American McGee's Alice

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Po meni pravo remek delo.
Vi ste Alisa u i nalazite se u sasvim drugacijoj Zemlji cuda nego sto je opisano u knjizi....horor igra gde koljete Karte, bube, letece spodobe koje bukvalno vriste na vas i slicne stvari.
Atmosfera i ideja su super, a grafika je OK.
Jel neko igrao?
 
Igrao sam! Imam igru! Ali nisam tako odusevljem njom... Nije ni losa! Bolesna je jako, to stoji- ali nista mnogo vise od toga... Eto kao Postal... Igras ga jer je bolestina, i ne bunis se :) A igrao sam je cim je izasla; pre mozda 5 godina...
 
jaooooooo.....secam se te igre........ona nije nova........kao horor je.....nije bas ali nesto tako.....jel ova?
alice_hir1121_02.jpg
 
lol.....mom burazu. od tetke.......bilo u novinama......kao najkrvolochnije igre.......GTA SAN ANDREAS.....SERIOUS SAM :roll:.....MAFIA......i tako te........htela da mu zabrani keva....a ja i njegov stariji buraz drzi spasavaj ga......i ubedili je......
 
Ja je imam ali nisam igrao,moj drug mi je dao i rekao "Ovo ti je super hororcina brate,znas kako dobra da se u*enjas a ja nisam verovao svojim ocima "Krvava bajka:D",moram je probati,imam mnogo igrica pa ne stignem da je instaliram.
 

Back
Top