Internet lozinke

Qdar

Obećava
Poruka
54
Pozdrav svima koliko vas ima!

Evo jednog pitanja za sve koji mogu da mi pomognu. Problem se sastoji u sledećem: kako povratiti opciju da Internet Explorer i dalje nastavi da nudi da pamti lozinke, ako je (naravno slučajno)(!?) čekirana opcija da više ne nudi da pamti korisnička imena i lozinke?

Mislim da se ovaj problem može rešiti iz registry baze, ali nisam uspeo da pronađem opciju.

Hvala svima unapred na odgovorima.
 
Pa mislio sam da sam objasnio, ali evo: kada posetiš neku net lokaciju, kao npr. ovaj forum, i upišeš svoje korisničko ime i lozinku, nakon pritiska na enter ili klikom na ok pojavi se pop-up prozorčić u kojem te Explorer pita da li želiš da on zapamti sve te podatke, i kada sledeći put posetiš istu lokaciju da on sam ostavi ispisane podatke - korisničko ime, i na mesto lozinke zvezdice, naravno!
Da li je sada jasnije?
 
Sad sam tek razumeo, vrlo prosto to mozes da uradis. Nevidim razlog zasto bi se petljao oko registry baze zbog toga. U svakom sluchaju bolje je napisati opsirnije, brze ces dobiti od nekoga odgovor ubuduce.

Resenje za tvoj problem mozes resiti na sledeci nacin:
Idi na internet options, Content, AutoComplete i chekiraj opciju (promt me to save password).
 
A ja lepo napisah gore. ;)

U svakom sluchaju ukoliko nekome zatreba ovde u registry bazi se nalaze enkriptovane sifre, ako ne uspete da resite problem kao Qdar koji je resio. Obrisite SPW kljuch i necete imati daljih problema.
 
..mozda pisem u pogresnoj temi ..ali odgovarajucu nisam pronasla! ..gde mogu da vidim u exploreru lozinke ..koje je komp zapamtio?? ..i kako? ..znam da obrisem istiriju i podesim sve ..ali nikako nemam opciju kao na mozilli show pasword ..gde se to krije u exploreru? hvala!
 

Back
Top