Srpski Reli

e,ljudi vidim da se razgovor vodi oko mog moda za igricu pa reko da vam opišem i prokomentarišem.
U igri piše ko ju je uradio -Nebojša Krudulj-odnosno ja. Razlog zašto je igra loša je to što je starija od tita dva dana. To jest pre 2000-te. Razlog zašto je loše urađena je, jer sam je radio na krš mašini sa photoshop 4-kom i minimalnim poznavanjem i iskustvom, jer sam bio još nepunoletan. Igra je iz doba kolin dvojke. Čisto da uporedite kvalitet. Za to vreme je bila bruka. To je inače mod. Prava igra je Rally Trophy. Malo sam je modifikovao preko nekih editora. Dva dana posla iz dosade. Pošto je od interneta bilo samo dalajlapa nisam je mogao raširiti. Pre 4-5 godina sam nekom dao cd sa igrom i nije mi vratio. Nestala je meni. Tražio sam i digao ruke od nje. Onda sam pretraživajući pre dve godine kod pirata na futoškoj pijaci našao mojih ruku delo. Kada sam objasnio liku kakva je situacija, kreno je da pakuje kofer i da viče kako nikad neću saznati odakle mu itd. Tako da je ponovo kod vlasnika. Inače igru širite slobodno što se mene tiče, ako se ja to vodim kao neki autor. A staza ima preko 30,samo niste dobro provalili igru. I u igri piše ko je uradio i pozajmio glas i nekih opisa, dugov auto, ali je to već druga priča. Mogu da vam je okačim opet negde ako ima zainteresovanih. Javte, šta da vam kažem.

Ako se neko zabavio drago mi je, ako se neko razočaro, izvinjavam se na njegovom utrošenom vremenu, ali ionako ju je verovatno dobio za džaba.

POZDRAV
 
Ja sam je igrao davno i odlična je igra bila za to vreme....Prva staza je u Zrenjaninu...........Jedino što me je nerviralo teška upravljivost tj. vrlo se teško igra na tastaturi dok je za volan extra.......Odlična igra čak i sad da se igra.....Glasovni komentari u igri su odlični i smešni.......Sve u svemu sasvim ok za igranje..........
 
ko neveruje da je mojih ruku delo nek ode iz glavnog menijana uradili i sve će mu se kasti. Da samhteo da se hvalim s tim lupao bi odavno na sva zvona, ali su me interesovali komentari pa sam se priključio. Inače još jedan dokaz je što imam onu verziju sa drugovom 128-com kojase može videti po novom sadu.

Inače ričard je najbolji reli ikad urađen. Ima da se skine Yugić za njega. Neki slovenac uradio.Ovo moje je matoro i arkadna igrica da bi je poredio sa ričardom. Drago mi je da da vam se svideo suvozač. Bio je pijan ćurka kad je jedva ispuštao komentare.

a evo i slika

49061463jx4.jpg


16928293gn7.jpg


28178840cd7.jpg


19893343ko0.jpg


37363363se6.jpg


19524400br5.jpg
 
mogu je postaviti samo mi predložite gde i kako. Na komentare dal je moje se možete uveriti kad iz glavnog menija uđete u uradili. Al nema veze, nije mi ni cilj da se zna ko sam, već da se ljudi malo zabave, kad niko neradi ništa po tom pitanju. Naravno ovu igra nije za poređenje sa ostalima. ovo je čista arkada. A što se tiče ričarda, to je najbolji reli koji je kada urađen. Nijedan mu nije prismrditi. Čak za njega ima da se skine i yugo. Neki slovenac uradio. Malo je tvrdo vešanje ali je dobro urađen.
 

Back
Top