LJUBAV ILI STRAST?

homoljac.

Početnik
Poruka
2
samo cetiri godine u braku,a vec dve godine kako imam ljubavnicu.Mozda i nije neka tema,ali morao sam nekom da kazem. Kako mogu da znam da li je volim,ili samo nemogu bez njenog tela? Da li je neko imao nekih slicnih iskustva? Voleo bih da cujem jos necije misljenje. Imam zenu i cerkicu koju mnogo volim.Da li cu ljubavnicu voleti isto i ako budem bio sa njom u braku??? :confused:
 
Ja mislim da čovek može da voli dve osobe uporedo,možda na različite načine ili zbog različitih stvari.Bitno je da porodica ne oseti i ne pati.
Što se ovog drugog tiče,možda bi i nju u jednom momentu počeo da varaš.
Jednom rečju,uživaj u životu ali vodeći računa da ljudi koje voliš ne pate zbog toga.
 
Ja mislim da ti nikada nisi voleo svoju zenu i ne znam zasto si jos uvek u braku,a sto se ljubavnice tice,mozes ti da budes i razveden,a da sa njom i dalje ostanes na nivou ljubavnika,ako se plasis da se strast ne ugasi ukoliko i sa njom uplovis u bracne vode.
 
ONA je zbog mene napustila dom,odvojila dete od OCA,samo da bi zivela samnom.Imam zenu i dete,ONA je to znala kada se odlucila na taj korak.Naravno sa mojim ohrabrenjima.VOLIM je,samo mi je ona u glavi.Na tu opciju,da ostavi muza a ja svoju zenu,dosli smo cak pre DVE (2) godine!!! Ona jos uvek ceka! A sta ja jos uvek radim? -Nemogu da se odvojim od moje maloletne cerkice? STA DA RADIM,njoj izmice volja!?

Извини, Хомољац, што сам пејстовала овај твој пост, али он звучи много другачије од овог са форума ''Дом и породица''.

Не знам колико имаш година, али рекла бих да да си или врло млад.

Прво, та жена са којом си у вези није ЗБОГ ТЕБЕ оставила мужа и ''одвојила дете од оца'', урадила је то јер је ОНА тако желела. Не падај на приче о жртвовању. Једино, ако си и ти њој обећао да ћеш се развести, па ниси урадио...то је онда кукавички с твоје стране.

Друго, шта ти осећаш према својој жени? Како вас двоје функционишете? Ккао се слажете?На страну однос према детету, дете се воли и кад се родитељи разведу, али шта осећаш према жени са којом си у браку???

Опрости, али мало ми незрело делује твоја дилема ''да ли ћу љубавницу волети исто ако будем са њом у браку?''.
Наравно да неће бити ИСТО. Брак носи са собом многе друге обавезе, па знаш то ваљда, многе одговорности, многе проблеме за чије решавање није довољно само нечије лепо тело....
Мислим да је 2 године чекања и варања непоштено према обема женама.
 
homoljac:
samo cetiri godine u braku,a vec dve godine kako imam ljubavnicu.Mozda i nije neka tema,ali morao sam nekom da kazem. Kako mogu da znam da li je volim,ili samo nemogu bez njenog tela? Da li je neko imao nekih slicnih iskustva? Voleo bih da cujem jos necije misljenje. Imam zenu i cerkicu koju mnogo volim.Da li cu ljubavnicu voleti isto i ako budem bio sa njom u braku??? :confused:

Mozda sam mlad da bi pricao o ovome, ali ako vam se moje misljenje ucini sarlatanskim, stavite mi to do znanja.
Da bi saznao da li volis ljubavnicu (uopste mi nije jasno kako to nisi uspeo za 2 godine) obrati paznju na svoje stanje posle polnog odnosa sa njom. Ako je u pitanju samo strast, osetices to (nadam se), a ako ne mozes osetiti, ne znam...preispitaj dobro svoje prave emocije.
Nemoj da dozvolis da ti dete raste u sredini bez ljubavi. Ako se ne slazes sa zenom, bolje se odmah razvedi jer ces tako umaniti velicinu posledica koje ce tvoje dete trpeti. Za tvoju cerku bi, naravno najbolje bilo kada bi ti uspeo da joj obezbedis dom pun ljubavi bez izuzetka, tj. kada bi stvarno zavoleo svoju zenu.
No, sve je na tebi. Mislim, da koliko god saveta dobio, ti ces na kraju poslusati sebe.
Neodlucnost ti je velika mana.

Pozdrav i tvojoj cerkici zelim srecu !!!
 
homoljac:
samo cetiri godine u braku,a vec dve godine kako imam ljubavnicu.Mozda i nije neka tema,ali morao sam nekom da kazem. Kako mogu da znam da li je volim,ili samo nemogu bez njenog tela? Da li je neko imao nekih slicnih iskustva? Voleo bih da cujem jos necije misljenje. Imam zenu i cerkicu koju mnogo volim.Da li cu ljubavnicu voleti isto i ako budem bio sa njom u braku??? :confused:
Mozda tebi odgovara ova situacija... mislim, sad ih imas obe ;)
 
jeste. kukuavica.
smrad nedostojan ljubavi tog maleckog lučeta!

sredi se čoveče.
ili žena ili ljubavnica, kojoj si već syebao koncepciju.
bilo bi pametnije da te šutne u boolju.
i da produži dalje. bez pogleda na tebe.
a ženu pusti da živi svoj život,
i gaji dete bez traume i nezadovoljstva.
 
Ne znam kako neko moze biti u dilemi oko ljubavi.
Ljubav je ako mi prija svaki pogled koji mi uputi preko glava nase dece i znacajno mi namigne.Ljubav je kada se namrsti na nered na mom pisacem stolu.Ljubav je kada ujutru sva rascupana maze sendvice za decu ,trazi cele carape i vraca se sa ulaznih vrata da me poljubi i pozeli uspesan dan.Ljubav je kada odemo u bioskop sami.
Ljubav je nesto oko cega nema cenjkanja i pogadjanja i tu nema mesta za ljubavnicu,bar u mom slucaju.A verujte da ne mogu ni da zamislim da se nekome ovako i ovoliko predam ponovo..............a da odrzavam paralelni zivot jednostavno nije posteno jer majka moje dece to nije zasluzila.
 
g-din Jovic:
Ne znam kako neko moze biti u dilemi oko ljubavi.
Ljubav je ako mi prija svaki pogled koji mi uputi preko glava nase dece i znacajno mi namigne.Ljubav je kada se namrsti na nered na mom pisacem stolu.Ljubav je kada ujutru sva rascupana maze sendvice za decu ,trazi cele carape i vraca se sa ulaznih vrata da me poljubi i pozeli uspesan dan.Ljubav je kada odemo u bioskop sami.
Ljubav je nesto oko cega nema cenjkanja i pogadjanja i tu nema mesta za ljubavnicu,bar u mom slucaju.A verujte da ne mogu ni da zamislim da se nekome ovako i ovoliko predam ponovo..............a da odrzavam paralelni zivot jednostavno nije posteno jer majka moje dece to nije zasluzila.

Ovo je tako divno...Ti si divna osoba i verujem da si divan muz i otac.Sva sam se raznezila...
 
g-din Jovic:
Ne znam kako neko moze biti u dilemi oko ljubavi.
Ljubav je ako mi prija svaki pogled koji mi uputi preko glava nase dece i znacajno mi namigne.Ljubav je kada se namrsti na nered na mom pisacem stolu.Ljubav je kada ujutru sva rascupana maze sendvice za decu ,trazi cele carape i vraca se sa ulaznih vrata da me poljubi i pozeli uspesan dan.Ljubav je kada odemo u bioskop sami.
Ljubav je nesto oko cega nema cenjkanja i pogadjanja i tu nema mesta za ljubavnicu,bar u mom slucaju.A verujte da ne mogu ni da zamislim da se nekome ovako i ovoliko predam ponovo..............a da odrzavam paralelni zivot jednostavno nije posteno jer majka moje dece to nije zasluzila.

Zaista predivno rečeno. :)
 
Ovo sam pozajmio sa teme- zasto ste se udale- autor je gospodja pajamaca



a baš volim da mazim mog muža, i da mu budem žena.
pa to sam odlučila udavši se za njega, samostalna sam bila pre braka, te sam mogla samo sebe da gledam do kraja života.
ali sam odabrala da budem majka i žena.
naravno da postoje ženski i muški poslovi!
živite u zabludi ako mislite da nije tako.
ne pada mi na pamet da menjam gume na kolima ili da bacam đubre.
baš kao i što me nervira da on pere sudove ili usisava, jer uvek zabuši negde
udajte se vi, zdrave bile i vesele, pa onda pišite na ovu temu.
idem sada da mu napravim kolač koji obožava
a već sam skuvala njegovo omiljeno jelo, danas je petak...
to je dan za uživanje!




Ovo je mene raznezilo.Ko moze da vara ovakve zene? :?:
 
homoljac:
samo cetiri godine u braku,a vec dve godine kako imam ljubavnicu.Mozda i nije neka tema,ali morao sam nekom da kazem. Kako mogu da znam da li je volim,ili samo nemogu bez njenog tela? Da li je neko imao nekih slicnih iskustva? Voleo bih da cujem jos necije misljenje. Imam zenu i cerkicu koju mnogo volim.Da li cu ljubavnicu voleti isto i ako budem bio sa njom u braku??? :confused:


Vidis u tome i jeste poenta??? Moraces da otkrijes to? A kako je moguce da ne znas sta ti se desava? KO mislis da to treba da zna ako ti ne znas da li ti je veza bazirana na sexu ili na ljubavi?? MI ovde SIGURNO to ne mozemo da znamo u mesto tebe? Imaj u vidu da nesto nije u redu u prioritetima cim si tako kratko u braku a na pola puta si vec nasao drugu zenu tj zeleo nekog drugog i to uspeo da sakrijes od nekog jos toliko vremena.....ali sad sta je tu je. Imam smao jedan savet za tebe...nikog ne nosis na dusi ni zenu ni ljubavnicu.....ali za cerku si odgovoran 1000%.
Srecno i zelim ti sve najbolje;)
 
g-din Jovic:
Ovo sam pozajmio sa teme- zasto ste se udale- autor je gospodja pajamaca



a baš volim da mazim mog muža, i da mu budem žena.
pa to sam odlučila udavši se za njega, samostalna sam bila pre braka, te sam mogla samo sebe da gledam do kraja života.
ali sam odabrala da budem majka i žena.
naravno da postoje ženski i muški poslovi!
živite u zabludi ako mislite da nije tako.
ne pada mi na pamet da menjam gume na kolima ili da bacam đubre.
baš kao i što me nervira da on pere sudove ili usisava, jer uvek zabuši negde
udajte se vi, zdrave bile i vesele, pa onda pišite na ovu temu.
idem sada da mu napravim kolač koji obožava
a već sam skuvala njegovo omiljeno jelo, danas je petak...
to je dan za uživanje!




Ovo je mene raznezilo.Ko moze da vara ovakve zene? :?:

A zasto mislis da ne moze??? Vrlo lako? Izadje iz kuce posle dana uzivanja i prevari je s komsinicom! :roll: :razz:
 
baš me muž sada pita sa kojom bi mogao komšinicom da me prevari.
poslaću ga u prodavnicu,
nek se druži malo.


ne ide bre to baš tako.
naravno da postoji prava ljubav.
ali moraš da imaš nekoliko da bi znao kad naiđe ona prava.
zato se ne udaš jer si trudna, jer ima bmw,
jer ima lepe oči.
sve to prođe;)
 

Back
Top