Koalicija oko LDP-a treća na listi

BlackMusician73

Primećen član
Poruka
579
Pošto već 4 sata nije bilo ni jedne teme o Čedi reših da razbijem monotoniju.


Koalicija oko LDP-a treća na listi
21. novembar 2006. | 14:11 | Izvor: B92, Beta
Beograd -- Republička izborna komisija proglasila izbornu listu koalicije oko LDP-a, koja će biti pod brojem tri na glasačkom listiću.

Izborna lista je proglašena nakon što su njeni podnosioci, po nalogu RIK-a, ispravili sve nedostatke. Na izbornoj listi te koalicije, koju čine LDP, Građanski savez Srbije, Socijaldemokratska unija i Liga socijaldemokrata Vojvodine, nalazi se 250 kandidata za poslanike, a njen naziv je "LDP-GSS-SDU-LSV-Čedomir Jovanović".

Prvi na listi je lider LDP-a Čedomir Jovanović, druga je predsednica GSS-a Nataša Mićić, treći je predsednik SDU-a Žarko Korać, a četvrti lider LSV-a Nenad Čanak.

Na listi su i Vesna Pešić, književnik Filip David, profesorka ustavnog prava Marijana Pajvančić, novinar Petar Luković, režiser Milutin Petrović, fotograf Nenad Marjanović, slikarka Biljana Cincarević i kompozitor Dejan Sinadinović.

U okviru kvote koja pripada LDP-u, kandidovani su i lideri Demohrišćanske stranke Srbije Vladan Batić i Milan St. Protić.

Četiri partije koalicije dogovorile su se da kriterijum podele osvojenih mandata bude rezultat na izborima.
 
_tri_prsta.jpg
 
BlackMusician73:
Mene samo čudi da DSS i SRS nisu požurili da zauzmu bolje mesto nego im je treće mesto iza dve političke korporacije uzela stranka koja je tek formirana. Pohvala za zalaganje, u politici se ne može uspeti a da se to ne želi.

Za radikale ne znam, pretpostavljam da su preokupirani , satro Vjekinom dijetom......kao, onaj fazon.......pustite nas, nije nam ni do cega, patimo sa Vjekoslavom........ :D

A razlog za DSS se zna, i nije tajna. Kostunjavi ne ustaje iz kreveta pre deset, pa je onda kasno, pa ajde sutra cemo, pa opet prespava............verovatno ce ipak uspeti da se prijave na vreme :roll:
 
Torrente-BG:
Sto bi zurili?Prvo ili deseto mesto na glasackom listicu ista stvar.
:? Pa i nije baš svejedno.Kada se dešavaju izbori u Srbiji, naš čovek, ako ga mrzi da gleda, a obično je tako, gleda samo početak, i po inerciji glasa. Iznervira se dok dođe do kraja. Kako je krenulo, biće stotinak partija, koalicija, udruženja i grupa građana. Svako ima neku svoju viziju, ali neki baš nemaju veze sa realnošću.Možda je i to šansa za koaliciju oko LDP-a. Mada, kad je čovek načisto sa sobom, onda nema problema. Samo, ovde je malo ljudi koji su raščistili sa nekim svojim stavovima.
 
inagadadavida:
Za radikale ne znam, pretpostavljam da su preokupirani , satro Vjekinom dijetom......kao, onaj fazon.......pustite nas, nije nam ni do cega, patimo sa Vjekoslavom........ :D

A razlog za DSS se zna, i nije tajna. Kostunjavi ne ustaje iz kreveta pre deset, pa je onda kasno, pa ajde sutra cemo, pa opet prespava............verovatno ce ipak uspeti da se prijave na vreme :roll:

E, dragi moj inagadadavida, pa treba skupiti 10.000 potpisa. :shock: Kako im nije prošao zakon o amnestiji, sad su u bedaku kako da skupe potpise. Robijaši se uskopistili, neće brate da potpišu pa to ti je :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Рабин:
E, dragi moj inagadadavida, pa treba skupiti 10.000 potpisa. :shock: Kako im nije prošao zakon o amnestiji, sad su u bedaku kako da skupe potpise. Robijaši se uskopistili, neće brate da potpišu pa to ti je :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa zna se da su u DSS u , vec racunali na 20 000 glasova od robijasa :D
Sredio to Joca lopov, obijac trafika, i konzument lakih droga, ispred FF ........ :D

E, sad.......nesto se izjalovilo, pobunili se ljudi, kazu , si lud Kostunije, da pustis 5000 lopova i ubica na slobodu???......a on covek , pojma nema o cemu se radi :roll: ...njemu rekli da iz zatvora treba da se puste cuvari, a ne robijasi :D
 

Back
Top