Duga ili kratka veza?

Pa duge veze - naravno.
Imala sam nekoliko vea od po 2 nedelje koje su bile vredne naravno. Iz svake veze se poneshto mozhe nauchiti. Nemam nishta ni protiv veza na jedno veche - ako se od njih neshto mozhe dobiti. Sex na primer. Ali josh smo mi mladi za to :wink:

Duge veze su bolje. Po meni, tj meni, dechko treba da bude najbolji prijatelj. Neko kome mozhete sve da kazhete, ko cje da bude deo vas. Kako to posticji za par dana? Teshko... ne?

Mada, sve treba da ima svoje granice. Posle nekog vremena vam taj 'prijatelj' dosadi i pozhelite neshto novo. Chim se tako neshto dogodi treba prekinuti, ma koliko teshko i nemogucje bilo...
 
Bleak WinterFullMoon:
Sasha85:
Kratke...
Duge veze ne volim jer sam bila sa deckom 1 ipo dana... Smucilo mi se da imam posle toga dugu vezu...
Trenutno su mi najlepse veze na jedno vece... Cisto zezanje... :wink:

Sta je ovo? Nedelju i po? Mesec i po? Ili godinu i po?
Zasto mislis da vezu treba dozivljavati samo kao zezanje?

Godinu ipo dana...
Nisam to rekla... Dugu vezu treba dozivljavati kao pravu vezu,a ove kratke... Cisto nesto ne obavezno... Ako zelis da imas decka/devojku na neko vreme...
 
Rekoh da se svrstavaju u izhivljavanja ili neuspele pokushaje.. mozhda i u nesporazume :wink:

Veza na jedno veche je neshto shto je trajalo jedno veche i zavrshilo se. Od toga mozhe da ostane lepa ili ruzhna uspomena, nothing more...
 
hehehehe. Sasha, jel smo mi o ovome nesto pricali? :lol: 8) :wink:

ehe ....... nego, svejedno mi je dal ispadne duga il kratka, ja uvek ciljam do kraja a pravo da vam kazem, nikad ni ne razmisljam o duzini. ako sam s nekim, onda imam mnogo debelih razloga a to vodi ka tome da necu biti s nekom svesno na nedelju dana. ne preferiram "izludjivanja", "izivljavanja" i "luftiranja" ..... ako neko nesto nalazi u kratkim vezama, onda slobodno, al samo ako su obe strane za to. posto sam ja bio jednom ispaljen od jedne sto me je iskoristila sam kao filter ..... na koji dan.
 
Keeper:
hehehehe. Sasha, jel smo mi o ovome nesto pricali? :lol: 8) :wink:

ehe ....... nego, svejedno mi je dal ispadne duga il kratka, ja uvek ciljam do kraja a pravo da vam kazem, nikad ni ne razmisljam o duzini. ako sam s nekim, onda imam mnogo debelih razloga a to vodi ka tome da necu biti s nekom svesno na nedelju dana. ne preferiram "izludjivanja", "izivljavanja" i "luftiranja" ..... ako neko nesto nalazi u kratkim vezama, onda slobodno, al samo ako su obe strane za to. posto sam ja bio jednom ispaljen od jedne sto me je iskoristila sam kao filter ..... na koji dan.

Da,da... :D Kako da se toga ne secam... :wink:
 
Sasha85:
Keeper:
hehehehe. Sasha, jel smo mi o ovome nesto pricali? :lol: 8) :wink:

ehe ....... nego, svejedno mi je dal ispadne duga il kratka, ja uvek ciljam do kraja a pravo da vam kazem, nikad ni ne razmisljam o duzini. ako sam s nekim, onda imam mnogo debelih razloga a to vodi ka tome da necu biti s nekom svesno na nedelju dana. ne preferiram "izludjivanja", "izivljavanja" i "luftiranja" ..... ako neko nesto nalazi u kratkim vezama, onda slobodno, al samo ako su obe strane za to. posto sam ja bio jednom ispaljen od jedne sto me je iskoristila sam kao filter ..... na koji dan.

drago mi je da bar kod nekih tinejdzera ostavljam trag :wink: pozitivan, nadam se .......

Da,da... :D Kako da se toga ne secam... :wink:
 
ej, prvi put da pogreshim za ovih 3 i kusur hiljade postova i ti se nadjes tu da mi solish pamet :x :lol:

i nemoj da skreces sa teme, da ti je Sasha ne zakljucha, postala je opasna od kad je dobila kljuchic :lol: :lol: :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
ej, prvi put da pogreshim za ovih 3 i kusur hiljade postova i ti se nadjes tu da mi solish pamet :x :lol:

i nemoj da skreces sa teme, da ti je Sasha ne zakljucha, postala je opasna od kad je dobila kljuchic :lol: :lol: :lol:

Pa ko cje da *****,ako necju ja? :lol:

Ocigledno da Sale zastupa parolu "Radikalno bolje" :lol:

Ne skreci sa temeeeeeeeeeeeeeeeee,skret skreeeeet! :wink:

radikalno cemo n.a.j.e.b.a.t.i
kad nas ona preuredi grlicemo se sa nevenom i kompanijom ..... :P :P :P
 
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
ej, prvi put da pogreshim za ovih 3 i kusur hiljade postova i ti se nadjes tu da mi solish pamet :x :lol:

i nemoj da skreces sa teme, da ti je Sasha ne zakljucha, postala je opasna od kad je dobila kljuchic :lol: :lol: :lol:

Pa ko cje da *****,ako necju ja? :lol:

Ocigledno da Sale zastupa parolu "Radikalno bolje" :lol:

Ne skreci sa temeeeeeeeeeeeeeeeee,skret skreeeeet! :wink:

radikalno cemo n.a.j.e.b.a.t.i
kad nas ona preuredi grlicemo se sa nevenom i kompanijom ..... :P :P :P

Pa,mora malo... :wink:
 
E evo ga i ja kao jedno od glavnih blebetala i hejtera na forumu :D:D..
Znaci, ovako.. Iskreno volim duze veze jer u njima jednostavno mogu totalno da se opustim.. Znaci ono kad se nadje devojka sa kojom se kapira dobro, razume te, i tako dalje jednostavno ono.. e ljudi aj ne znam ni sam sta sad da pisem sad sam jedva spustio slusalicu a spikali smo 3 i po chuke.. tako da mislim da je to dovoljno da se kaze :)
 
DevouredSoul:
Pa duge veze - naravno.
Imala sam nekoliko vea od po 2 nedelje koje su bile vredne naravno. Iz svake veze se poneshto mozhe nauchiti. Nemam nishta ni protiv veza na jedno veche - ako se od njih neshto mozhe dobiti. Sex na primer. Ali josh smo mi mladi za to :wink:

Duge veze su bolje. Po meni, tj meni, dechko treba da bude najbolji prijatelj. Neko kome mozhete sve da kazhete, ko cje da bude deo vas. Kako to posticji za par dana? Teshko... ne?

Mada, sve treba da ima svoje granice. Posle nekog vremena vam taj 'prijatelj' dosadi i pozhelite neshto novo. Chim se tako neshto dogodi treba prekinuti, ma koliko teshko i nemogucje bilo...

u potpunosti se slazem!!!!!!! :D
 

Back
Top