"Ogroman" pristalica SRS-a pruzio podrsku Vojislavu Seselju

jedite_kod_Joa:
Има велику подршку,не брини ти ништа...вероватно највећу.

Ко зна који је разлог зашто није дошло више људи...Не бих закључивао напамет.
eto ja samm ti objasnio koji je...ima podrsku ali ni slucajno onakilu koliko ti mislis...a posebno ta podrska nesto intenzivna u smislu da "ljudi veruju u ideje" nego eto kao zive lose pa glasaju protiv "ovih".
 
Chávez:
Ја сам чуо да је био солидан број људи, у сваком случају у питању је број бар дупло већи од онога који би могле да сакупе све остале партије заједно - у року од једног дана.
Ceda skupio 10 puta vise na onom mitingu...
 
_Milanche_:
Ceda skupio 10 puta vise na onom mitingu...

Па колико знам ово није био митинг већ обичан скуп посланика СРС-а коме су се спонтано прикључили грађани. Митинг нигде није био рекламиран нити објављиван. Јел' неко видео негде плакат за митинг или нешто слично?
 
_Milanche_:
eto ja samm ti objasnio koji je...ima podrsku ali ni slucajno onakilu koliko ti mislis...a posebno ta podrska nesto intenzivna u smislu da "ljudi veruju u ideje" nego eto kao zive lose pa glasaju protiv "ovih".
У,бре што си ти наиван...
СРС ће имати највећу подршку у бирачком телу као и до сад.То је свима јасно.
 
Chávez:
Па колико знам ово није био митинг већ обичан скуп посланика СРС-а коме су се спонтано прикључили грађани. Митинг нигде није био рекламиран нити објављиван. Јел' неко видео негде плакат за митинг или нешто слично?
Plakat nisam ali samm cuo na tv poziv sa konferencije za stampcu.
Bz obzira kako neces da priznas da je 1500 sesan broj:)?
 
Chávez:
Па колико знам ово није био митинг већ обичан скуп посланика СРС-а коме су се спонтано прикључили грађани. Митинг нигде није био рекламиран нити објављиван. Јел' неко видео негде плакат за митинг или нешто слично?
Ни ја нисам чуо за митинг.Вероватно и није био рекламиран.
 
_Milanche_:
Plakat nisam ali samm cuo na tv poziv sa konferencije za stampcu.
Bz obzira kako neces da priznas da je 1500 sesan broj:)?

Мени пријатељ рече да је било 5-6 хиљада. То је сасвим солидна бројка и не верујем да би иједна друга партија прикупила толико грађана без икакве рекламе. Надам се да цифру са сајта Б92 не намераваш да представиш као реалну?
 
Chávez:
Мени пријатељ рече да је било 5-6 хиљада. То је сасвим солидна бројка и не верујем да би иједна друга партија прикупила толико грађана без икакве рекламе. Надам се да цифру са сајта Б92 не намераваш да представиш као реалну?
jos manje cu da predstavim kao realnu odokativnu procenu od tvog prijatelja...
 
Da nije Ceda delio ovo? :D

sniffer.jpg
 
jedite_kod_Joa:
Има велику подршку,не брини ти ништа...вероватно највећу.

Ко зна који је разлог зашто није дошло више људи...Не бих закључивао напамет.

Ma, klasican razlog za slab odziv radikala............kako kaze Toma:" ;lep dan, ljudi otisli u njive i vocnjake , da jos nesto urade oko poljoprivrede....... :D :D :D "

Ma, zabole vise ljude , i za Voju Hrvata, i za Kosovo, i za EU.........gledaju kako da prezive, posla nema, a racuni se gomilaju.........

Puca im , za debelog na dijeti, ona stvar.........isto misle i glasaci svih drugih lopovskih udruzenja, zvanih, partije.............na izbore ce da izadje 20 % dileja, i niko normalan
 

Back
Top