PDF to WMF

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Pretrazio Internet uzduz i popreko. Nasao nekoliko programa koji dolaze mozda u obzir ali nakon instalisanja i probe, ali nije to to.
Za sada je najblizi PDF Magic 1.0 ali pravi neprihvatljivo velike WMF fajlove (u bajtovima), cak veci i od originalnog PDF, inace dobar. Kad uradim istu tu formu programu Metafile Companion bude velicine 50K a sa PDF Magic 1.0 ispada oko 1MB !!!

Zna li neko neki dobar PDF to WMF konverter a da ne pravi mamutske WMF fajlove. Ne pitajte me zasto mi treba bas WMF konverter, jedan klijent zapeo da bas to koristim za pripremu nekih formi koje on dovlaci odnekuda u PDF formatu. Ja to prebacim u WMF i direktno iz programa popunjavam podacima iz baze podataka.

Anybody?
Ajde, castim pivce ili tako te eksplozivne materije, jer ja ne koristim pa nisam vest u tome :)
 
Probao sam kroz Corel, brzo radi, ali su WMF fajlovi preveliki.
Importovao sam PDF fajl od 14 stranica, veličine oko 1 MB, samo od prve sam napravio WMF i taj fajl je oko 12,5 MB. Na toj stranici su uglavnom slike.
 
Nazalost, Total Vectorise ne pretvara iz PDF nista...
Inace tamo sam nasao PDF Total Converter ali i on pravi mastodontske fajlove (1MB na primer strana)
WMF koje sam od klijenta dobio su velicine 12K - 20K (ista informacija)...
Ne ume da mi objasni kako je to uradio, jer mu je to opet neko treci poslao a taj treci (po Marfijevom zakonu) se izgubio negde u cyber-worldu.....

Hvala na trudu u svakom slucaju...
 

Back
Top