Тома Николић: Затворена књига за сарадњу са СРС

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
POLITIKA - STRANKE - Petak, Novembar 24, 2006 17:22
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da je 'vlast počela prljavu kampanju' i da je zato 'zauvek zatvorila knjigu za bilo kakvu političku saradnju sa SRS'.


Nikolić je na mitingu podrške lideru SRS Vojislavu Šešelju, održanom u Domu sindikata, rekao da je vlast smislila da svedok saradnik Dejan Milenković Bagzi u procesu za ubistvo premijera Zorana Đinđića bude toliko vremena u pritvoru, a da svedoči sada na početku kampanje za izbore 'i to tako da svedoči da optuži Vojislava Šešelja'.

'Čudi me da nije još ponekog od nas optužio onako uz put', rekao je Nikolić. 'Može se Bagziju sve kada ga pripreme Rade Bulatović, [Vojislav] Koštunica, [Boris] Tadić i ostali', kazao je Nikolić.

'Mi smo saslušali šta je to imao Bagzi da kaže, a sada neka saslušaju Koštunica i Tadić šta mi imamo da kažemo - započeli ste prljavu kampanju, a mi smo u stanju da odgovorimo na svaki vid kampanje i zauvek ste zatvorili knjigu za bilo kakvu političku saradnju sa SRS', poručio je Nikolić.
 
Mislim da će se oni koji su spomenuti u Nikolićevom govoru, ubiti od muke i nerviranja, ha, ha. Taj Nikolić se sve više gubi. Mnogo je bolje nemati bilo kakvu komunikaciju sa radikalima. Samo se bojim da će neki, u želji da uđu u Skupštinu, pogaziti datu reč i pridružiti se radikalima. A ovi to čekaju i tu uslugu će debelo naplatiti.
 
Radikali lazu cim zinu tako su u nekim momentima devedestih prdeli na sva zvona kako nece nikad saradivati sa Milosevicem koji je "papucar i najveci kriminalac u Srbiji " ni sa njegovom zenom koja je "crvena vestica sa Dedinje" (citati dr Seselj) pa su posle par godina usli u vladu sa njima isto tako je i Vucic rekao da ce se povuci iz politike ako Tadic postane predsednik pa smo videli kako e povukao ali njihovi glasaci su uglavnom neobrazovani i primitivni ljudi (videlo se na ovim skupovima kakvi su to likovi) pa ce im oni odmah zaboraviti a mogu ih i ubediti da to nikada nisu ni rekli . :roll: Ima posle izbora Toma da opet trci kod Kostunice i moli za koaliciju i saradnju kao sto je bilo i posle izbora 2003. iako su posle 5. oktobra takodje pricali da nema saradnje sa Kostunicom ,Djindjicem i "dosmanlijama".
 
Мислим да мало коме, ко је способан да објективно сагледа ситуацију, може реалном изгледати прича у којој су са земунским кланом били повезани радикали, човић и чеда, док су екипе из ДСа и ДССа потпуно неспоменуте. Ако је јасно да је у питању намештена прича онда је јасно и да у садашњој владајућој елити управо седи прави организатор ђинђићевог убиства. Нажалост он има све шансе да и остане неоткривен јер се рачуна на политичке острашћености - које је дискутант под именом Енглез и демонстрирао. Управо су као мете одабрани "дежурни кривци" и они чије помињање изазива пре свега емотивне а тек након тога здраворазумске реакције.
 
Chávez:
Мислим да мало коме, ко је способан да објективно сагледа ситуацију, може реалном изгледати прича у којој су са земунским кланом били повезани радикали, човић и чеда, док су екипе из ДСа и ДССа потпуно неспоменуте. Ако је јасно да је у питању намештена прича онда је јасно и да у садашњој владајућој елити управо седи прави организатор ђинђићевог убиства. Нажалост он има све шансе да и остане неоткривен јер се рачуна на политичке острашћености - које је дискутант под именом Енглез и демонстрирао. Управо су као мете одабрани "дежурни кривци" и они чије помињање изазива пре свега емотивне а тек након тога здраворазумске реакције.
mene samo cudi za Bgazi nije rekao da su Djindjica licno ubili Ceda i SRS zajedno.
 
_Milanche_:
mene samo cudi za Bgazi nije rekao da su Djindjica licno ubili Ceda i SRS zajedno.

И то што кажеш.
Али погледајте како је та прича лукаво осмишљена - огранизатор ђинђићевог убиства свакако да нема намеру да се прича око истрага истог и сличних ствари протеже предуго - отуда је и Багзијево сведочење такво какво је, рекла-казала, чуо од Шиптара, чуо од Кума, ништа сам није видео ни за шта не постоји физички доказ. Јасна је намера да све остане на нивоу вербалних оптужби које ће заувек остати да висе у ваздуху - никад доказане и никад оповргнуте а увек доступне да се њима нападну "дежурни кривци".
Прљаво, одвратно, зло.
 
Chávez:
И то што кажеш.
Али погледајте како је та прича лукаво осмишљена - огранизатор ђинђићевог убиства свакако да нема намеру да се прича око истрага истог и сличних ствари протеже предуго - отуда је и Багзијево сведочење такво какво је, рекла-казала, чуо од Шиптара, чуо од Кума, ништа сам није видео ни за шта не постоји физички доказ. Јасна је намера да све остане на нивоу вербалних оптужби које ће заувек остати да висе у ваздуху - никад доказане и никад оповргнуте а увек доступне да се њима нападну "дежурни кривци".
Прљаво, одвратно, зло.
ali i vrlo lukavo...mislim da iznenadjenjima nije kraj...
 
Chávez:
Мислим да мало коме, ко је способан да објективно сагледа ситуацију, може реалном изгледати прича у којој су са земунским кланом били повезани радикали, човић и чеда, док су екипе из ДСа и ДССа потпуно неспоменуте. Ако је јасно да је у питању намештена прича онда је јасно и да у садашњој владајућој елити управо седи прави организатор ђинђићевог убиства. Нажалост он има све шансе да и остане неоткривен јер се рачуна на политичке острашћености - које је дискутант под именом Енглез и демонстрирао. Управо су као мете одабрани "дежурни кривци" и они чије помињање изазива пре свега емотивне а тек након тога здраворазумске реакције.

Ne razumem , kojom logikom bi neko iz DSa, ucestovao u ubistvu predsednika svoje stranke, i to , bas coveka , koji je bio personifikacija i te stranke, i napredne Srbije???

DSS , SRS, SPS, Tajne policije, antihaski lobi, zemunski klan..........svi su oni imali nekog interesa da nestane Z.Djindjic.......ali DS????......suludo :roll:
 
inagadadavida:
Ne razumem , kojom logikom bi neko iz DSa, ucestovao u ubistvu predsednika svoje stranke, i to , bas coveka , koji je bio personifikacija i te stranke, i napredne Srbije???

Оном логиком да је то извршио неко коме се живо *ебе за персонификације овакве или онакве Србије и који је то урадио из материјалних или статусних разлога, ко то зна. Немојте се заносити да је Ђинђић убијен из неких "узвишених", магловитих циљева и побуда. Мотивација је сасвим сигурно била веома, веома приземна.
 
Chávez:
Мислим да мало коме, ко је способан да објективно сагледа ситуацију, може реалном изгледати прича у којој су са земунским кланом били повезани радикали, човић и чеда, док су екипе из ДСа и ДССа потпуно неспоменуте. Ако је јасно да је у питању намештена прича онда је јасно и да у садашњој владајућој елити управо седи прави организатор ђинђићевог убиства. Нажалост он има све шансе да и остане неоткривен јер се рачуна на политичке острашћености - које је дискутант под именом Енглез и демонстрирао. Управо су као мете одабрани "дежурни кривци" и они чије помињање изазива пре свега емотивне а тек након тога здраворазумске реакције.
_Milanche_:
...ali i vrlo lukavo...mislim da iznenadjenjima nije kraj...
100 % тачно - не бих додао ништа, а ни одузео.
 
Chávez:
Оном логиком да је то извршио неко коме се живо *ебе за персонификације овакве или онакве Србије и који је то урадио из материјалних или статусних разлога, ко то зна. Немојте се заносити да је Ђинђић убијен из неких "узвишених", магловитих циљева и побуда. Мотивација је сасвим сигурно била веома, веома приземна.

Motivacija je , slazem se bila prizemna , naprizemnija.......ali , ne vidim ko bi iz DSa mogao da udje u siri izbor , eventualno umesanih u taj zlocin???
 
Лепо је видети бригу о радикалима. И због радикала.
Томи су већ намештали и убиство и то право из уста Наташице Кандић. Не плашим се за његову судбу, више ме брине шта ће она Чедина сиротица с дететом кад овај почне дугогодишње да робија ... Чеда и Беба ће да бистре политику иза решетака и наравно да играју шах. :D :D :D
 
Ево га још једно признање! А шта ћете сад?!? :D :D :D
Позивам надлежне органе да испитају повезаност Војислава Коштунице и Бориса Тадића са земунским кланом. :D

Todorović: Mihajlov je sve pokvario

Potpredsednik Srpske radikalne stranke Dragan Todorović, koga je Dejan Milenković Bagzi optužio da mu je nakon odlaska u Hag Vojislav Šešelj poverio zadatak da bude glavna veza sa "zemunskim klanom", kaže za Kurir da je "Bagzi izneo samo delimičnu istinu".
- Moja veza sa "zemuncima" išla je direktno preko Vojislava Koštunice, a samo ponekad preko Borisa Tadića. Međutim, sve je pokvario generalni sekretar Vlade Dejan Mihajlov kada je optužio vrh Demokratske stranke da je umešan u ubistvo premijera Đinđića. Onda je Tadić prestao da mi se javlja! - ironično je prokomentarisao Todorović Bagzijeve tvrdnje da je vođa radikala odabrao baš Todorovića jer je "lud, i pristaje na sve", dok Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića navodno nije hteo da meša u posao sa "zemuncima" jer su previše "mekani".
 
Дакле, право позориште - зезање, ово оно, сине Миле ... Секс, дрога и алкохол ...
a049.gif
 
Englez:
Mislim da će se oni koji su spomenuti u Nikolićevom govoru, ubiti od muke i nerviranja, ha, ha. Taj Nikolić se sve više gubi. Mnogo je bolje nemati bilo kakvu komunikaciju sa radikalima. Samo se bojim da će neki, u želji da uđu u Skupštinu, pogaziti datu reč i pridružiti se radikalima. A ovi to čekaju i tu uslugu će debelo naplatiti.
Pa, ti si stvarno Englez, ili se pravish :roll:
Ja ne pamtim da su radikali ikada izlazili na izbore u nekoj koaliciji, bar otkako ja pratim pol. desavanja u Srbiji!
Daj navedi KOJE su to stranke, strancice......ikada usli u Skupstinu na ledjima SRS-a?
Pazi, Toma Nikolic kaze da se ogradjuje od ikakvih koalicija, kontakata i sl. a ti pricas da ce neki "pogaziti datu rec i pridruziti se radikalima" :shock: KOJI?
Toma je dao rec, Toma je dao rec, Toma je dao rec....... :roll:
 
*BILJA*:
Pa, ti si stvarno Englez, ili se pravish :roll:
Ja ne pamtim da su radikali ikada izlazili na izbore u nekoj koaliciji, bar otkako ja pratim pol. desavanja u Srbiji!
Daj navedi KOJE su to stranke, strancice......ikada usli u Skupstinu na ledjima SRS-a?
Pazi, Toma Nikolic kaze da se ogradjuje od ikakvih koalicija, kontakata i sl. a ti pricas da ce neki "pogaziti datu rec i pridruziti se radikalima" :shock: KOJI?
Toma je dao rec, Toma je dao rec, Toma je dao rec....... :roll:
Човек је дефинитивно Енглез ! Тимоти ... Џон ... г. Бајфорд, ти ли сте ? :D :D
 
Chávez:
Мислим да мало коме, ко је способан да објективно сагледа ситуацију, може реалном изгледати прича у којој су са земунским кланом били повезани радикали, човић и чеда, док су екипе из ДСа и ДССа потпуно неспоменуте. Ако је јасно да је у питању намештена прича онда је јасно и да у садашњој владајућој елити управо седи прави организатор ђинђићевог убиства. Нажалост он има све шансе да и остане неоткривен јер се рачуна на политичке острашћености - које је дискутант под именом Енглез и демонстрирао. Управо су као мете одабрани "дежурни кривци" и они чије помињање изазива пре свега емотивне а тек након тога здраворазумске реакције.
Juče sam, u jednom postu, napisao da sam gotovo ubeđen da je Koštunica inspirator i nalogodavac Đinđićevog ubistva. Meni se to odavno mota po glavi. DSS je uvek odavala utisak partije koja je, tobože, potpuno nezainteresovana za život u Srbiji, uopšte ali takvi su, izgleda najopasniji. Ne treba se zavaravati, što se njih tiče. Pitanje je šta će se i kada će se otkriti podaci i činjenice koje ukazuju na prirodu njihovog delovanja. Uopšte nemam dileme u vezi toga da je Koštunica vukao konce u mnogim stvarima, da bi onemogućio Đinđića da nesmetano radi. Što se tiče DS-a, realno gledano, nemam takav utisak.
 

Back
Top