Da li verujete u (pravu) ljubav?

Ja se ne slazem sa tim ko je to rekao , ako neko pita.
Verujem u ljubav i kad je nemam dovoljno.
Neko je ovde na forumu jednom rekao VOLIM DA VOLIM...Taj "neko' sad uziva u ljubavi...

I ja poucena njegovim primerom odlucih da veruejm da je ljubav jaka i stvarna ...

Danas sam dobre volje .Pitajte me opet sutra kad ne budem .
 
ko misli ko misli?...daaaaj reci nam ko ne veruje u ljubav...tako se lozhim da znam...

e ne ja verujem da je ljubav individualna...i da je ne treba idealizovati ovako ili onako...definicija bi bila kad bi se poklopile dve osobe sa istim shvatanjem ljubavi...kao i svega ostalog...

il kad se kresnu u borovoj shumici na zadnjem sedishtu...
 
naravno da postoji. Znam to i iz svog iskustva. I volim da volim (onog ko to zaslužuje). A, i ja sam jednom bila slomljenog srca, šta slomljenog - razbijenog, i moslila da je život sr.nje i da je ljubav ustvari iluzija. A kad sam se oporavila i shvatila da to što sam ja imala loše iskustvo ne znači da ljubav ne postoji i da želim da volim i da budem voljena, život mi je ubrzo doveo Njega. I volim ga i znam da on voli mene. I jako sam srećna zbog toga.
LJUBAV POSTOJI!!!
 
Izvini ali meni ne treba necije zaljenje ,niti bih da budem na ovom forumu tema za bla bla ,ako sam dala svoje misljenje zasto se drugi mesaju i pokusavaju nemetnuti svoje ,ako neko u nesto ne veruje ili veruje ,ako ima svoje stavove to je njegova stvar i ne treba da se drugi mesa! da li sam ijednog momenta trazila pomoc,savet ili sta vec kako smatras? nisam ,zadovoljna sam svojim zivotom i nemam nameru da ovde detaljisem ,zato me ubuduce zaobidji molim lepo i nastavi u pravcu u kom si krenuo/la.
 
Happy-ca:
Jedna osoba na ovom forumu misli da ljubav ne postoji.Zanima me koliko vas deli njeno misljenje.
Izvini ali meni ne treba necije zaljenje ,niti bih da budem na ovom forumu tema za bla bla ,ako sam dala svoje misljenje zasto se drugi mesaju i pokusavaju nemetnuti svoje ,ako neko u nesto ne veruje ili veruje ,ako ima svoje stavove to je njegova stvar i ne treba da se drugi mesa! da li sam ijednog momenta trazila pomoc,savet ili sta vec kako smatras? nisam ,zadovoljna sam svojim zivotom i nemam nameru da ovde detaljisem ,zato me ubuduce zaobidji molim lepo i nastavi u pravcu u kom si krenuo/la.
 
Mirka šizika:
Ja se ne slazem sa tim ko je to rekao , ako neko pita.
Verujem u ljubav i kad je nemam dovoljno.
Neko je ovde na forumu jednom rekao VOLIM DA VOLIM...Taj "neko' sad uziva u ljubavi...

I ja poucena njegovim primerom odlucih da veruejm da je ljubav jaka i stvarna ...

Danas sam dobre volje .Pitajte me opet sutra kad ne budem .

...da...
 
Trenutno zivim samo od necije ljubavi.
Vise ne moram da kalkulisem, razmisljam, mogu da budem ono sto jesam pored njega. A to je od skora, ranije sam bila sumnjicava, nepoverljiva, nikada se nisam do kraja prepustala. A sad sam naucila kako se voli neko. Kasno sam dozivela, ali za to sam sama kriva.
 
blpd_girl:
@kedi
kako kasno? pa ti imaš tek 26 godina?

Kasno se ne odnosi na moje godine. Mada sam bas mogla i ranije da se opustim pored nekog momka. Mislim, ne racuna se valjda samo koliko puta su nas voleli, nego koliko puta smo i sami voleli.
A kasno se odnosilo na to, da sam ponovo mogla da ugrozim sebe i svoju srecu, kasno sam shvatila da jeste ljubav, da me neko samo voli, bez razloga. Mogla sam da ga izgubim zbog lude glave...
 

Back
Top