zna li neko na ovo odgovor

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Pazi sad, ako neko moze sam se da p.o.p.u.s.i. a inace je strejt koja je to vrsta seksualnosti?Ne mozes da kazes homoseksualac posto nije u 'interakciji' sa drugim individuama istog pola, ne mozes da kazes da je Bi (opet iz istih razloga) al ne moz da kazes ni da je strejt jer upraznjava sexualni odnos (doduse oralni) sa polnim organom koji ne pripada suprotnom polu... (inace ne mogu tolko da se sagnem nego videh neki klip)
 
Kako ti znas da je on to radio? Zato sto je on to rekao, snimio, uslikao ili zato sto je to radio pred nekim. A ako je to on rekao, snimo ili uslikao, ili je on to radio pred nekim to znaci da je on egzibicionista u seksu. A ako on to nije ni snimio, ni uslikao, ni rekao, ni radio pred nekim, otkud onda znas da je on to radio? Ako ne znas sta je on radio onda ne mozes ni da ga svrstas u neku kategoriju.
 
W.A.S.P.:
Pazi sad, ako neko moze sam se da p.o.p.u.s.i. a inace je strejt koja je to vrsta seksualnosti?Ne mozes da kazes homoseksualac posto nije u 'interakciji' sa drugim individuama istog pola, ne mozes da kazes da je Bi (opet iz istih razloga) al ne moz da kazes ni da je strejt jer upraznjava sexualni odnos (doduse oralni) sa polnim organom koji ne pripada suprotnom polu... (inace ne mogu tolko da se sagnem nego videh neki klip)


he,he,to marlyn manson radi......fuuuuuj :?
 
W.A.S.P.:
Pazi sad, ako neko moze sam se da p.o.p.u.s.i. a inace je strejt koja je to vrsta seksualnosti?Ne mozes da kazes homoseksualac posto nije u 'interakciji' sa drugim individuama istog pola, ne mozes da kazes da je Bi (opet iz istih razloga) al ne moz da kazes ni da je strejt jer upraznjava sexualni odnos (doduse oralni) sa polnim organom koji ne pripada suprotnom polu... (inace ne mogu tolko da se sagnem nego videh neki klip)
...ne mozhesh da kazhesh ni da je sexulanost, to jest sexulani odnos, jer nije usmerena prema nekome... bicje da je u pitanju samozadovoljavanje... isto bi bilo i da mozhesh sopstvenu altku da sjurish sam sebi u guzu... samo bi u pitanju, mozda, bilo duplo samozadovoljavanje (ono "mozda" je namerno stavljeno, jer ne uzhivaju svi kada primaju u guzu) ... e, da li je i to neko uspeo?.. ako jeste, svaka mu dala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top