ZAŠTO KVARITE TUĐE TEME?!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

blpd_girl

Aktivan član
Poruka
1.520
Zašto ja ne mogu na ovoj Svaštari da postavim temu na kojoj bi se civilizovano odgovaralo a da ne dođe neki whitenicky i da postavi neke skrnavštine i time mi us.re temu?!! i onda se ja još pitam što više niko ne odgovara :evil:
dakle, zašto? svi vi koji kvarite tuđe teme, koju debilnu satisfakciju vidite u tome?
i kako to da baš na Svaštari ima najviše frikova?
 
fa3331111111-1.gif


nisam imao nameru uopshte da ti kvarim temu .... dok god ne razumesh moju shalu tako cesh se i ponashati .... morash da shvatish .... ovo je sve zabava, a ako shvatash ovaj net ozbiljno .... treba da se pozabavish sobom ... ovo je vid zabave ..samo morash da se opustish ....
 
sad bez zezanja... ne verujem da iko od nas ide na odredjenu temu sa namerom da je syebe, mada verujem da pojedini postovi dovode do ruiniranja iste... mislim da i u takvim slucajevima treba naci nacin da se tako nesto ne dozivljava licno jer ipak smo ovde samo "nikovi"... ja sam recimo otvorila temu na podforumu budva gde inache gotovo niko ne pise nista... moja tema TO nije promenila... a naravno da je nisam otvorila da bih pisala sama sa sobom tamo... znachi samo opusteno...:)))
 
fmmpffmmmppm fmpmpp mmpmffpmfppf Pppmffpmpmff fmmmmmppmppf pmpfpmmmmpffmfffmm fmpmppppmmpp

mmmpmm fmmmmmmpm mpmmmm pfmmppfpmmmmppmppf :)

Mmm pppmppfpp pmfmffmpfmpp mmpmppmfmmffpppfmm
Mpmmppfmmfmppffppfffm Mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm
Ppfmmppmfmfffmpmpppffmmmfmpmpp fppmfpmmmfmp ppmmmmpmpmppfmm fmffmm fppmppmmmpmp
Mpmmppfmmfmppffppfffm Mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm
Mpmmppmmfmffppmmmmfmpmpp fppmfpmmmfmp fmpmfppffmppmmmfmpmpppppfmm ppmmpp

Mmfpmfmppmmmpppfmmmpp fmpmfpmfffmm fppppfpffpmfmpm fppmfffmpmfp mpfpmfmmmppmmpp
Mpppppmpm fmpmfpmfffmm, mmfpmfmppmmmpppfmmmpp fmpmfpmfffmm
Pffmppmmpfmfmffpmfmpm mmmpppmpm fmmfmpmmmpfffmp mmmmfmmmmmffppp
Ppfmmppmfmfffmpmpppffmmmfmpmpp fppmfpmmmfmp ppmmmmpmpmppfmm fmffmm fppmppmmmpmp

Mpppppmpm fmpmfpmfffmm mmmpppmpm mppppmmmppffmmmmmfmpp fmpmfpmpp mpmmppfmmfmppfffmfmmffmpmffppfppp
Mpppppmpm fmpmfpmfffmm fmpppf mppppmmmppffmmmmmfmpp pppmppfpp pmfmffmpfmpp
PppMppFpp PmfMffMpfMpp

Mppfpmmppppp mmmppp mppppmpfmfmpffm fmpmfppffmppmmmfmp mpmmppfmmmpppfffpmmppfmm mmm pffmppfmmpfmppfpppfmmmpp ffmppffmf fppppfppp'fmp fmmppfppfppp mpfppfpffmfmmppfmp
Mff ppmfmffmmfmp mpmmppfmmfmppffppfffm mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm fmpmfpmmmfmp fmppffmffmppfmm fmpppf mffpppmpfmppmmffmp
Mppfpmmppppp mmmppp mppppmpfmfmpffm fmpmfppffmppmmmfmp mpmmppfmmmpppfffpmmppfmm mmm pffmppfmmpfmppfpppfmmmpp ffmppffmf fppppfppp'fmp fmmppfppfppp mpfppfpffmfmmppfmp
Mff ppmfmffmmfmp mpmmppfmmfmppffppfffm mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm fmpmfpmmmfmp fmppffmffmppfmm fmpppf mffpppmpfmppmmffmp
Mpmmppfmmfmppffppfffm Mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm
Ppfmmppmfmfffmpmpppffmmmfmpmpp fppmfpmmmfmp ppmmmmpmpmppfmm fmffmm fppmppmmmpmp
Mpmmppfmmfmppffppfffm Mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm
Mpmmppmmfmffppmmmmfmpmpp fppmfpmmmfmp fmpmfppffmppmmmfmpmpppppfmm ppmmpp

Mmfpmfmppmmmpppfmmmpp fmpmfpmfffmm fppppfpffpmfmpm fppmfffmpmfp mpfpmfmmmppmmpp
Mpppppmpm fmpmfpmfffmm, mmfpmfmppmmmpppfmmmpp fmpmfpmfffmm
Pffmppmmpfmfmffpmfmpm mmmpppmpm fmmfmpmmmpfffmp mmmmfmmmmmffppp
Ppfmmppmfmfffmpmpppffmmmfmpmpp fppmfpmmmfmp ppmmmmpmpmppfmm fmffmm fppmppmmmpmp

Mpppppmpm fmpmfpmfffmm mmmpppmpm mppppmmmppffmmmmmfmpp fmpmfpmpp mpmmppfmmfmppfffmfmmffmpmffppfppp
Mpppppmpm fmpmfpmfffmm fmpppf mppppmmmppffmmmmmfmpp pppmppfpp pmfmffmpfmpp
PppMppFpp PmfMffMpfMpp
Mppfpmmppppp mmmppp mppppmpfmfmpffm fmpmfppffmppmmmfmp mpmmppfmmmpppfffpmmppfmm mmm pffmppfmmpfmppfpppfmmmpp ffmppffmf fppppfppp'fmp fmmppfppfppp mpfppfpffmfmmppfmp
Mff ppmfmffmmfmp mpmmppfmmfmppffppfffm mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm fmpmfpmmmfmp fmppffmffmppfmm fmpppf mffpppmpfmppmmffmp
Mppfpmmppppp mmmppp mppppmpfmfmpffm fmpmfppffmppmmmfmp mpmmppfmmmpppfffpmmppfmm mmm pffmppfmmpfmppfpppfmmmpp ffmppffmf fppppfppp'fmp fmmppfppfppp mpfppfpffmfmmppfmp
Mff ppmfmffmmfmp mpmmppfmmfmppffppfffm mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm fmpmfpmmmfmp fmppffmffmppfmm fmpppf mffpppmpfmppmmffmp

Mmm pppmppfpp pmfmffmpfmpp mmpmppmfmmffpppfmm

Mpmmppfmmfmppffppfffm Mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm
Ppfmmppmfmfffmpmpppffmmmfmpmpp fppmfpmmmfmp ppmmmmpmpmppfmm fmffmm fppmppmmmpmp
Mpmmppfmmfmppffppfffm Mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm
Mpmmppmmfmffppmmmmfmpmpp fppmfpmmmfmp fmpmfppffmppmmmfmpmpppppfmm ppmmpp
Mpmmppfmmfmppffppfffm Mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm
Fmmppf mmm pppmppfpp pmfmffmpfmpp mmfmmmppp mmpmppmfmmffppp

Mpmmppfmmfmppffppfffm Mppfpmmpppffffmfmpmfpmffpppmfm
Pffmppmmpfmfmffpmfmpm mmmpppmpm fmmfmpmmmpfffmp mmmmfmmmmmffppp....mmmmfmmmmmffppp
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top