Pukovnik KGB , strikes again......

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Danas je, oko 15 casova umro otrovani bivsi ruski spijun , uspevsi da izdiktira i potpise, pre smrti pismo , u kome tesko optuzuje Putina , za svoju smrt. Pismo je diktirao svojoj supruzi , a u prisustvu prijatelja i nje, ga je i potpisao.............

Kazu da covek na samrti ne laze...........

Putin, ex KGB pukovnik se nikada , eto , nije resio starih navika i hobija.......Rusija se ne menja, ostaje isti bastion samovlasca tajnih sluzbi i policija, likvidacija novinara i politickih protivnika.........Rusi jednostavno ne znaju drugacije.........

Mozda mafija vozi bolje automobile, mozda se sponzoruse oblace po poslednjoh modi, mozda vise stranaca seta Crvenim trgom.........ali, u biti , Rusija nije odmakla od ideologije koja joj je dala adekvatno ime , "Imperija zla"..........ni za Jotu.........

Razlog vise, da se Srbi jednom zauvek otkace laznog , a kobnog "bratskog " zagrljaja Rusije
 
inagadadavida:
Danas je, oko 15 casova umro otrovani bivsi ruski spijun , uspevsi da izdiktira i potpise, pre smrti pismo , u kome tesko optuzuje Putina , za svoju smrt. Pismo je diktirao svojoj supruzi , a u prisustvu prijatelja i nje, ga je i potpisao.............

Kazu da covek na samrti ne laze...........


Putin, ex KGB pukovnik se nikada , eto , nije resio starih navika i hobija.......Rusija se ne menja, ostaje isti bastion samovlasca tajnih sluzbi i policija, likvidacija novinara i politickih protivnika.........Rusi jednostavno ne znaju drugacije.........

Mozda mafija vozi bolje automobile, mozda se sponzoruse oblace po poslednjoh modi, mozda vise stranaca seta Crvenim trgom.........ali, u biti , Rusija nije odmakla od ideologije koja joj je dala adekvatno ime , "Imperija zla"..........ni za Jotu.........

Razlog vise, da se Srbi jednom zauvek otkace laznog , a kobnog "bratskog " zagrljaja Rusije

Неки црни маг призивао духове па ти рекао, а? :lol: :lol: :lol:
 
Пази његове жалости за шпијуном пребегом који је седео на две ил’ можда више столица :) А како то решавају нпр. ЦИА, БНД, МИ6, МОСАД... Дају им пензију и вилу на Женевском језеру и кажу но но, то се не сме, ал’ ми смо хумано и демократско друштво па те пуштамо да уживаш до краја живота.

Реко’ ја да си ти смешан ко транзистор кад свира на празно.
 
Ne znam shta vi mislite, ali vrlo je simptomaticno da VB prihvata sve protivnike Putina i Rusije. Nije bitno ko si i shta si. Mozes biti agent, ubica, cecenski koljac, bitno je samo da imas nesto da kenjas protiv Rusije. Cackanje mecke je uvek bio zaheban posao, pa me zato i ne cudi ovakav ishod. Shto se tice ovakvih ubistava mislim da to nije neka Putinova ili Ruska specificnost. Mosad je ovakve stvari odavno usavrsio, a i CIA nije daleko.
 
Ma, sve je to ok.............svi su oni , isti.......

Ali, voleo bi da nabacite i neki primer, konkretan.......pored onih floskula, tipa......ma , zna se kako to rade ovi i oni...........ovo je konkretno, i zato je tema.........

Nema konkretnog dogadjaja, nema ni teme.........samo naklapanja," profi" eksperata za tajne sluzbe :)
 
marlon:
Убили Келија, научника-стручњака да срамота о Ираку не изађе не видело, а неће дупле агенте.

Ето ти га пример.

Ko to reko??
eremita?? :D :D :D :D

Covek se ubio , u automobilu, zvanicna verzija..........kraj price.......
Ali, ako eremita svojim istrazivackim radom dosao do saznanja da je to ubistvo, e , onda , moram da se slozim :D :D :D

Ima li negde neki tekst, gde se pominje mogucnost da se KellY nije sam rokuno??Nema??

BTW....sramota o Iraku je pre toga izasla na videlo....sto bi ga onda ubili , kada se eto sve zna........
 
Kao prvo opet pojma nemaš, nije u automobilu nego u šumi pored kuće. Drugo, sutradan je trebao da svedoči u Pralamentu da u Iraku nema nuklearnog oružja. Pod tri, ostavio je na 3 mesta materijal ako bude ubijen i to se proglasi kao samoubistvo dokaz ko je umešan u to. Njegova žena je odmah rekla da se on nikad ne bi ubio, jer je hteo da razobliči Blera i njegovu kamarilu. Dosta?

A jel imaš ti negde tekst da je ovoga ubila ruska tajna služba? Ko ti je rekao eraser, pera :)
 
Litvinenko optužio Putina za svoju smrt

London - Prijatelji Aleksandra Litvinenka izjavili su u petak da je njihov prijatelj potpisao izjavu u svojoj samrtničkoj postelji u kojoj krivi ruskog predsednika Vladimira Putina za svoju smrt. Izjava koju su pročitali novinarima ispred bolnice optužuje Putina da "nema poštovanja prema životu, slobodi, ili prema bilo kojoj civilizovanoj vrednosti". "Pokazao si da nisi vredan svog mesta, nisi vredan verovanja civilizovanih muškaraca i žena", izjavio je Litvinenko. "Možda si uspeo da ućutkaš jednog čoveka, ali protesti iz celog sveta će odjeknuti u vašim ušima, gospodine Putine, do kraja vašeg života". Litvinenkov prijatelj Aleks Goldfarb izjavio je da je Litvinenko diktirao izjavu pre nego što je izgubio svest i da ju je potpisao u prisustvu svoje žene Marine. AP

http://www.playfuls.com/news_10_3968-Russians-Blame-Litvinenko-Ally-In-Former-Spys-Death.html


A ovde ima tona materijala u kojoj se optuzuje Putin..........

http://news.google.com/news?q=litvi...ozilla:en-US:official_s&sa=X&oi=news&ct=title
 
Dajes novinarske patke... Pa jel dokazano? :) Daj dokaz!!! :) ja mislio da si ti pametniji. Znaci sad ako ja stavim tekst Bagzijevog svedočenja gde optužuje Čedu da je roknuo Šljuku, a on je pouzdan svedok u SUDSKOM PROCESU... smešan si bre...

Nikad se takve stvari neće dokazati, pogotovu za takve male igrače kakav je bio Litvinenko. Za Kelija pogotovo... Kod njega je povezano sve sa vojnom intervencijom koja je mogla da stane sa njegovim potpisom da je sve farsa. Šta ćemo sa Kenedijevima. A? Koliko ima materijala o njima? Na tone. Imamo teoriju o famoznom trećem metku koji je kružio pet minuta i ubadao jednog po jednog u onom cadilacu. Gotova priča kohen, kao i sa porodicom Kenedi, kao i sa Kelijem, kao i sa tim jadnikom. Još šezdestih su rusu izmislili hemikaliju kojom namažeš dlan i kad se neko pozdravi sa takvom osobom dobija srčani udar u roku od 24 sata. Priča sa dvostruklim agentom je toliko beznačjna i banalna, ali tebi je interesantna jer voliš sve teorije zavere vezane za ruse. :)
 
Mislim da nije bio u stanju da potpise izjavu.Otrovan je radioktivnim polonijumom
(tako bar tvrde preko TV).Kako je izgledao juce mislim da nije bio ni svestan gde se nalazi ,a kamoli da daje izjave.Ali zbog vrste i nacina ubistva verovatno je bacuska odradio stvar.Mada nevidm sto se oko toga digla tolika frka.Spijun,to spada u opis posla.Ili penzija ili ovako nesto.
 
marlon:
А да питам нешто онако интимно. Јел’ си ти некад ... оно знаш неку рускињу, па није ’тело а она била џангризава, а?

Batice, gde mene nadje, koji sam drzao dva nocna kluba , kroz koje su prosle stotine Ruskinja , Ukrajinki i onih , iz Alma Ate, ***** li ga , kako se zove republila SSSRa.... :D

Pa ja sam doktorirao , na Rusikinjama , i njihovoj dushi slovenskoj.. :D :D :D
 

Back
Top