pitam to razgovor bolje tece. To mi nije jasno?
 
NevenaBGD:
Da li je moguce da ti na svakih 5 dana prilazis nekoj devojci?? Pa to je sumanuto...ja mislim da seres i da se tebi polovina njih ne dopada nego samo tako volis da se samosazaljevas!!

Sto ne bi priso?
Zbog sira i vojne muzike. Ako me jedna nece mozda druga hoce. Treba kad me jedna iskulira sta onda da napravim pauzu od mesec dana. Ma ajde.
 
Hellen kako ces da vidis da li je nekome stalo do tebe ako ne progovoris sa njim ni 2 reci? Telepatski? Devojka koja komunicira samnom moze da sudi da li mi je stalo do nje ili ne. Za ostale stvarno ne znam kako to vide.

Ne mislis valjda da cu kad dobijem jednu korpu, da apstiniram mesec dana?
 
AcaBg82:
Obratim se devojci sa ja sam Aca i dobijem korpetinu ili ignorisanje.

Krenem spiku na temu sta je gore fizicka ili psihicka sakatost i riba prica samnom.

Meni sad tek nista nije jasno.
Kreni razgovor na temu nastanka svemira i postanka ljudi, kud idemo i odakle smo dosli i slicno... tek ces onda da vidis...

Ultimativno oruzije neka ti bude tema kako je zivot kratak i tezak, a nase postojanje je neprimetno, kako smo mi male mrvice... sami, napusteni...
 
samo paceri startuju devojke u prolazu,a ti si jedan od njih.
naravno da ne moze ni ona ni ti da znate da li osecate obostrane simpatije posle dve recenice.
i naravno da ce svaka da te odbije kad je spopadnes a da ne zna ni ko si ni sta si.
i to ti je vec sto puta deset razlicitih osoba pisalo.
namerno manipulies.
bas si los.
shame on u :roll:
 
AcaBg82:
Hellen kako ces da vidis da li je nekome stalo do tebe ako ne progovoris sa njim ni 2 reci? Telepatski? Devojka koja komunicira samnom moze da sudi da li mi je stalo do nje ili ne. Za ostale stvarno ne znam kako to vide.

Ne mislis valjda da cu kad dobijem jednu korpu, da apstiniram mesec dana?

Ацо, па ни једна девојка није дебил да не осети да ти уопште није стало до ње конкретно, да ти је стало до девојке уопште, а да ти она као ОНА уопште није битна!
Па то се види из авиона!
Она осети да је муваш само зато што се, ето, којим случајем нашла ту, теби при руци!

Причала сам ти о оном лузеру из мог друштва који је стално стартовао све редом. Једном смо остали насамо 15 минута и он је рекао:''Еј, јесам ли тебе већ питао да се смувамо?'' Шта му вреди што није лоше изгледао и што је био симпатичан, кад је мувао све из друштва! Ни једна није хтела јер је било толико очигледно да је њему ''дај шта даш''! А ни једна девојка неће да буде ''било која''!
 
Hellen:
Ацо, па ни једна девојка није дебил да не осети да ти уопште није стало до ње конкретно, да ти је стало до девојке уопште, а да ти она као ОНА уопште није битна!
Па то се види из авиона!
Она осети да је муваш само зато што се, ето, којим случајем нашла ту, теби при руци!

Причала сам ти о оном лузеру из мог друштва који је стално стартовао све редом. Једном смо остали насамо 15 минута и он је рекао:''Еј, јесам ли тебе већ питао да се смувамо?'' Шта му вреди што није лоше изгледао и што је био симпатичан, кад је мувао све из друштва! Ни једна није хтела јер је било толико очигледно да је њему ''дај шта даш''! А ни једна девојка неће да буде ''било која''!

Znaci treba da maksimalno lazem kako sam nevinasce, i kako mi se ni jedna druga na svetu ne dopada sem nje, i kako u zivotu nisma prisao ni jednoj drugoj. I da glumim fazon "jadan ja nevin, i naivan i posen"
Jel to?
 
Evo od ovo trenutka sam jadan ja i naivan, ni jedna mi se druga ne svidja sem devojke na koju sam bacio oko, sve su ostale odvratne a ona je piedastalu svih piedastala. Jadan ja skroman i naivan :)

Jes da cu da lazem ko pas ali sta mogu. Lazu i ostali.
 

Back
Top