Dolazi te li 13.maj na ravnu goru?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
 
To sto znas srpski pravopis bolje od nekoga ne znaci da si Srbin. I Hasim Taci zna srpski pravopis. Kao i Agim Ceku. Srbin si ako si spreman da se boris za ovu zemlju i da je branis od svakog agresora. A to sto lepo citas ili pises to je licno tvoja osobina od koje mi ostali nemamo nista.
 
e, onda je na cast svim ovim sto misle da su srbi ako hasim taci bolje zna njihov jezik od njih...
ako se busas u grudi da si srbin - budi do kraja...biti srbin ne znaci ici na ravnu goru i jesti prase, od toga postoje mnogo vaznije stvari kao sto su ocuvanje jezika, koji se unistava na svakom cosku...obrati paznju na reklame, u svakoj ima bar malo engleskog, koji je tu NIJE upotrebljen da opise rec koje nema u srpskom, nego sto reditelj idiot misli da je to zanimljivo...
dakle, srbi koji ne znate srpski, odjebite, naucite da pisete, pa onda dolazite vamo i pricajte o ravnim gorama, kalabicima, cetnicima....
 
Na Ravnu Goru svako treba ici zbog predivne netaknute prirode kao i zbog znacaja koje to mesto ima za istoriju naseg naroda ,spomenika i crkve. Najbolje je ici leti ili zimi kada padne sneg ali nikako ne treba ici 13. maja jer se to pretvara i kvazicetnicki vudstok po scenariju iz filmova Veljka Bulajica sa sve lupanjem glave o sto pod dejstvom neke brlje i guranja novca u sise trbusnoj plesacici onako masni od mesine a da ne govorim o tome da je bar pola ako ne i 70% tamosnjih velikih "cetnika" iz komunistickih porodica a neki s verovatno bili i sami drugovi clanovi tako da na Ravnu Goru treba ici ali je bar po meni pozeljno preskociti onaj majski vasar
 
al bundy:
Na Ravnu Goru svako treba ici zbog predivne netaknute prirode kao i zbog znacaja koje to mesto ima za istoriju naseg naroda ,spomenika i crkve. Najbolje je ici leti ili zimi kada padne sneg ali nikako ne treba ici 13. maja jer se to pretvara i kvazicetnicki vudstok po scenariju iz filmova Veljka Bulajica sa sve lupanjem glave o sto pod dejstvom neke brlje i guranja novca u sise trbusnoj plesacici onako masni od mesine a da ne govorim o tome da je bar pola ako ne i 70% tamosnjih velikih "cetnika" iz komunistickih porodica a neki s verovatno bili i sami drugovi clanovi tako da na Ravnu Goru treba ici ali je bar po meni pozeljno preskociti onaj majski vasar

Аууууууууу........шта је ово......има да ме удари шлог од муке..........овде се са тобом слажем 100% !!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Ja na ravnu goru idem al ne na dan kad skup organizuje bivsi komunista i pisar Mike Spiljka - Vuk Draskovic. Ja kad odem idem da dedi koji je poginuo kao oficir vojske kraljevine Jugoslavije i pripadnik Ravnogorskog pokreta, ubijen 1943. godine od strane Partizana na Drini - zapalim svecu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top