METRO Cash & Carry Niš

slugger:
Ljudi sta mislite o novom cash and cary-ju koji se nedavno otvorio u Nisu, da li ste ga posetili i kakvi su utisci?

Nisam bio, znam da mogu da udju samo ljudi sa karticom odnosno oni koji drze privatne firme mada se kartica moze i pozajmiti od nekog takvog. Ako je kao u Sofiji taj Metro odnosno cene da su priblizno iste onda se moze pazariti a ako su cene kao i u svim megamarketima... ne verujem da ce imati bas mnogo musterija. Ja zivim na 100m od Interexa i cene se razlikuju i stalno se vrse neke promocije pa je zato uvek i puno a takoreci blizu je svima dok je Metro na neprostupacnom mestu sto im je minus.
 
Decky_Nis:
Nisam bio, znam da mogu da udju samo ljudi sa karticom odnosno oni koji drze privatne firme mada se kartica moze i pozajmiti od nekog takvog. Ako je kao u Sofiji taj Metro odnosno cene da su priblizno iste onda se moze pazariti a ako su cene kao i u svim megamarketima... ne verujem da ce imati bas mnogo musterija. Ja zivim na 100m od Interexa i cene se razlikuju i stalno se vrse neke promocije pa je zato uvek i puno a takoreci blizu je svima dok je Metro na neprostupacnom mestu sto im je minus.
e vidis ti to sam i ja saznao pre neki dan, a zamalo da zabasam sa drugovima tamo u prosli petak.
 
Wuestenkoenig:
Pa cene u Metroima su iste kao i u drugim marketima,samo nemas porez..a karticu nabavis od nekog prijatelja koji drzi neku radnju,kafic..itd
Nije tacno!!! I tamo placas na kasi cenu sa PDV-om. I izdaju ti racun na ime firme koja stoji na kartici na osnovu koje si usao unutra.
Problem je u tome sto na taj nacin u potencijalno sr.nje uvlacis tu firmu jer Metro knjizi izlaz za kupljenu robu, a doticna firma (ukoliko ne kupujes bas za firmu) ne knjizi ulaz, pa kupljena roba izmedju ostalog moze da zavrsi i na "sivom" trzistu sto Dinkica strasno nervira :shock:
 
Decky_Nis:
Nisam bio, znam da mogu da udju samo ljudi sa karticom odnosno oni koji drze privatne firme mada se kartica moze i pozajmiti od nekog takvog. Ako je kao u Sofiji taj Metro odnosno cene da su priblizno iste onda se moze pazariti a ako su cene kao i u svim megamarketima... ne verujem da ce imati bas mnogo musterija. Ja zivim na 100m od Interexa i cene se razlikuju i stalno se vrse neke promocije pa je zato uvek i puno a takoreci blizu je svima dok je Metro na neprostupacnom mestu sto im je minus.
nije.......................moje TRI drugarice su mogle da udju samnom.......................
 
gucci_novosadjanka:
O BOZE DOSLA SAM OVDE U AVGUSTU A U BG-u SE OTVORIO PRE 100 GODINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEL MISLIS DA JE MOGUCE DA SAM TAMO ISLA!??
Ja mislim da jeste...........................

Ne verujem da je isto u Nisu i Bg-u isto kao sto nije isto u Nisu i Sofiji. Ne moras da koristis velika slova lepo vidim i ona mala.
 

Back
Top