Sacred

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Poceo sam da igram igru... Tj. 2 minuta sam je probao.... Ali me nekako malo odbija zbog toga sto je kamera fiksirana... I nekako mi zbog izvodjenja deluje kao da je 5 godina starija od neverwinter nights-a.... Nije meni grafika uopste ni bitna- nego mi sve to deluje cudno... Dakle, mislite li da je vredna sveukupno?
Znam da sam mogao samo da pogledam neki review (i jesam), al' u ovom slucaju mi je to suvoparno... Nekako vise znaci kada cujem nekoliko ljudi koji su igrali- da mi jave da li posle svih drugih i nekako drugacijih igara vredi pokusavati ozbiljnije... Par odgovora i sto se mene tice- lockujte!
 
Ja sam igrao i bio sam prilicno zadovoljan igrom.

Problem je shto ima nekoliko bagova. Ja sam dosao gotovo do kraja, ali sam se onda zabagovao u kvestu sa princom i carobnicom. Tj. glupa carobnica nikako da krene na misiju. Pre toga naravno bio je water bug - to se lako ispravlja i bug sa elementalima - nisu mi se pojavili na mapi pa sam jedno deset dana obilazio dzinovsku mapu dok ih nisam pronasao, e sad tu verovatno ima i neka fora da se skupljaju odredjenim redosledom pa mi je zbog toga zabagovao kasnije carobnicu. Dotle sam vec postao baja pa mi je bilo glupo da se vracam. Ono bio sam toliko jak da se vise nisam ni tukao svi protivnici sem bosova su umirali cim me vide. He he he.

Elem, ako su ispravili nekim petcevima ove bagove onda ti svakako preporucujem igru. Ako nisu onda ne - samo ces se dzabe iznervirati.
 
da ima krsa bugova probaj odmah da nabavis exp to ti je moj savet inace mene je igra nervirala posto je kopija diabla brzo me je smorila...
 
igrao sam je i ja par dana i vec sam bio prejak, nego nije to bio neki problem, gore je bilo sto igra dosadi jer nije mi jasan bio cilj ubijanja gomile protivnika, pricica mi je bila neubjedljiva pa je nedostajao motiv za igranje, a falilo mi prostora na hardu pa je pao uninstall...
 
Nista... Skidam patch v1.5 od 8 Mb.... Ali nigde nisam nasao UK verziju koja je resume supported, a US verzija koju sam skinuo (dial up) ne radi :evil: Valjda nece puci... :? Nadam se da sam nasao i dobro pomagalo od 6 Mb; da bi patch uopste radio na mojoj verziji igre :)
Eh, dosao da pitam da li uopste da probam igru (kojom svakako niste odusevljeni), i sad joj se posvecujem ko da je HL3!!
 
nemam ja nikakvu konkretnu zamjerku na nju. Da mi je prva igra tog tipa vjerovatno bi je presao, a ovako je to sve vec mnogo puta vidjeno, a i ne volim igre na diablo fazon....
 
Instalirao sam patch 1.5 i sredio ga... :) A ima i neki 2.8.26 patch... Tezak 150MB!!? Mora da je i ekspanzija- ali dial-up...
Probacu igru kad sam se vec iscimao... Mozda i prodje, posto sada ne ocekujem nista posebno od nje :) Uostalom ja i nikada nisam igrao diablo, pa ako je taj fazon- nece mi biti izlizano... :)
Sto se mene tice- moze i da se zatvara!
 
auuu, odakle iskopa ovu temu :D ... ne verujem da ce ti iko poslati mail- vecinu bi mrzelo i da ti ovde kuca odgovor koji sam mozes naci za 2 minute preko gogla... ali, evo ti resenja (ipak si novajlija) :)

"Water from the mules" bug in game
In the "Water from the mules" mission, if you can't pick up the water do the following trick: Press ~ (tilde) key to bring up a consol, then type "Wasser", press [enter] and then hit the ~ key 1 more time. Now you can pick up a water.
 
Odigrao sam, original + expanziju nije lose ali ....kao sto kazu ljudi ima bagova tonu, dosta side questova ne moze da se resi, ili mozda i moze...ali pod neki uslovima uletis u bug da ti se zablokira quest(ja sam imao 5-6 takvih) grafika je ok nista posebno... ako te smori uzmi Titan quest, mnogo je bolji
 

Back
Top