licni blamovi

nikola011sas

Početnik
Poruka
26
Cao drustvo! Evo mene opet...

Danas sam imao bas naporan dan. Dosao kuci, malo odspavao, citao knjigu...i ne znam zasto i kako, al' misli su mi odlutale na neke skroz trivijalne a opet u isto vreme simpaticne stvari - na blamove. Pa rekoh, mozda ce biti zabavno ako svako isprica svoj blam...iskreno.

Evo ja cu ispricati jedan od svojih (a bilo ih je milion... i ko zna koliko ce ih tek biti):

'srednja skola (druga godina), zima. Budim se ujutru, mislim da je bilo negde oko 06h, umivam se hladnom vodom kako bih se rasanio, ali uzalud. Oblacim se i spremam sebi dorucak - kobasicu, i to ljutu! Bio sam gladan k'o deset vukova i tri medveda...tako da mi ono veliko parce kobasice koje sam u tom trenutku imao u frizideru, nije bilo dovoljno.

Elem, izlazim iz kuce, krecem prema stanici. Ulazim u autobus (i to onaj dupli - harmonika autobus), a on krcat kao i svako jutro do tad.
Ulazim na poslednja vrata, onako 'mamuran', jos ne rasanjen.
iako je bio pun ljudi, sto onih sto su isli na posao, sto onih koji su isli u skole ili na druge obaveze, u njemu je vladala tisina. Vecina, kao i ja, je bila jos pospana i duboko zamisljena u svoje probleme...jedino sto se culo u tim trenucima su bili zvuci otvaranja i zatvaranja vrata...
A onda...u jednom trenutku...nekako nekontrolisano (jer sam bio skroz zamisljen i pospan), tako jako sam PODRIGNUO da me je cak i vozac cuo!!! Svi u mene gledaju, a ja od blama ne znam sta da radim. Samo sam prizeljkivao sledecu stanicu kako bih izasao, iako sam trebao jos dosta da putujem...

He he...eto toliko za sada :)
 
jednom sam se vracala iz skole i isla sam pravo kod decka.
nekako sam poranila (decko mi se jos nije vratio iz grada) i islo mi se mnogo u wc...i nisam mogla vise da izdrzim...upiskila sam se u farmerke, i to ispred njegovog ulaza...sva sreca pa je poverovao da sam to prosula sok dog sam ga cekala... :oops:
 
Liblet:
kad sam gubila nevinost uhvatila nas njegova keva...
ajde da vidim koće ovo da nadmaši

Ti si prvi NEbolid na temi! Podforum je LjiS, a on postvalja temu kako je podrignuo, a ova kako nije znala da joj je cale u Belgiji (uzgred: da li je sekretarica znala da razgovara sa TJerkom?).

Uzgred @Liblet: pod pp da ste to radili u sobi - to nije blam vec glupost! Ima naprava koja se zove kljuc, onda ima mogucnost: "Mama imam goste!", onda porukica na vratima,...
 
Bio sam na bazenu gde je bilo oko 400 ljudi i kad sam skocio na glavu spadne mi sortz a ja toga nisam bio svestan i onda sam onako izasao iz vode dok je u vodi plivao moj sortz... Niko me vise tamo na bazenu posle toga nije video......
 
rajkec:
Bio sam na bazenu gde je bilo oko 400 ljudi i kad sam skocio na glavu spadne mi sortz a ja toga nisam bio svestan i onda sam onako izasao iz vode dok je u vodi plivao moj sortz... Niko me vise tamo na bazenu posle toga nije video......

e,pokusavam ovo da zamislim ali mi ne ide...:confused: protivi se sili gravitacije...:)
 
Evoulirala sam, cao Darvine, vise mi ne trebas. :-) Vrtela sam se u krug, milion godina nisam htela da verujem ni Zoranu, ni Goranu, ni Igoru, i sad sam poverovala, sacekala sam sve dokaze, da mi dokazu da rade sve kako smo se dogovorili, to u stvari nije blam, ali kad pogledam sad unazad jeste, samo sam se blamirala dok nisam evoluirala.
 

Back
Top