Метак у Исуса

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
3wr1uv8.jpg



Да ли треба коментар на ово?
 
Pa sa je tu cudno gomila cetnika ,ustasa,Ljoticevaca,domobrana je stavila pred kraj rata petokraku na kapu a da komunisti nisu ppostovali crkvu to je takodje stara vest tako da ne znam koji ce **** ova tema na politici bolja je za istoriju.
 
Тај Милорад Бајић је генијалац, антикомуниста, има веома много разноразног документарног материјала, али, гле чуда, у "демократској Србији" ВРАТА СВИХ МЕДИЈА СУ МУ ЗАТВОРЕНА а нарочито гледанијих. Својевремено сам му потписао некакву петицију којом је протествовао што ни "промењена власт" на РТС-у не дозвољава емитовање његовог врло интересантног материјала - док некакве "бранкице" и други људски деминутиви могу да овде раде шта хоће.

Ја одавно тврдим да је комунизам(бар код нас) ментална болест, како другачије објаснити потребу да неки поклоник стреља, тј. убије ФРЕСКУ, скрнави и опогани светињу???
 
al bundy:
Pa sa je tu cudno gomila cetnika ,ustasa, Ljoticevaca, domobrana je stavila pred kraj rata petokraku na kapu a da komunisti nisu ppostovali crkvu to je takodje stara vest tako da ne znam koji ce **** ova tema na politici bolja je za istoriju.

Баш си сладак, албанди, како си само ово лепо ИЗМИКСОВАО, милина права погледати, е, а пре него што наставиш да штампаш неистине (тј.лажи) буди љубазан па поткрепи неким именом неког четника или љотићевца који је пред крај рата ставио петокраку и био у руководству КПЈ ??? :roll::roll::roll:

п.с. Ова тема НИЈЕ за историју - тек се спремам да отворим једну о злочинима
црвених бандита.
 
Hehe.....Toliko o neutralnosti moderatora......Shto da se smirim.....Kazem da mi je bajic sumnjiv.......Shto ako je bio chlan ili pristalica, shto to otvoreno ne kAze.........Evo Ginter Grass priznao i shta mu fali.......Nego ovako postuju neki text koji se apsolurno ne moze proveriti, i onda ako posumnjash ili kazesh drukchije mishljenje, boze sachuvaj, treba te spaliti na lomachi.......A onda kritikuju inkviziciju:shock:......Shto se tiche posta o kaznjavanju, Marlon mi tu preti da ce me neki matorac ispresavijati......Ja na to odgovorim humorom i.......
 
Коју пословицу да применим ?
1. Не веруј жени која лаже ! (тешко)
2. Не веруј Усташи кога је одликовао Тито ! (вероватно)
3. Пријатељ је само одлично маскирани непријатељ ! (???)

Хаос, "Свијет је овај тиран тиранину, а камо ли души благородној.."
 
goxy:
Hehe.....Toliko o neutralnosti moderatora......Shto da se smirim.....Kazem da mi je bajic sumnjiv.......Shto ako je bio chlan ili pristalica, shto to otvoreno ne kAze.........Evo Ginter Grass priznao i shta mu fali.......Nego ovako postuju neki text koji se apsolurno ne moze proveriti, i onda ako posumnjash ili kazesh drukchije mishljenje, boze sachuvaj, treba te spaliti na lomachi.......A onda kritikuju inkviziciju:shock:......Shto se tiche posta o kaznjavanju, Marlon mi tu preti da ce me neki matorac ispresavijati......Ja na to odgovorim humorom i.......

Па шта и да је био припадник "Збор"-а, какве то везе има са ДОКУМЕНТАРНИМ ФИЛМСКИМ МАТЕРИЈАЛОМ, мислим треба повремено у неком дијалогу укључити и мозак.

Нисам живео у том времену (2.св.рата) и не могу да тврдим било шта, ни ово ни оно, а понајмање да будем црвени папагај који ће деценијама понављати компартијске "истине" о догађањима из тог периода, иако је недвосмислено потврђено да су се служили искључиво лажима и о себи и о другима.

п.с. Упознао сам неколико старих љотићеваца - за њих никада не бих могао да кажем да су фашисти - али могао бих да тврдим да су врхунски интелектуалци.
 
aj posto zurim a vidim da niko nema pojma ni o cemu nego samo svirate u prazno... milorad je napravio film o martinovicu... ko zna ko je martinovic zna, ko ne zna zalim slucaj. Coveka su unakazili siptari i tad je pocelo divljanje na kosovu, davno. dolanc je naredio da taj film ne sme da vidi svetlo dana, a coveka su ispljuvali na sva usta zbog toga sto je napravio dokument o tom vremenu. komunisti su sve radili da ga ocrne i izblate koji god projekat je hteo da napravi. i koristili su blazi recnik nego ti goksi... za njega je fasista uvreda i necu ti objasnjavati zbog cega, jer u tvojoj glavi nemas nikakvu predstavu o tome.
 

Back
Top