Ocena za GeForce 7300 GT

BAZUKA:
7300 je dno serije 7 ,cupa te malo ono GT sto znaci da ima ugradjenu brzu memoriju.
Neces se bas kvalitetno naigrat,ali ako komp koristis za aplikacije moze posluziti...
Koja je onda bolja za iste pare (oko 100 €)? Napomenuo bih da sad imam GeForce 5500 i da sa njom imam puno problema i bio bih zadovoljan i sa nekom skromnijom ali boljom od ove, dajte predlog.
 
Moras prvo reci na koju konfiguraciju stavljas graficku,postoje neki optimalno sta staviti na nesto npr .ako ti je slab procesor ili malo rama nece ti puno koristiti i da stavis 7950GT turbo ajnspric graficku kartu kad ona nece dobro raditi.
Ali u svakom slucaju ti savjetujem ako se i malo igras bar neku od NV 7600 ili ATI 1650 serije...
 
BAZUKA:
Moras prvo reci na koju konfiguraciju stavljas graficku,postoje neki optimalno sta staviti na nesto npr .ako ti je slab procesor ili malo rama nece ti puno koristiti i da stavis 7950GT turbo ajnspric graficku kartu kad ona nece dobro raditi.
Ali u svakom slucaju ti savjetujem ako se i malo igras bar neku od NV 7600 ili ATI 1650 serije...
Mat pl . nvidia3 250, proc. AMD 2600 (na 1,6 Gh) mem.512Mb,
 
Serijski_Ubica:
nije isti, isti, nije isti, isti ... ko sad govori istinu :D
I ja stvarno mnogo nejasan:)
Kada sam rekao "7600gs i gt" mislio sam na 7600gs i 7600gt
Inace 7600gs koliko me secanje sluzi ima 5 vertexa, a 7300gt ima 4

@miksa
Ako imas nesto preko 100e onda x1650pro (120-130e)
Ako imas plafon 100e onda uzmi 7300gt ali sa ddr3 memorijom!!!
 
FROZEN:
Koliko me mozak sluzi coveku ce trebati AGP a ne PCI-e.... nForce3 nema PCI-e magistralu... Tako da covek treba da vidi sta je u ponudi do 100e za AGP... Dzabe ce da kupi i 7900GTO kad nema usta da ga ubode.
Evo oznake sa ploče- MSI K8N Neo-FSR V2.0, nForce3 250Gb,Socket 754, 800MHz CPU,2xDDR400,AGP 8x,5xPCI slots,G-LAN, 5,1 audio,SATA, 8xUSB
 
Evo da se i ja umesam.
7300GT je odlicna graficka kartica za one sa realnim zahtevima.
Znaci ljudi koji hoce da igraju sve sto pozele, na medium i max detaljima, kojima nije bitno da li imaju 35 ili 37 FPS i koji ne jure ogromne rezolucije i sve na high.
Pored nVidia-inih grafickih (7300GT i vecina sa GS sufixom) u tu klasu spada i X1300 i x1300pro, a uskoro ce biti x1300xt, x1600.... (govorim o agp verzijvama).
Dobar broj navedenih grafickih sam isprobao i za one sa normalnim zeljama (nadam se da mi game geekovi na ovome nece zameriti) i vise nego dovoljno je da daju 100-130€ za graficku.
Razlika izmedju agp i istoimene graficke na PCIe slotu manje -vise nema.
agp verzije su malo skuplje i imaju manje default taktove, ali se SVE veoma lagano klokuju do default vrednosti, naprednije im brace.
 

Back
Top