STA ZNACI VAS NICK?

Moj nick emy_331,znaci.......pa sad......
Ovo emy,mi je nadimak,i potpis na zidovima Beograda,a ovo 331,je jedan broj koji me podeseca na jedan davni,i tuzan dogadjaj......o kom cesto razmisljam ovih dana!
A sad gledano EMY_331..sam glavom i bradom ja!!!
 
Jednog lepog dana gledao sam crtace kad ono ispadne Snoopy i Woodstock....i taman u tom trenutku zove mene drug iz obliznje zgrade i kaze "e de si sta radis ajmo malo u igraonu", a ja velim "ma ok ajmo".
Gasim TV, odlazim, dolazim do igraone i kad malo bolje pogledam niko se ne potpisuje svojim imenom nego sve nesto na engleskom iz nekih igara, filmova,..... I tako se ja malo zamislim i na pamet mi padne crtac, i pomislim ajde snoopy, i eto tako se rodio moj nick.......
 
HELLO SVIMA!!!Pa ukoliko ste zadnjih dana posjecivali forum primjetili ste temu "pomozite mi" ili nesto sl. da ja sam ona ludaca sto je sve zeznula i sve sam morala opet i da mjenjam mail i zbog tih "silnih" problems ja sam sada Foolish,a inace sam ovako malo luda i nepromishljena... :D
 
Foolish:
HELLO SVIMA!!!Pa ukoliko ste zadnjih dana posjecivali forum primjetili ste temu "pomozite mi" ili nesto sl. da ja sam ona ludaca sto je sve zeznula i sve sam morala opet i da mjenjam mail i zbog tih "silnih" problems ja sam sada Foolish,a inace sam ovako malo luda i nepromishljena... :D

Ma sad cu ja tebe popraviti!
s121.gif
popravi seeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
 
Bleak WinterFullMoon:
Foolish:
HELLO SVIMA!!!Pa ukoliko ste zadnjih dana posjecivali forum primjetili ste temu "pomozite mi" ili nesto sl. da ja sam ona ludaca sto je sve zeznula i sve sam morala opet i da mjenjam mail i zbog tih "silnih" problems ja sam sada Foolish,a inace sam ovako malo luda i nepromishljena... :D

Ma sad cu ja tebe popraviti!
s121.gif
popravi seeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

auch,auch,auch...ok,ok,OK...i am fixed(nadam se :roll: )!!!!!
 
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
guitarrr_babe:
Pa, znaci... cura koja svira gitaru, ali onako ne kao baby, nego vise kao riba, macka, zenska, opasna, i tome slicno...

aaaaaaaaaaahhahahhahahahahhaha :lol: :lol: :lol:

ne slusaj ga macko,on nema pojma
s507.gif
:lol:

guitarrrrrrrrrrrr-rrrrrrrrrrriiiiiiibaaaaaaaa
:lol: :lol: :lol:
hihiihihihihiihi

hey, babe, nemoj da se ljutis, to sam te se ja uzeleo sto te nije bilo pet dana al na cudne nachine ispoljavam to ....... c c c
 

Back
Top