Srecjan Rodjendan!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

saki8050

Veoma poznat
Poruka
12.081
pa srecjan rodjendan maryline :) :) :) :)...
HAHAHA...ja sam prwa sa 4uma (ja mislim) chestitala...pa tako...swe najbolje i ewo ti poklon :lol:...(samo pazi da ponowo ne odesh na ispiranje;) )
absinth_serpis_classic_1.jpg
250px-Sljivovica1094-1.jpg


i zabawljach :mrgreen:
Sexy-23.gif
 
najverovatnije trinaestu....svi kazu da je extra, jos mi je i blizu(za razliku od osnovne :roll: )....e...a jel istina da vas prebijaju ovi iz...joj kako se zvase....ma ta gimnazija je valjda preko puta trinaeste....neka hemija il tako nesto, nemog8u se stiti naziva...? Bila sam letos sa drugaricom u 13oj, razgledala malko, vidim imate planinarsku sekciju sta li....e ako upadnem ovde, odma cu se uclanim :):):).... I jel znas tu nekog Djoleta, Urosa i Marka? Isto su 91.... I da...ne znam koji cu smer....stvarno mi tesko da se odlucim...videcu :)
 
Sweet_Jane:
najverovatnije trinaestu....svi kazu da je extra, jos mi je i blizu(za razliku od osnovne :roll: )....e...a jel istina da vas prebijaju ovi iz...joj kako se zvase....ma ta gimnazija je valjda preko puta trinaeste....neka hemija il tako nesto, nemog8u se stiti naziva...? Bila sam letos sa drugaricom u 13oj, razgledala malko, vidim imate planinarsku sekciju sta li....e ako upadnem ovde, odma cu se uclanim :):):).... I jel znas tu nekog Djoleta, Urosa i Marka? Isto su 91.... I da...ne znam koji cu smer....stvarno mi tesko da se odlucim...videcu :)

Ovako...
Ako budesh imala poena, toplo ti preporuchujem trinaestu(pre svega drushtveni smer()naravno, zavisi shta li vishe lezhi, prirodni ili drushtveni predmeti), jer je stvarno EXTRA, a drushtvo ne mozhe da bude loshe(mozhe asocijalnim debilima, koji nikada u zhivotu prijatelje nisu imali-dodushe, to se VEOMA RETKO nalazi u XIII).
Dalje... Shto se tiche Hemijsko-Prehrambene-Tehnoloshke shkole, da nas prebijaju (LOL), to je glupost... Sama zavada izmedju te dve shkole i jeste u stvari zbog tih ''napumpavanja'' sa strane...
Imamo MNOGO sekcija, tako da mozhesh da birash(za vishe informacija o sekcijama kao i shkoli uopshe, poseti sajt trinaeste gimnazije www.trinaestabggim.edu.yu).
Djoleta, Urosha, Marka.... Znam ali mozhda to nisu ti na koje ti mislish ( ;-) ).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top