decaci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
P

persaa

Gost
Imam decka oko 2 meseca i mnogo se volimo. Cesto se "igramo" ali jos nije bilo seksa. Medjutim pojavio se jos jedan decko. I s njim sam se malo "igrala" ali jos nije bilo nista. Cesto mislim na njega iako se stalno vidjam sa prvim i lepo mi je i dobro se slazemo. Drugi mi se povremeno javi i kad se javi samo na njega mislim. I kad se ne javi na njega mislim. To me mnogo nervira. Kako da se sredim. Nisam jos imala seksualne odnose.
 
persaa:
Imam decka oko 2 meseca i mnogo se volimo. Cesto se "igramo" ali jos nije bilo seksa. Medjutim pojavio se jos jedan decko. I s njim sam se malo "igrala" ali jos nije bilo nista. Cesto mislim na njega iako se stalno vidjam sa prvim i lepo mi je i dobro se slazemo. Drugi mi se povremeno javi i kad se javi samo na njega mislim. I kad se ne javi na njega mislim. To me mnogo nervira. Kako da se sredim. Nisam jos imala seksualne odnose.

Pazi samo da se ne opeces...
Pretpostavljam da si isuvise mlada da bi mogla da volis... Zato pazi da ne uradis nesto zbog cega ces se kasnije kajati...
 
persaa:
Imam decka oko 2 meseca i mnogo se volimo. Cesto se "igramo" ali jos nije bilo seksa. Medjutim pojavio se jos jedan decko. I s njim sam se malo "igrala" ali jos nije bilo nista. Cesto mislim na njega iako se stalno vidjam sa prvim i lepo mi je i dobro se slazemo. Drugi mi se povremeno javi i kad se javi samo na njega mislim. I kad se ne javi na njega mislim. To me mnogo nervira. Kako da se sredim. Nisam jos imala seksualne odnose.
A sto se lepo ne bi "poigrala" sa oboje...znas ono trojka i ti fazoni?! 8) 8)
 
Previshe si mlada da volish, bla bla bla, nikad otrcanija fraza...
Kao prvo, da ona VOLI, ne bi joj palo na pamet da se 'igra' s kim stigne...
Ovde ljubav ne igra nikakvu ulogu.

Moj savet. Izaberi onoga ko je vecji frajer i ko je iskusniji u krevetu. Prvi put treba da se pamti po nechemu, ipak. :wink:
 
DevouredSoul:
Previshe si mlada da volish, bla bla bla, nikad otrcanija fraza...
Kao prvo, da ona VOLI, ne bi joj palo na pamet da se 'igra' s kim stigne...
Ovde ljubav ne igra nikakvu ulogu.

Moj savet. Izaberi onoga ko je vecji frajer i ko je iskusniji u krevetu. Prvi put treba da se pamti po nechemu, ipak. :wink:

Daj molim te,ne lupaj... To sam joj rekla jer je ona rekla da voli tog decka.... Znam ja da tu ljubav je igra nikakvu ulogu...
 
DevouredSoul:
Lupam?
Zbog chega lupam?
Ono JESTE najotrcanija fraza ever.
Ovde ljubav NE IGRA nikakvu ulogu.
Prvi put TREBA da se pamti...

Ne razumem..

Ma,da... Nije bitno da li onda njega voli,bitno je da nadje nekog ko je dobar u krevetu,je l'? I posle se pitas sto sam ti rekla da ne lupas?
Nebitno,necu vise o tome...
 
Chuj, ja sam spavala sa dechkom koga sam volela do besvesti i josh uvek ga volim, pa nam je prvi put bio... prvi put...

A imam drugaricu koja je spavala sa dechkom koji je bio iskusan i nije ga volela...

Ne kazhem da je meni bilo loshe, ali ona se super provela...

Ako vecj ne mozhe da nadje onoga koga voli, nega bar nadje nekoga ko cje je zadovoljiti...

Retko koji ljudi danas vezuju sex za ljubav, pitanje je da li cje njen prvi to umeti...


Btw. i dalje mislim da je logichno ovo shto govorim.
 
ehm, rekao bih da nasa mlada persa ne voli onog kojeg pricha da voli, inache se ne bi "igrala" sa ovim drugim ...... no noooooo ..... to su jako provaljeni fazoni :wink:
pa evo, ni ja ne mogu da kazem da sam nesto super super voleo, a tada mi nikad nije padalo na pamet da se igram osim sa onom s kojom sam.

pa tako da, perso, svejedno ti je ......
 
Draga moja perso, ako ti ovakve probleme resavas na netu(nikog ne znas,slusas svacije savete)onda ti stvarno treba pomoc! Pa jel ti nemas neku drugaricu, neku osobu koja ti je bliska da sa njom pricas o ovakvim stvarima?! Sigurno ti necu isti savet dati ja i neko ko je video i zna celu situaciju sa tobom. Pa valjda je ovo mesto gde dodjes da se opustis a ne da se prisecas raznih problema. Moj savet-nadji neku osobu(KOJU BOLJE POZNAJES)da ti pomogne da resis problem...
 
DeDa:
persaa:
Imam decka oko 2 meseca i mnogo se volimo. Cesto se "igramo" ali jos nije bilo seksa. Medjutim pojavio se jos jedan decko. I s njim sam se malo "igrala" ali jos nije bilo nista. Cesto mislim na njega iako se stalno vidjam sa prvim i lepo mi je i dobro se slazemo. Drugi mi se povremeno javi i kad se javi samo na njega mislim. I kad se ne javi na njega mislim. To me mnogo nervira. Kako da se sredim. Nisam jos imala seksualne odnose.
A sto se lepo ne bi "poigrala" sa oboje...znas ono trojka i ti fazoni?! 8) 8)

U potpunosti se slazem sa dedom!! :lol: :lol:
 
Ja ne znam zasto se ljudi cimaju oko ovako glupih pitanja, i kako neko moze biti toliko glup pa da postavi ovako glupo pitanje, i onda ceo topic bude toliko glup da se zaglupavi pola foruma..
Ama ljudi sto se opterecujete ovakvim stvarima.. Kao prvo ona ne voli ni jednog od ta dva lika, kao drugo vidi se da nema vise od 13 14 mozda i manje, i kao trece vidi se da jedva cheka da proba "ono".. tj da ima sexualne odnose sa nekim..
Bzvz bla bla bla... jeeeeeee sisa je na deluu ooooo :D... AJ POz
 
persaa:
Imam decka oko 2 meseca i mnogo se volimo. Cesto se "igramo" ali jos nije bilo seksa. Medjutim pojavio se jos jedan decko. I s njim sam se malo "igrala" ali jos nije bilo nista. Cesto mislim na njega iako se stalno vidjam sa prvim i lepo mi je i dobro se slazemo. Drugi mi se povremeno javi i kad se javi samo na njega mislim. I kad se ne javi na njega mislim. To me mnogo nervira. Kako da se sredim. Nisam jos imala seksualne odnose.
Poseti psihijatra opste prakse!
 
Firmas:
persaa:
Imam decka oko 2 meseca i mnogo se volimo. Cesto se "igramo" ali jos nije bilo seksa. Medjutim pojavio se jos jedan decko. I s njim sam se malo "igrala" ali jos nije bilo nista. Cesto mislim na njega iako se stalno vidjam sa prvim i lepo mi je i dobro se slazemo. Drugi mi se povremeno javi i kad se javi samo na njega mislim. I kad se ne javi na njega mislim. To me mnogo nervira. Kako da se sredim. Nisam jos imala seksualne odnose.
Poseti psihijatra opste prakse!

Mrzim ovakve komentare bez argumenata.Ovo je cisto vredjanje :roll:
 
Imam decka oko 2 meseca i mnogo se volimo. Cesto se "igramo" ali jos nije bilo seksa. Medjutim pojavio se jos jedan decko. I s njim sam se malo "igrala" ali jos nije bilo nista. Cesto mislim na njega iako se stalno vidjam sa prvim i lepo mi je i dobro se slazemo. Drugi mi se povremeno javi i kad se javi samo na njega mislim. I kad se ne javi na njega mislim. To me mnogo nervira. Kako da se sredim. Nisam jos imala seksualne odnose.

Sta bi, koliko si ih do sad izmenjala??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top