Samo za devojke

Kexi_90

Primećen član
Poruka
717
Mislim da ovakve teme nema....pretražila sam sve...
Devojke,kako (spolja i iznutra) izgleda vaš savršen dečko???
Nabrojte sve osobine koje bi trebao vaš dragi da ima da bi bio perfektan....itd....
 
hehe , ovo me podseti na mene :D

ja kad sam dosao , otvorio sam temu ,,samo za muskarce,, ....

ista ovakva , sa istim pitanjem :P

i da , ima i tema sa istim ovim pitanjem , za zenske , ali drugi naziv ....

i tako dalje .... :D
 
Crna kosa, zelene/plave oci, tamnije puti (ne jako), malo veci nos (ne prevelik), visok(ne previse), fensi ali sa ukusom, dobro gradjen-po mogucstvu fudbaler ili trkac automobilima......... Sposoban za komunikaciju (uopste sposoban), pun postovanja, bistar................ ALI NE VERUJEM DA CU IKAD NEKOG OVAKVOG UPOZNATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
nizi, puniji, tamne oci, smedja ili crna KRATKA kosa......malo romantican, ne preterano.....ne mnogo druzeljubiv.....ne mnogo ljubomoran.....nimalo vezan za mamicu...ima smisao za humor, ali je u sustini ozbiljan...ne mislim ozbiljan u smislu namrsten, nego ozbiljan kao zreo.....nije tvrdoglav....nije mlakonja......
 
:lol:
daklem...moj odgovor.... treba da bude ili moje visine ili do 20cm visi(znaci do 187cm...), boja kose mi nije bitna mada najvise volim crnu, svetlo braon i crvenu(mada to je retkost), lepe oci i lepu facu i......pa, nista vise mi nije bitno kod fizickog izgleda.... A kakav treba biti iznutra...paaaa.... treba da bude pametan, harizma i sarm nisu toliko bitni, mada pozeljni, da imamo slicna interesovanja i po mogucstvu nacitan :)...
 
E,ovako.Moj savršeni muškarac treba da bude


fizički:


-lep
-zgodan(ne onako da mu bukvalno pucaju mišići ko christianu ronaldu,zgodan ko....hm....ronaldinho)
-treba da ima lep ten(ni crnčuga ni beo ko sir)
-da ima velike,lepe oči (braon boje)
-da ima(po mogućnosti)kovrdžavu kosu
-da mu ta lepa kovrdžava kosa(po mogućnosti)bude braon boje :lol:
-spretan(dobar sportista)


psihički:


-mora da bude pametan,obrazovan,naičtan,nežan,duhovit,dobar prema meni,u sitiacijama kada se to zahteva-ozbiljan,ne ljubomoran,maštovit,snalažljiv.........sve baš ko ja....


he,he.takav možda i ne postoji al ajde.....
 
e fizicki se dosada pokazalo da je sve do 1 bio izrazito plav. a u psihu cu tek da udjem..mnogo sam koplikovana
to u sledecem postu
ali uglavnom fizicki da ne bude nizak (niiikako) i da bude plav. ili bar da ne bude bas crn. ma ne'am pojma
(sto bi avet nekada rekao "mak' se , dja'olje"):) ........
 
gucci_novosadjanka:
Crna kosa, zelene/plave oci, tamnije puti (ne jako), malo veci nos (ne prevelik), visok(ne previse), fensi ali sa ukusom, dobro gradjen-po mogucstvu fudbaler ili trkac automobilima......... Sposoban za komunikaciju (uopste sposoban), pun postovanja, bistar................ ALI NE VERUJEM DA CU IKAD NEKOG OVAKVOG UPOZNATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pfffffffffffffffff... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahahaah, jbte imam coveka za tebe i to bas tu u NS-u... samo sto, znajuci ga, ima samo da te opamprchi i na tome ce stati sva dalja komunikacija :P
 
visok (...),
tamniji,
duhovit (obavezno),
pametan (chim je duhovit, onda je i pametan ;) )
"dobar u dushi"....
zgodan..... (a josh ako je i sportista......)...
krupne ochi (to me uvek prvo privuche)...
da ima bar nekakvog smisla za muziku (mada to i nije tako bitno....al bar da zna normalno da igra.....ne volim one pogubljene :-? ....)

eto.....:-D
 
minna-:
visok (...),
tamniji,
duhovit (obavezno),
pametan (chim je duhovit, onda je i pametan ;) )
"dobar u dushi"....
zgodan..... (a josh ako je i sportista......)...
krupne ochi (to me uvek prvo privuche)...
da ima bar nekakvog smisla za muziku (mada to i nije tako bitno....al bar da zna normalno da igra.....ne volim one pogubljene :-? ....)

eto.....:-D

sta znaci to dobar u dushi?!
 
minna-:
visok (...),
tamniji,
duhovit (obavezno),
pametan (chim je duhovit, onda je i pametan ;) )
"dobar u dushi"....
zgodan..... (a josh ako je i sportista......)...
krupne ochi (to me uvek prvo privuche)...
da ima bar nekakvog smisla za muziku (mada to i nije tako bitno....al bar da zna normalno da igra.....ne volim one pogubljene :-? ....)

eto.....:-D

sta znaci to dobar u dushi?!
 

Back
Top