sta mislite o mojim slikama?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
arheolog:
Suptilno, fantazmagoricno, originalno!Bravo!
U kojoj su tehnici radjene?
Jako dobar site, pregledan!

hvala! :D

iznad svake slike na sajtu stoji kojom tehnikom je slika radjena (kao i dimenzije i ime). uglavnom su radjene akrilom, gvasom ili pastelama ili mesanom tehnikom.

ps. moj brat se zahvaljuje za pohvale upucene sajtu...

ps. uskoro dodajem jos dve "galerije" sa novim slikama na sajt...
 
samo naprijed zorice,brusi svoj rad, uvijek moze bolje.ja sam tek poslije"slikareve"kritike na ovom forumu poceo uvidjati u potpunosti svoje greske,zato je iskrena kritika mnogo bolja od pohvala.crtezi mi se bas svidjaju,uzgred pitaj brata za redizajn mog sajta,moze li za jednu sliku ili samo za novac.pozdrav mile albijanic.
 
Pogledao sam tvoj sajt i zapao mi je u oci.
Slike su ti odlicne,a mene zanima nesto vise o stilu kojim ti radis,posto ja takodje crtam skice u online stilu,ali ne znam puno o tome zato te molim da mi pomognes ako mozes.
pisi mi na ovaj mail writer_zv_4@hotmail.com :wink:
 
Odlicno Zorice, dela odaju neku misticnu teznju ka boljem, ka Bogu, kako ja to "vidim". Ovo su najoriginalnija dela koja sam vedeo u zivotu (btw imam tek 18 god.) i jednostavno imate najautenticniji oblik izrazavanja. Svidja mi se kako "secirate" objekte, bica, prostor i ne ostavljate mesta za samo jednu pomisao u nasim glavama. Samo nastavite!!!
 
NOVO! ZoricArt W@P sajt!!! :lol:

Ukoliko imate mobilni telefon sa W@P pristupom, posetite ZoricArt W@P sajt!

Adresa: members.lycos.co.uk/zoricart

Osim nekoliko galerija sa njenim slikama, tu cete naci i wallpaper-e za mobilne telefone!

Pozdrav
ZoNi
webmaster @ ZoricArt OnLine
w@pmaster @ ZoricArt W@P

Napomena: ukoliko nemate telefon sa W@P-om, ovom sajtu mozete da pristupite i pomocu web-browsera Opera ili preko sledeceg linka:
http://wapsilon.com/?members.lycos.co.uk/zoricart
 
milenko:
nesto sa tobom nije uredu, sta citas od knjiga. Sve to sto radis je prilicno morbidno . Kakav je tvoj problem? kome to treba?Gde da zakacim tvoju sliku?
nemam nekih posebnih problema. nisu sve slike za kacenje u svaciju sobu. van soba postoje galerije i muzeji i ustanove slicne tome... raspitaj se. slika nije i ne treba da bude samo dekoracija zida nekoga ko ne zna sta bi jos mogao da "uklopi" sa svojim namestajem pa koristi slike umesto postera...
umetnost i njene poruke su malo dublje nego sto izgleda ti mislis... ako uopste mislis o tome...
 
zoricart:
molim vas da mi kazete svoje misljenje o mom radu...

adresa sajta je http://home.drenik.net/zoricart (ili krace www.zoricart.tk)

hvala za sve komentare! :)

pozdrav
zorica
Priznajem, nisam stigao sve da pogledam, ali vraćam se sigurno. Ono što mogu odmah da pohvalim je siguran crtež, dobra kompozicija i prava kombinacija toplo- hladnih boja. Čujemo se još. Pohvale i bati za sajt! Pozdrav i guraj.
 
WOOOOOOOOOOOOOOOOOW!
Posto ja ne umem da skrivam svoje odusevljenje, a laik sam za kritiku u ovoj oblasti, samo cu reci:ODUSEVLJENA SAM!

Oduvek su me odusevljavale duse umetnika koje vide tako duboko!
Moram da priznam da sam odmah stavila jednu od slika kao wallpaper!
SAMO NAPRED! :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top