KVALITETI

CURSE

Aktivan član
Poruka
1.491
Recimo upoznate devojku/decka...inace raspolozeni ste za ozbiljne kombinacije...(veza)

Sta smatrate kvalitetom neke devojke...i cime vas ona fascinira na duze staze?Koje osobine i kvalitete treba da poseduje?..Odnosi se na sve...pamet..izgled..materijalno stanje...karakter...

Pitanje isto za devojke...

...molim vas odgovarajte ozbiljno na ovu temu...u ovom trenutku mi je bas vazno da znam....
 
Da je lepa :wink:e jbg opet nisam stigao prvi :x Kada stigne" žemske" one će ovu temu podrobnije objasniti i odgovoriti,nemam volje da pametujem danas 8-) možda sutra :roll:
 
ok ljudi...ali mora da postoji neki sklop nekih osobina...ne najbitniji kavlitet...nego bukvalno neciji sklop...kompletni...sve se ubraja...i on/ona sama...i zivot koji vodi ...i okolina koja je okruzuje...sve...kakva treba da bude?...
 
meni je pomoglo da znam da je on taj jer je imao otvorene poglede na svet,kao ja
njegove potrebe su bile iste kao moje,imali smo istu viziju o buducnosti
i sve ono sto on nije je takodje bitno(da nije lazov,rasipnik,prevarant...)
inteligentan-naravno ali ne trazim ajnstajna,za zivot udvoje su bitnije neke druge stvari
moj muz nije procitao nijedan roman,on vise uziva u tehnickim prirucnicima(kupuje knjige za faks npr i to cita) ali to je stvar preko koje se moze preci
mislim da je vazna slicna vizija zivota(da ne bude jedno hoce hipi komunu a drugo da otvori firmu)
hmm jesam li uopste jasna?
 
hanibal77:
meni je pomoglo da znam da je on taj jer je imao otvorene poglede na svet,kao ja
njegove potrebe su bile iste kao moje,imali smo istu viziju o buducnosti
i sve ono sto on nije je takodje bitno(da nije lazov,rasipnik,prevarant...)
inteligentan-naravno ali ne trazim ajnstajna,za zivot udvoje su bitnije neke druge stvari
moj muz nije procitao nijedan roman,on vise uziva u tehnickim prirucnicima(kupuje knjige za faks npr i to cita) ali to je stvar preko koje se moze preci
mislim da je vazna slicna vizija zivota(da ne bude jedno hoce hipi komunu a drugo da otvori firmu)
hmm jesam li uopste jasna?

meni ...skroz jasna...i potpuno se slazem sa tobom...
..mada me zanima i muski pogled na celu pricu...zanima me takodje da li ona treba da bude bogata...izmedju ostalog...vasa prilika...(ne zajebavam se...verujem da ce se barem neko naci u ovom ovde napisanom)...
 
Recimo ne mogu da rasudim o osobi(devojci) koju tek upoznam posto kad je upoznam uglavnom sam pijan,ali,kazem ali,jel ja kao sirotinja i pacenik to ne bih mogao da uradim...salu na stranu...Treba da je iskrena(da nije sponzorusa)sa dobrim grudima i zadnjicom,a za pamet...ma kose pita da li je pametna(mada ja kazem sto je gluplja to je lakse biti sa njom)).Ja uglavnom negledam materijalno stanje,ali bolje da ima sto vise...
 
Nisi Jasna, ti si Hanibal77...
Zenu koja ce biti pozrtvovana u vezi barem koliko i ja i da me postuje koliko i ja nju, da ne meri sve na grame i da mi se svidja fizicki (sto ne znaci da mora da bude neka lepotica). Sve jedno mi je - debela, mrsava, nema veze... Eh, da, ne volem "sportske kukove" i ravnu guzicu, jedino to...
Sta jos... ? :roll:
 
jao curse znas kako praksa pobije teoriju za cas
ja sam smatrala da necu moci da izaberem nekog ko nije imucan tj ono dobrostojeci:lol:
ali eto demantovao me zivot
inace sam neko kome je luksuz bitan i potreban
ali ipak sam u tom momentu znala da s njim imam mogucnost da ga sebi obezbedim
pritom ne govorim o bednom materijalizmu o kojem se ovde prica(da me neko provoza bmwom ili da dobijem parfem) vec na neki kvalitet zivota,prosto da se ne budimo jer nas je ubola zica iz duseka
a evo i muskog gledista:kad tako ispitujem muza zasto ja i kako ja sve vise shvatam da je tu ogromnu ulogu imao kvalitetan sex :shock: zvuci kao iz onog vica (izabrao sam onu s najvecim sisama) ali sve vise mislim da nije bilo onako eksplozivno od samog pocetka ne bi on ni pomislio na brak uz sve ostale kompatibilnosti
 
Pa...da je pametan, simpatican, duhovit, iskren, veran, pricljiv, snalazljiv, zanimljiv, druzeljubiv, da ima stila, da je praktican, da voli strane jezike ( da ne bude zabune engl. itd..), da voli putovanja, raznu muziku, politiku, da mogu sa njim, da pricam o svemu i svacemu, da ceni male stvari, da ume, da iznenadi, da je romantican, direktan, malo tajanstven,...

E ako ima 70% ovoga, proso je...to je ono sto se primeti u pocetku kroz razgovor i sastanke...
kasnije ako se ispostavi, da smo na istoj talasnoj duzini, da imamo slicne poglede na svet, da imamo slicne zelje, namere za buducnost..postoji mogucnost, da se razvije nesto ozbiljnije...

Nije mi bitno koliko ima para, dali ima stan i sl....posto verujem, da se sve to moze vremenom, da postigne..zajednickim trudom i radom...

Da ne ispadne kako sam stroga i previse trazim...mogu, da predjem preko dosta stvari, mana, nekih sitnica koje nisu bitne..al definitivno ne volem muskarce koji su skrti, zenskarosi, raspikuce, alkoholicari, kockarosi, suvise hladni,itd....sto dalje od mene...

Jako bitna u svemu tome je spontanost...volim spontane ljude...

Al ga ja nabuba...slobodno preskocite to citanje... :lol: :roll:
 
hanibal77:
jao curse znas kako praksa pobije teoriju za cas
ja sam smatrala da necu moci da izaberem nekog ko nije imucan tj ono dobrostojeci:lol:
ali eto demantovao me zivot
inace sam neko kome je luksuz bitan i potreban
ali ipak sam u tom momentu znala da s njim imam mogucnost da ga sebi obezbedim
pritom ne govorim o bednom materijalizmu o kojem se ovde prica(da me neko provoza bmwom ili da dobijem parfem) vec na neki kvalitet zivota,prosto da se ne budimo jer nas je ubola zica iz duseka
a evo i muskog gledista:kad tako ispitujem muza zasto ja i kako ja sve vise shvatam da je tu ogromnu ulogu imao kvalitetan sex :shock: zvuci kao iz onog vica (izabrao sam onu s najvecim sisama) ali sve vise mislim da nije bilo onako eksplozivno od samog pocetka ne bi on ni pomislio na brak uz sve ostale kompatibilnosti



ovo je bingo post za moju licnu pricu...(zadnji pasus)...ali smo se raskantali...
...Sve sto se tice interesovanja moglo je da se poklopi...
Ima tu dosta faktora..ali mi se uucinilo da je jedin kvalitet koji je na kraju ostao..to je sex..mene to ubija i ne treba mi onda takva veza...ali da ne odskacem od teme....

Razumljivo jeda svaka zena ili muskarac trazi nekog ko moze da mu parira po nekom pitanju...u slucaju ove teme ..jedan od aspekata je sledeci: znaci da li ce to biti bogat tip...zato sto je ona bogata...pa se tu poklapaju...ili ce biti obrazovan tip ...zato sto je ona obrazovana i obrnuto....

Obe teme koje sam otvorila su povezane...uzecu primer:
Kada odlucis da budes sa covekom kome je materijalno ono sto mu je bitnije...a ti si recimo osoba koja je vise okrenuta duhovnim stvarima...pritom oboje negde imate priblizno iste materijalne situacije na startu...i slazete se recimo dugo vremena perfektno na svim poljima, mada narocito sexualno.......Onda on odjedanput menja svoje stvandarde...povisava ih...sa porastom njegovog materijalnog stanja...a vama se sve vise cini da on ustavi trazi priliku jer vi niste njegova "prilika"....Bez obzira na izuzetno jaku ljubav..on se okrece ipak parama....i pati...nesrecan je,.prazan je...sam je...ali i dalje drzi to misljenje...

Sta su onda stvarnoii ljudski kvaliteti...ovo je jedan primer...ali koliko ih je jos takvih?...I ako se neko prepozna u tekstu..ako moze da mi obrazlozi ..jer sam ja izgleda nepopravljivi tvrdoglavi sanjar koji zna da ce jednog dana biti uspesan i imati dosta para..koje zelim sama da stvorim...
Nadam se da post nije previse konfuzan..
 
CURSE:
Recimo upoznate devojku/decka...inace raspolozeni ste za ozbiljne kombinacije...(veza)

Sta smatrate kvalitetom neke devojke...i cime vas ona fascinira na duze staze?Koje osobine i kvalitete treba da poseduje?..Odnosi se na sve...pamet..izgled..materijalno stanje...karakter...

Pitanje isto za devojke...

...molim vas odgovarajte ozbiljno na ovu temu...u ovom trenutku mi je bas vazno da znam....

Pa valjda ti znas sta te privlaci kod suprotnog pola... Mislim da je sve jedno dali je ozbiljna veza ili ne, neke kriterijume ta osoba mora da prodje i vizuelno i karakterno i mentalno...Osim ako se ne narokas pa ides na seks za jedno vece...

Ja licno odabir partnera ne vrsim sa mozgom vec sa srcem pre svega, a kad srce da impuls svemu tome otvaram oci i najcesce mi se to sto osetim svidi i u pogledu... ali to je sve stvar individue... ukusi su razliciti :)

A kvaliteti koji recimo tebe zadovolje mozda su za drugog niski... tako da mislim da iz ove teme ne mozes izvuci neku preteranu pouku ... u trenutku kad ti je vazno da znas :)
 
jesi :( cek da procitam jos jednom
inace ovo saznanje(to za sex) je novijeg datuma i jos nisam sigurna sta osecam i mislim u vezi sa tim:?
i ja sam bila sanjar,onda sa pocela da placam racune :|
 
plava ciganka:
Pa valjda ti znas sta te privlaci kod suprotnog pola... Mislim da je sve jedno dali je ozbiljna veza ili ne, neke kriterijume ta osoba mora da prodje i vizuelno i karakterno i mentalno...Osim ako se ne narokas pa ides na seks za jedno vece...

Ja licno odabir partnera ne vrsim sa mozgom vec sa srcem pre svega, a kad srce da impuls svemu tome otvaram oci i najcesce mi se to sto osetim svidi i u pogledu... ali to je sve stvar individue... ukusi su razliciti :)

A kvaliteti koji recimo tebe zadovolje mozda su za drugog niski... tako da mislim da iz ove teme ne mozes izvuci neku preteranu pouku ... u trenutku kad ti je vazno da znas :)

Ne pijem..ne drogiram se..jedini potrok mi je *******..mada i to planiram da izbacim iz zivota..Nisam zainteresovana za sex kombinacije...i cekam da mi se neko dopadne...Ja otprilike znam sta hocu....ali taj jos uvek nije naisao...zanima me kakvi su vasi kriterijumi..evo ja cu sada navesti neke moje....u sledecem postu...
 
- emotivno inteligentan
- iskren
- posten
- pametan
- privlacan (pod ovim podrazumevam da ima tip harizme koji se meni dopada)
- da ima slicna interesovanja kao ja
- jak (psihicki)
- da ima cilj u zivotu (ambiciozan)
- da me postuje
- i naravno sexualno nezasit...

ps. da vremenom nauci da rukuje sa mnom...

...ako sam nesto zaboravila dodacu...
 
CURSE:
- emotivno inteligentan
- iskren
- posten
- pametan
- privlacan (pod ovim podrazumevam da ima tip harizme koji se meni dopada)
- da ima slicna interesovanja kao ja
- jak (psihicki)
- da ima cilj u zivotu (ambiciozan)
- da me postuje
- i naravno sexualno nezasit...


ps. da vremenom nauci da rukuje sa mnom...

...ako sam nesto zaboravila dodacu...

Dadadad i to je jako bitno....hehee,...a da ja i ti otvorimo svoju sektu, klub ljubavi..itd., da pokvarimo namere Markelju....hehehe
 
alya:
Dadadad i to je jako bitno....hehee,...a da ja i ti otvorimo svoju sektu, klub ljubavi..itd., da pokvarimo namere Markelju....hehehe

Ja nisam sigurna da znam nesto o Markelju...sem sto znam njegov nick...a tek sto ne znam kakve su mu namere.. :shock: :)


A sto se tice sekte..moze...klub ljubavi and romantike...ulaz dozovoljen samo dzentlmenima... :wink: :)
 

Back
Top