Gradjevinski fakultet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nikola_o

Početnik
Poruka
7
Pozdrav svim studentima gradjevine! Ja upisujem faks ove godine, ali zivim u Moskvi i ovde (u moskvi) cu i da studiram, pa bi zeleo da vidim sa vama kako je na nasim Gradjevinskim fakultetima ili na fakultetima iz Evrope i t.d., kakve ispite dajete u prvoj godini i tako to!
 
nikola_o:
Pozdrav svim studentima gradjevine! Ja upisujem faks ove godine, ali zivim u Moskvi i ovde (u moskvi) cu i da studiram, pa bi zeleo da vidim sa vama kako je na nasim Gradjevinskim fakultetima ili na fakultetima iz Evrope i t.d., kakve ispite dajete u prvoj godini i tako to!
ako te zanimaju ispiti i bilo sta u vezi sa faxom ovde mozes pogledati na adresi
www.grf.bg.ac.yu
da ti ne bih sada nabrajala ispite
inace, super je na gardjevini
 
ja sam zavrsila gradjevinu, i ne mogu reci da je bas banja ali verujem da ne bih upisala nista drugo.
moram priznati da je bilo momenata kad sam se pitala koji ce mi sve to u zivotu, narocito kad sam imala problema sa nekim ludim profanima, nadam se da necete naleteti na takve, mada na statici nema puno izbora jedan je jedini i to kakav...
i verujte silne matamatike koje polazete vam uopste ne trebaju u tolikoj meri.
videcemo da li ce me zivot demantovati po pitanju izbora profesije.
 
Bleak WinterFullMoon:
Narode,treba mi neko ko ide na ovaj fax posto nameravam da ga upisem.Interesuje me:
1) koliko mi bodova treba da uletim na budzet?
2) koliko je fax zahtevan?Odnosno koliko treba da se uci?Kakva su predavanja?Jel moze da se ima slobodnog vremena pored faxa?itd.


proshle godine su na budzet upadali sa 51 bodom, a chula sam da je fax prilichno zahtevan...inache i ja planiram da upishem... :)
 
Bleak WinterFullMoon:
Narode,treba mi neko ko ide na ovaj fax posto nameravam da ga upisem.Interesuje me:
1) koliko mi bodova treba da uletim na budzet?
2) koliko je fax zahtevan?Odnosno koliko treba da se uci?Kakva su predavanja?Jel moze da se ima slobodnog vremena pored faxa?itd.
1) 51;
1) Veoma zahtevan. Da se uči, zavisi koliko si spreman/na da se žrtvuješ, i koliko dugo si spreman/na da, uopšte, studiraš. Predavanja su uglavnom neobavezna i monotona, ali to zavisi od predmeta, vežbe su nešto drugo. Naravno, može da se ima slobodnog vremena, to opet zavisi od tvojih navika i ambicije.
Ne treba da fax shvatiš neozbiljno. I u tome je najveći problem.
 
Nema tu neke posebne mudrosti da se sad neko zali kako ta priprema ne valja - profesori ti rade zadatke kakvi su bili na prijemnim ispitima i kakvi se inace daju.

E sad, mozda nekim ljudima vise odgovara nastava one-on-one jer tad mogu da se "vrate" na neke pojmove koje nisu savladali... a kad su grupne pripreme u pitanju, to i nije bas moguce...

U svakom slucaju, bilo kakve pripreme (sa priv. profesorom ili u gimnaziji ili na faxu) su besmislene ako neko ne radi jos dodatno - samostalno, kod kuce.

Pozdrav.
 
sinbad:
Kada je prijava dokumenata, prijemni, liste... Da li zna neko datume?

22.-24. :arrow: od 9 do 14 u sobi broj 119 prijavljivanje

25. :arrow: objavljivanje rasporeda polaganja po salama

29. :arrow: prijemni iz mate u 9

30. :arrow: prijemni iz fizike u 9

01.07. :arrow: preliminarna rang lista

04. :arrow: podnoshenje prmedbi na preliminarnu listu

05. :arrow: konachna rang lista

05 i 06. :arrow: upis primljenih kandidata od 9 do 15

08. :arrow: u 12 prozivka kandidata za popunu praznih mesta

to bi trebalo da je to...

ako te josh neshto interesuje mogu da ti dam brojeve na faxu (skriptarnica i studentska sluzba)...meni su pomogli...
 
bigsister:
sinbad:
Kada je prijava dokumenata, prijemni, liste... Da li zna neko datume?

22.-24. :arrow: od 9 do 14 u sobi broj 119 prijavljivanje

25. :arrow: objavljivanje rasporeda polaganja po salama

29. :arrow: prijemni iz mate u 9

30. :arrow: prijemni iz fizike u 9

01.07. :arrow: preliminarna rang lista

04. :arrow: podnoshenje prmedbi na preliminarnu listu

05. :arrow: konachna rang lista

05 i 06. :arrow: upis primljenih kandidata od 9 do 15

08. :arrow: u 12 prozivka kandidata za popunu praznih mesta

to bi trebalo da je to...

ako te josh neshto interesuje mogu da ti dam brojeve na faxu (skriptarnica i studentska sluzba)...meni su pomogli...
Ti ces na gradjevinski :?
 
POP Mare:
bigsister:
POP Mare:
Ti ces na gradjevinski :?


:roll: da ... shto???
Pa ono... devoka pa na gradjevinu. Al dobro bicemo komsije :wink:

mashinac, ha? lepo lepo... looking forward to it ...
4.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top