Turisticna agencija Magic holidays
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Turisticna agencija Magic holidays

Zainteresovan član belcici (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Turisticna agencija Magic holidays

Mozda cu putovati sa ovom agencijom na zimovanje, pa me interesuju vasa iskustva.Hvala

Domaćin Vesna Ks (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Turisticna agencija Magic holidays

Meni su bili dobri-prvi put sam sa njima putovala 2002 i otada nekoliko puta- sto moja sto familija mog brata i uvek je bilo o.k.Naime,uvek je bila potpuno tacna informacija o smestaju,mogle su se dobiti razne informacije telefonom(nisam iz Bg)i uvek sam pricala sa Milenom koja je najbolja u kontaktu sa ljudima,popusti koje nude clanovima kluba uopste nisu mali...Njihov prevoz smo samo jednom koristili,kasnije smo isli kolima,a tada je bilo sve o.k.-udobno,brzo i sigurno.I uvek se radilo o letovanju,na zimovanju ih nismo isprobali...

Zainteresovan član belcici (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Hvala puno na informacijama Da li neko ima "zimskog iskustva" sa njima?

Početnik
    Učlanjen
    29.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cao

Dva puta sam isla na zimovanje sa njima - i NE preporucujem ih!

Prvi put je bilo podnosljivo, osim sto su nas uredno ubedjivali u Boegradu, da hotel koji smo izabrali ima trokrevetne sobe, sve to lepo naplatili, da bi se na recepciji tog hotela istog momenta saznalo da nema dvokrevetnih soba, pa se trebalo da se nateze oko vracanja jednog dela para. To samo pokazuje totalno nepoznavanje hotela koji se prodaju!

No, drugi put je katastorfalno - TRI dana pred polazak na zimovanje priznali su da im je hotel koji smo ja i jos 6-toro drugih ljudi dva meseca ranije rezervisali, otkazao, pa su morali sve goste tog hotela da prebace u drugi. Poslali su email da bi nas obavestili i iz emaila se vidi da su oni to znali skoro 20 dana pre puta, ali nikoga nisu obavestili, posto su se plasili da ce biti otkazivanja! Rec je o Banjskom u Bugarskoj, gde je od velikog znacaja gde se hotel nalazi, tj. da li se ili ne mora voziti busom, ili ici pesice do gondole!

Gospodja Milena jeste jako ljubazna, ali su osim nje svi ostali iz agencije, krajnje primitivni & neljubazni! No pored ljubaznosti treba malo i efikasnosti, znanja & postenja!

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    283

Pratio sam ranije sta nudi ta agencija. Nisam s njima nikada bio ali sam primetio da su za nijansu skuplji od ostalih. Iste aranzmane, isti termin i sve ostalo je skuplje nego kod drugih. Toliko !

Slične teme

1. Pomoć sa magic ISO
    Autor 1972 u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.07.2007., 13:18
  2. magic touch
    Autor User u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.08.2005., 22:50
  3. HEROES OF MIGHT AND MAGIC III
    Autor duff_1 u forumu Video igre
    Odgovora: 1