Када ћете?

Great Old One

Primećen član
Banovan
Poruka
995
Није на одмет подсетити се тријумфа над екипом са упаљачима и осталим мрзовољнима који је настао када је донет Устав по најригорознијој могућој процедури. Заправо, тражио сам један други текст из "Пешчаника", али како није објављен може и ово бунцање Цеце Лукић о томе како их је Европа издала, а богами и један такав стуб демократије као што је ЦЕСИД. Помињу се "и бабе са Фокус радија" које их већ позивају да напусте Србију. Иначе није лош тај Фокус, доста га слушам у последње време.

У том смислу и моје питање. Крајње добронамерно и засновано на вашој логици. Дакле, висте Европљани, а Србија није Европска. Чак је и Европа не жели. Европа чак има права на двоструке стандарде према таквој Србији, што ћемо видети у тексту који следи. Мене занима - када ћете ви велики Еуропејци да већ једном напустите Србију? Није да вас терам, чак сте ми забавни, само некако вас старно не разумем. Ето као хришћанин вам помажем саветом. Ако Србија стварно није за вас идите... брате!

Babe na Radio Fokusu tražile su da svi koji bojkotuju ustav budu proterani iz Srbije ... Više nemamo kome da se žalimo, Savet Evrope je rekao da je sve bilo super ... Ovde je Bog posejao divlje seme, nešto me pritiska, ne mogu da dišem ...


Svetlana Lukić: Tek je peti dan posle referenduma, ali su se svi potrudili da slavlje zbog pobede ustava i svih svetih prođe brzo, skoro neprimetno, kao da smo samo usnuli jedan mali, ali koristan san, koji će nam omogućiti da brže stignemo i do Prištine i do Brisela. Nad toliko toga smo naricali u ovih šest godina posle 5. oktobra. Naricali smo nad onim što nikada nismo imali, niti je bilo nade da možemo imati - koliko-toliko pristojnu državu i malo manje ponižavajući život. Činilo se ipak da smo se 5. oktobra izborili za slobodno izjašnjavanje građana na biralištima. Sa tog jedinog stepenika na koji smo se bili popeli, proteklog vikenda su nas oborili. (шмрц, шмрц или шмрк, шмрк :lol: ) Ovaj referendum je bio sve samo ne slobodno izjašnjavanje građana. (онда немојте ни на изборе, ко вам гарантује да опет неће бити крађе - оп. Мат.)

Patrijarh Pavle je još jednom poslušao svoje verne čuvare, kao što ih je slušao i onda kada je išao na noge Miloševiću, Milutinoviću, primao Arkana, generala Lazarevića i Vojislava Koštunicu. Jedino je Njegovu svetost patrijarha srpskog gospodina Pavla izdala snaga kada je trebalo da ode i kaže koju reč nad odrom Zorana Đinđića.

Građani ove zemlje su na isti takav način tretirani od svoje vlasti i to nam je demonstrirao u nedelju uveče predsednik parlamenta, Predrag Marković. Rekao nam je da smo svi mi koji smo ovaj referendum bojkotovali u stvari prizivali protektorat ili diktaturu. Da prevedem ovo sa protektoratom - mi smo u miru izdajnici ili petokolonaši, a u ratu bi nas zvali kvislinzima ili lokatorima. Maskota G17 plus našla je izgleda novog učitelja umesto Miroljuba Labusa - Tomislava Nikolića.

Jedan od najvećih gubitaka koje smo pretrpeli na ovom referendumu je konfuzno, plašljivo i sumnjivo ponašanje CESID-a. Napadi Koštunice i njegovih najbližih saradnika na CESID počeli su odmah posle 5. oktobra. Na jednom od onih neuspelih izbora za predsednika republike, Demokratska stranka Srbije je napala CESID kao ekspozituru Demokratske stranke. Kuka i motika se digla na CESID posle referenduma u Crnoj Gori. Nezavisni DSS analitičar, Slobodan Antonić, u nedelju uveče je na državnoj televiziji optužio CESID za slabu izlaznost u subotu, jer je CESID u preliminarnim istraživanjima pre referenduma tvrdio da će na referendum sigurno izaći četiri miliona ljudi, i šta - ljudi su se u subotu opustili, a u nedelju ujutru su prvo prokleli CESID, a onda otrčali do prvog biračkog mesta i glasali. Dakle, oni u koje smo gledali kao u boga, :roll: :roll: :roll: kojima smo bezrezervno verovali na svim dosadašnjim izborima, CESID, od nedelje je za mnoge pod velikim znakom pitanja. Ili su morali malo manje da se znoje ili da izađu kao i uvek do sada i da nam kažu šta se dešavalo iza paravana.

I predstavnici Evropske unije koji su posmatrali referendum, tvrde da je sve bilo u redu i da ko gubi ima pravo da se ljuti. Brine me ovaj dodatak, ko gubi ima pravo da se ljuti, to je čist višak i, uz rizik da zvučim gubitnički i rasistički, reći ću da su nam Evropljani najzad jasno stavili do znanja da osim Bantu crnaca za njih postoje i Bantu Srbi. Ovo je, izgleda, po njihovom mišljenju dovoljno demokratije za nas, višu lestvicu nismo u stanju da preskočimo. Kako bi rekao jedan britanski analitičar, nekadašnji Blerov saradnik, moramo se naviknuti na dvostruke aršine: među sobom Evropljani mogu funkcionisati u skladu sa najvišim demokratskim standardima, ali pri susretu sa drugim svetom, Evropa mora uvažiti zakone džungle koji vladaju na tim divljim terenima.

Ovakav odnos međunarodne zajednice prema srpskim vlastima podseća na ono vreme kada su ne znajući šta će sa njim, Miloševića proglasili faktorom mira i stabilnosti na Balkanu. Posle su se dosetili drugog diplomatskog rešenja srpskog pitanja - bombardovanja. (а прижељкујете, а прижељкујете!? - оп. Мат.)

http://www.b92.net/info/emisije/pescanik.php?yyyy=2006&mm=11&nav_id=219113
 
А јес вала тако је и Војвода својевремено транспарентно дао Мађарима један сендвич, а Словацима два да оду са севера Србије. Ипак, Словачка је мало даље.
 
Okrenuo ja pre nekog vremena neku radio stanicu. Poče emisija počnu ljudi da se javljaju jedan kaže "Nama su sve ovo Jevreji zakuvali", ja počnem da se smejem. Javi se drugi kaže "U pitanju je činjenica da svi mrze Srbe i da su Srbi narod koji je iznad ostalih". Onda se javi neka baba i krene da proklinje "Da Bog da im se seme izdajničko zatrlo". Ja tu već padam od smeha. Voditelj, neka budala ih kao teši "Pa nemojte tako".Posle čujem "Radio Fokus".

Evo sad vidimo da ima i ljudi kojima se to sviđa. Tako da mi se sve to i onaj smeh vratio čim sam pročitao ovo.
 
Није да вас терам, чак сте ми забавни, само некако вас старно не разумем. Ето као хришћанин вам помажем саветом. Ако Србија стварно није за вас идите... брате!

:D :D :D :D :D

Jeftin pokusaj, ali iz Ripanjskog odbora DSSa, nisam bolje ni ocekivao........

Da odu oni kojima je smesna ova vlada, ko crtani film........i da pustite robijase, pod uslovom da glasaju za vas, pa da predjete cenzus??? :D :D :D :D

Dobronamerno smisljeno........ali, znate vi i gluplje :D
 
BlackMusician73:
Okrenuo ja pre nekog vremena neku radio stanicu. Poče emisija počnu ljudi da se javljaju jedan kaže "Nama su sve ovo Jevreji zakuvali", ja počnem da se smejem. Javi se drugi kaže "U pitanju je činjenica da svi mrze Srbe i da su Srbi narod koji je iznad ostalih". Onda se javi neka baba i krene da proklinje "Da Bog da im se seme izdajničko zatrlo". Ja tu već padam od smeha. Voditelj, neka budala ih kao teši "Pa nemojte tako".Posle čujem "Radio Fokus".

Evo sad vidimo da ima i ljudi kojima se to sviđa. Tako da mi se sve to i onaj smeh vratio čim sam pročitao ovo.

Gledam ja na Pinku gostuje Branislav Lečič i onaj Raka iz Trstenika... elem i leka ko mis pred rakom i kad ne znade sta vishe da kaze rece.... ma mi pomazemo srbe na kosovu. :) kako pitaju ga voditelj i raka zajedno u glas... a on tuc pa muc.. pa pomagacemo ih sad cemo to na glavnom odboru da resimo :) a lider mu se ljubio sa chekuom dva dana pre toga....

Evo sad vidimo da ima i ljudi koji su politicke dileje. Tako da mi se sad onaj smeh vratio čim sam se setio toga.
 
Главна фаца на Фокус радију је Јанко Марковић, или беше Марко Јанковић, који је 5. октобра заједно са Капетаном Драганом (популарни Кеп, један од оснивача Јединице) ослободио Студио Б. ДОС-овци су му се "лепо" одужили као и осталим учесницима народне револуције који су били национално опредељени (а такви су били у већини).
Иначе слушам тај радио од како сам на промоцији упознао једну рибу која је њихов пи-ар... У била јако успела промоција, дошло милииоооннн љуууддиииииииии!!! Имам и сведоке овде на форуму...

Него вратимо се теми
Када ћете?

Чекам одговор. 8-)
 
marlon:
Gledam ja na Pinku gostuje Branislav Lečič i onaj Raka iz Trstenika... elem i leka ko mis pred rakom i kad ne znade sta vishe da kaze rece.... ma mi pomazemo srbe na kosovu. :) kako pitaju ga voditelj i raka zajedno u glas... a on tuc pa muc.. pa pomagacemo ih sad cemo to na glavnom odboru da resimo :) a lider mu se ljubio sa chekuom dva dana pre toga....

Evo sad vidimo da ima i ljudi koji su politicke dileje. Tako da mi se sad onaj smeh vratio čim sam se setio toga.

Ма Лека није показао како им то помаже. Показао је раније на истом Пинку (газда је оснивач ЈУЛ-а и блиски пријатељ Бебе Поповића) када је демонстрирао како се шмрче кока. Тако вероватно Лека кад оде на Косове заједно са својим партнерима отклања штетне супстанце на најпоузданији начин - њиховим конзумирањем.

А сад морам да идем назвали ме из Рипањске централе, кажу да је у недељнику "Европа" изашао један веома занимљив текст... рубрика Пролеткулт. 8)
 
Great Old One:
Ма Лека није показао како им то помаже. Показао је раније на истом Пинку (газда је оснивач ЈУЛ-а и блиски пријатељ Бебе Поповића) када је демонстрирао како се шмрче кока. Тако вероватно Лека кад оде на Косове заједно са својим партнерима отклања штетне супстанце на најпоузданији начин - њиховим конзумирањем.

А сад морам да идем назвали ме из Рипањске централе, кажу да је у недељнику "Европа" изашао један веома занимљив текст... рубрика Пролеткулт. 8)

svrati do muhameda.. da vidis kako se ucutali :)
 
Ја не мерем да идем - подржавам бабе!
starice.jpg
 

Back
Top