Zenit ET
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Zenit ET

Obećava
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Zenit ET

Imam "zenit et" iz predpostavljam '80-ih. Zanima me koliko on vredi na trzistu i takodje kolike su njegove mogucosti, posto bih zeleo da pocnem da ucim i bavim se kreativnom fotografijom, pa da li mi je dovoljan on ili moram da kupujem nesto bolje i novije. Hvala!

Zainteresovan član yt1vuk (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Zenit ET

Za ucenje moze da posluzi i ja sam se ucio na njemu , jos uvek imam 2 komada{ne verujem da za njega mozes dobiti ikakvu kintu] cuvaj ga bice ti draga uspomena jednog dana.
    Ja ih cuvam i brdo nekakvih objektiva i teleobjektiva za njega.

Buducnost je digitalna fotografija. :-D

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio mddimi
    Imam "zenit et" iz predpostavljam '80-ih. Zanima me koliko on vredi na trzistu i takodje kolike su njegove mogucosti, posto bih zeleo da pocnem da ucim i bavim se kreativnom fotografijom, pa da li mi je dovoljan on ili moram da kupujem nesto bolje i novije. Hvala!

Imam jedan komat iz tih godina, ne mozes dobiti mnogo za njega, sto rece prethodnik, cuvaj ga, ne vredi to prodavati, lepa uspomena svakako jeste.
    A ko zna, mozda jednog dana i bude relikvija , za nekih 20-30 godina............
    U svakom slucaju, bio je fin aparat u svoje vreme, radio odlicne fotografije.

Ako hoces da ostanes u svetu analognih aparata, mozes sada za relativno male pare naci odlicne polovne Canone/Nikone..............ili da se prebacis u digitalni svet sto je u neku ruku neminovnost zbog smanjenja troskova, a i ko zna da li ce uskoro moci da se kupe i klasicni filmovi.
    Cene dig. aparata su prihvatljive cak i u visim klasama, a ako nemas dovoljno za DSLR onda ti moze i neki prozumer odlicno posluziti, vec je pominjan novi Fuji S6500, cena mu je u Srbiji, valjda, 380 eura, nisam siguran.

Zainteresovan član yt1vuk (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio klika
    Imam jedan komat iz tih godina, ne mozes dobiti mnogo za njega, sto rece prethodnik, cuvaj ga, ne vredi to prodavati, lepa uspomena svakako jeste.
    A ko zna, mozda jednog dana i bude relikvija , za nekih 20-30 godina............
    U svakom slucaju, bio je fin aparat u svoje vreme, radio odlicne fotografije.

Ako hoces da ostanes u svetu analognih aparata, mozes sada za relativno male pare naci odlicne polovne Canone/Nikone..............ili da se prebacis u digitalni svet sto je u neku ruku neminovnost zbog smanjenja troskova, a i ko zna da li ce uskoro moci da se kupe i klasicni filmovi.
    Cene dig. aparata su prihvatljive cak i u visim klasama, a ako nemas dovoljno za DSLR onda ti moze i neki prozumer odlicno posluziti, vec je pominjan novi Fuji S6500, cena mu je u Srbiji, valjda, 380 eura, nisam siguran.
    Ja ga kupio pre par dana kosta 360 evra[vredi svaki evro,odusevljen sam!!!!!!

Slične teme

1. Zvezda-Zenit
    Autor Jelena87 u forumu Fudbal
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 04.10.2004., 19:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •