Sve sto je lepo ima tuzan kraj II deo

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Jao ljudi znaci ne verujem kolike ste paljevine :lol::lol::lol:

Pricamo lucky i ja tako juce i vidim kako se ona i nensy popalile na pricu da cu ja da budem moderator i reko ajd da pravimo paljevinu sire narodne mase...

Nazalost i nasoj sreci je dosao kraj... vise ne mozemo da vas gledamo kako se gubite i placete zbog fakin foruma :lol::lol::lol:

Moram vam iskreno priznati da sam se bas zabavio gledajuci vas i izazivajuci opstu pometnju na forumu bez kontrole :lol::lol::lol:

Nek ste vi meni zivi i zdravi i jos 100godina poziveli ;)
 
znachi dovla i lucky?
pa ajd' da ponovim sushtinu odgovora sa prve teme.
ovaj put samo za njih dvoje.

prvo za dovlu..... evooo....
beast_fakju.gif


a evo lepotana i za lucky.... evo ga!.....
beast_fakju.gif
 
Dovla:
Ali ova Banshee sto se primilaaaaaa... ona je bila iznenadjenje ove zabave :D
pa da,samo vi zezajte.
kad si napisao ono meni je bilo ko da mi je neko rekao da me izbacuje iz stana na ulicu,i da se odmah pokupim....mislim,postujem ovde skoro svaki dan,ovo mi je ko neka virtuelna kuca...

ja sam se stvarno primila,jedino mi je bilo sumnjivo sto niko nije hteo da kaze gde ste to procitali i ko je rekao.

ko me terao da dolazim ana tinejdzere kada i ovako svratim jednom nedeljno :lol: bas znam da ubodem dan :roll:
 
Banshee:
pa da,samo vi zezajte.
kad si napisao ono meni je bilo ko da mi je neko rekao da me izbacuje iz stana na ulicu,i da se odmah pokupim....mislim,postujem ovde skoro svaki dan,ovo mi je ko neka virtuelna kuca...

ja sam se stvarno primila,jedino mi je bilo sumnjivo sto niko nije hteo da kaze gde ste to procitali i ko je rekao.

ko me terao da dolazim ana tinejdzere kada i ovako svratim jednom nedeljno :lol: bas znam da ubodem dan :roll:
:lol::lol::lol:

Ja i dalje ne verujem da si se primila u roku od 30sec otkako sam napisao to... :lol::lol::lol:

Prvo sam mislio da se cimas, aposle vidim popalila se k'o hepo kockica :lol::lol::lol:
 
Dovla:
:lol::lol::lol:

Ja i dalje ne verujem da si se primila u roku od 30sec otkako sam napisao to... :lol::lol::lol:

Prvo sam mislio da se cimas, aposle vidim popalila se k'o hepo kockica :lol::lol::lol:


pa naravno da sam se primila,jer meni ne bi palo na pamet da pisem tako nesto ako nije istinan...i onda kontam da si ozbiljan,ali sa nadom da je to dezinformacija.

i jos ja kad sam rekla da nas neko mozda pali,ti kao pa da,ja bih vise voleo da nas neko pali nego da se ugasi forum i tri tuzna smajlija na kraju :lol:

mislim ljudi,lazete kako zinete,necu vise da se druzim sa vama :razz:
 
Banshee:
pa naravno da sam se primila,jer meni ne bi palo na pamet da pisem tako nesto ako nije istinan...i onda kontam da si ozbiljan,ali sa nadom da je to dezinformacija.

i jos ja kad sam rekla da nas neko mozda pali,ti kao pa da,ja bih vise voleo da nas neko pali nego da se ugasi forum i tri tuzna smajlija na kraju :lol:

mislim ljudi,lazete kako zinete,necu vise da se druzim sa vama :razz:

Pa jbg morao sam da budem uverljiv :P:P:P

Nemoj ici ovde vlada bas jedno pozitivno raspolozenje :P
 

Back
Top