Pomoc oko Counter-Strike-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa gledam na netu nesto,nasao sam da je za online potreban steam ali samo ukoliko zelimo da igramo u nekim ligama,a sa druge strane,non-steam je za obicno igranje,na bilo kom serveru. Marko mi je lepo objasnio kako da igram na serverima,a mene jos interesuje kako mogu da igram tu sa drustvom iz ulice...Da li moze da se napravi neki server,mozda preko hamachia ili tako nesto...
 
Steam ti treba za za 1.6 ako ti je 1.5 onda je onako kaok sam ti ja reko.
A ako oces sa drugom da igras mozes da napravis incoming connection na jednom a na drugoom obicnu konekciju i konesktujes se na ovaj prvi onada u cs jedan iskreira a rdrugi upise ip adddresu ovog drugog i igrate.Isprobano Radi 100%
 
marko47:
Steam ti treba za za 1.6 ako ti je 1.5 onda je onako kaok sam ti ja reko.
A ako oces sa drugom da igras mozes da napravis incoming connection na jednom a na drugoom obicnu konekciju i konesktujes se na ovaj prvi onada u cs jedan iskreira a rdrugi upise ip adddresu ovog drugog i igrate.Isprobano Radi 100%
aha, ok
 
Counter Strike Source radi preko neta bez Steam-a
Sve sto ti treba:
CSS Digitalzone ( 700MB )
Patch v 10 ( 277 MB )
Patch v 11 ( mislim da je oko 30 MB )
Patch v 12 ( oko 15 MB )
Patch v 13 ( oko 6 MB )
Patch v 14 ( oko 8 MB )
kad se instalira velicina mu je oko 3 GB i u sebi ima 10.000 file-ova pa prvi put kad ga pokrenes mapu ce ti load-ovati oko 5 min !!! ( tako je bilo kod mene 1.67 GHz: 1 GB ram: ATI 9600XT256MB)
Linkove za download cu kasnije postaviti. ( sad sam na poslu )
 
Previse komplikujete...
Potrebna vam je verzija Counter Strike 1.6 v 21 NOSTEAM
Mozete downloadovati ovdje (oko 300 MB)
http://www.counter-strike.rs.ba/gamez/Counter-Strike_v1.6.exe
Kada to instalirate, mozete igrati vas dvojica jedan protiv drugog koristeci program hamaci koji pravi virtuelni lan.
A mozete da igrate na netu na raznim serverima, samo nadjete ip adrese, a to bar nije tesko. Jedan od domacih je 212.200.139.134:27015
 
*P*A*B*L*O*:
Sto komplikujete Counter-Strike Source ima sto puta bolju grafiku a bez problema se moze igrati na netu plus u ovim patchevima ima oficijalnih mapa koje u samom setup-u nema !!!

Aj Pablo,ako mozes da stavis neki link za download pa da probamo oba...Mozemo da se organizujemo pa da przimo preko hamachia.Prikupimo mase...LaComparde??
 
Skora,hvala ti za ovo.Inace,prema uputstvima koje ste dali,uspeo sam nekako da namestim da igram preko neta.Ali vecina kaze "invalid cd key"...To i nije neki problem,nasao sam neke servere koje to ne zahtevaju i dovoljni su oni....Evo Comparde se slozio,mozemo i mi nesto da oragizujemo preko foruma,neki server....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top