STUDENTI OTERALI CEDU!

B.A.L.

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.610
U vreme kad su studenti zapoceli protest na "Filozofskom fakultetu",zavrsavala se tribina posvecena desetogodisnjici velikih studentskih protesta koju je poseti lider LDP-a Cedomir Jovanovic.On je tada usao u jednu od slusaonica i pokusao da se obrati studentima na sta su ga oni zasuli zvizducima i povicima:"Mars napolje, necemo politicare!"Kako tvrde studenti,Jovanovic je isteran zato sto njihov protest nije politicki obojen i zato sto se on pojavio u drustvu naoruzanih telohranitelja cime je prekrsio autonomiju Univerziteta. citat:Politika petak 24 novembar 2006.
 
B.A.L.:
U vreme kad su studenti zapoceli protest na "Filozofskom fakultetu",zavrsavala se tribina posvecena desetogodisnjici velikih studentskih protesta koju je poseti lider LDP-a Cedomir Jovanovic.On je tada usao u jednu od slusaonica i pokusao da se obrati studentima na sta su ga oni zasuli zvizducima i povicima:"Mars napolje, necemo politicare!"Kako tvrde studenti,Jovanovic je isteran zato sto njihov protest nije politicki obojen i zato sto se on pojavio u drustvu naoruzanih telohranitelja cime je prekrsio autonomiju Univerziteta. citat:Politika petak 24 novembar 2006.
Moze on da bude mirodjija na B92 i kod ono malo svojih obozavalaca, ali svakako ne moze ni da prismrdi tamo gde su mladi ljudi, obrazovani i pametni, kojima ne moze da proturi shilo za ognjilo :lol: :lol:
 
Peta tema o istoj laži.

Gluposti i laži. Bio sam na tribini i stajao sam na dva metra od Čede kada je izlazio.
Prvo, ne radi se ni o kakvim studentima već o nekakvoj anarhističkoj organizaciji koja je odlučila da blokira fakultet. U isto vreme na spratu se održavala i tribina posvećena desetogodišnjici protesta na koju je došao Čeda sa ženom i detetom.

Pri izlasku sa tribine praćen ostalim posetiocima Čedomir se sa detetom u rukama uputio ka izlazu. U tom trenutku vođa anarholenjivaca Ratibor Trivunac je počeo da kidiše na njega.Čedomir je u pratnji posetilaca tribine nastavio niz stepenice sa detetom u rukama nakon čega je neka "anarhistkinja" pritrčala i gurnulaga ga. On je ostao na nogama i sišao u prizemlje nakon čega je njoj nešto rekao (bio sam malo dalje pa nisam čuo) i izašao napolje. Njegova žena iobezbeđenje su izašli odmah za njim.

Jedina agresija na tom fakultetu je postojala odf strane takozvanih anarhista, gomile bradatih i čupavih morona koji pokazuju isti onaj vid ponašanja koji pokazuju i desni ekstremisti na pravnom.
 
Каква будала тај Чеда...Шта ради тамо са дететом!?Па и са женом...?
Човек нема мозга...Иначе глупо и провидно што је покушао да искористи борбу студената за своју промоцију.
 
Добио је шта је тражио и паметна је студентарија овако треба свако да прође ко пожели даомасти политићке брке на факсу.
А чеду нешто не миришу..
 
Kada je o studentskim pobunama rec,one su uvek oznacavale prekretnicu u svakom drustvu,pa se tako svaka pobuna sirila od obicnog studentskog protesta na siroke narodne mase.Ovaj studentski protest i nije toliko veliki koliko je stanje ozbiljno,samo sto neki ljudi to jos nisu uvideli.Drzava nastoji da zavadi studente ubacujuci pojedinu stranacku omladinu u okviru univerziteta praveci tako konfuziju.Tako na filozofkom fakultetu deluju razne struje.Od omladine Demokratske stranke ,LDP-a,Obraza(kao desnicarske organizacije),pa sve do anarhistickih i komunistickih grupa koje su i pokrenuli pitanje o skolarinama.Jednostavno studenti moraju da budu jedinstveni kada se radi o njihovim interesima i da zaborave sve stranacke podele.
 
urospo:
Ako je Ceda bio sa detetom, onda su ti studenti kreteni iako razumem njihovu ogorcenost....mogli su samo verbalno da mu se suprotstave.
Kao sto i sam vidis svako ima svoju verziju price...A druga stvar je STA CE CEDA SA DETETOM NA POLITICKOM SKUPU :confused: (iako skup nije bio politicki,ali je sam Ceda napravio svojim potezom kao da jeste).To se zove zloupotrebljavanje dece u politicke svrhe i kaznjivo je.Mnogo sto sta je kaznjivo u Srbiji samo sto se zakon ne sprovodi.
 
jedite_kod_Joa:
Каква будала тај Чеда...Шта ради тамо са дететом!?Па и са женом...?
Човек нема мозга...Иначе глупо и провидно што је покушао да искористи борбу студената за своју промоцију.
Pa, niko normalan, ma koliko bio ogorcen ili neprijateljski raspolozen, nece napasti oca pred detetom, nego ce zbog deteta ocutati...
Znao je to i Ceda, zato je poveo dete :roll:
 
B.A.L.:
Kao sto i sam vidis svako ima svoju verziju price...A druga stvar je STA CE CEDA SA DETETOM NA POLITICKOM SKUPU :confused: (iako skup nije bio politicki,ali je sam Ceda napravio svojim potezom kao da jeste).To se zove zloupotrebljavanje dece u politicke svrhe i kaznjivo je.Mnogo sto sta je kaznjivo u Srbiji samo sto se zakon ne sprovodi.
Izmedju dve totalno suprostavljene informacija, istina moze biti izmedju. Zbog deteta, studenti nisu burno reagovali, ali su mu stavili do znanja da je nepozeljan.
 
B.A.L.:
U vreme kad su studenti zapoceli protest na "Filozofskom fakultetu",zavrsavala se tribina posvecena desetogodisnjici velikih studentskih protesta koju je poseti lider LDP-a Cedomir Jovanovic.On je tada usao u jednu od slusaonica i pokusao da se obrati studentima na sta su ga oni zasuli zvizducima i povicima:"Mars napolje, necemo politicare!"Kako tvrde studenti,Jovanovic je isteran zato sto njihov protest nije politicki obojen i zato sto se on pojavio u drustvu naoruzanih telohranitelja cime je prekrsio autonomiju Univerziteta. citat:Politika petak 24 novembar 2006.

BLIC 24.10.2006.

Ne treba im politika
Dok je trajao prekjučerašnji
protest, došlo je do incidenta jer je Čeda Jovanović, predsednik Liberalno demokratske stranke, grubo narušio autonomiju Univerziteta došavši na tribinu, koja se održavala na Filozofskom fakultetu, u pratnji naoružanog obezbeđenja.
Studenti su ga izviždali i skandirali „Napolje, nama ne treba politika“ i nisu mu dozvolili da im se obrati.
Iznervirani takvom reakcijom, trojica ljudi iz Jovanovićevog obezbeđenja su nasrnula na studente - tvrdi Tadej Kurepa.
__________________________________________________________________
Почео је Чеда и да насрће на студенте са наоружаним горилама! :evil:
 
B.A.L.:
Kao sto i sam vidis svako ima svoju verziju price...A druga stvar je STA CE CEDA SA DETETOM NA POLITICKOM SKUPU :confused: (iako skup nije bio politicki,ali je sam Ceda napravio svojim potezom kao da jeste).To se zove zloupotrebljavanje dece u politicke svrhe i kaznjivo je.Mnogo sto sta je kaznjivo u Srbiji samo sto se zakon ne sprovodi.

Da, ali ne moraju da spustaju na njegov nivo. Ipak je bio na fakultetu, a ne utakmici.
 
@urospo
Ovo za nivo si u pravu. I ja stalno imam problem jer mislim o lepom vaspitanju i obicno kada neki primitivac zine, ja zanemim. Ali, dok ja mislim kako nesto reci i uraditi na lep nacin, primitivci cepaju po cevanicama i lome nas. Ne opravdavam postupak studenata, ali da se Ceda dao oterati na fin nacin bio bi oteran jos 90-tih. Nekada covek mora sebi da dozvoli da se spusti i nize da bi ga primitivac razumeo jer ako nista drugo ono zbog toga sto primitivac nikada ne moze da se uzdigne i progovori jezik kulturnog coveka. A Ceda je teska lopina koja ce uciniti sve samo da dodje do para. Za njega pare nemaju cenu, pa makar i zrtvovao i sopstveno dete.
 
Као прво : Како један озбиљан човек, муж, отац може себи да дозволи да доведе дете и жену на место где им није место - поготову у тренутку протеста ? Ту оправдања нема - без обзира шта је хтео да постигне !
Млади људи су у принципу агресивнији од средовечних и старијих. А агресивност се вишеструко појачава кад су у великом броју (да не кажем на гомили). То је тешко не знати. Гориле ? Па они могу само да још више испровоцирају.
Верна љуба и чедо су требали да остану код куће. Или да оду у неко позориштанце. Сами. Анонимни.
А Чеда нек се *урчи где хоће, и нек сноси последице посла којим се бави. То нису само привилегије.
На крају, ово не значи да оправдавам физичко агресивно понашање студената или било кога другог.
 
Sa jednog drugog foruma:

Koleginice i kolege, drugarice i drugovi anarhisti,

Ceda je dosao do nekog bradatog lika iz ASIja da pita sta se desava, zasto zvizde i vicu i onda je ASI lik odgovorio Cedi preko mikrofona na 10cm LOPOVE-NAPOLJE.
To je napad na Cedin integritet. Video sam da mu je odgurnuo megafon, a ovaj je kukao kako ga je udario, i kad se masa razisla bio je sav nasmejan kao da je u pitanju zajebavancija.
Ako cemo politiku da izbacimo sa faxa, ASI napolje.
Hvala na svemu i NAPOLJE.
Necu vise da spavam na filozofskom faxu sa vama i da me neko etiketira.

Potpuna je laz da je obezbedjenje ikoga udarilo. Bio sam na 2 metra od dogadjaja, cak sam Cedi pruzio ruku i razmenio 3 recenice s njim, i niko me nije takao.

Ni u jednom trenutku nije odlepio niti POKUSAO da pripreti. Kako potpukovnice znas koja mu je bila namera ?

Ja sam za protest i za blokadu Fakulteta, ali ne da mi vodja bude ASI ekipa.
Sklonite vise crveno/crne transparente i ASI nalepnice sa megafona, pa da pricamo.

liberTad
 

Back
Top