mrak mrak

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
danas sam u kuci nasao onaj crni povez sto se stavlja na glavu ne bi li se okolina zamracila
kao da se lakse zaspi
planiram da stavim to sranje veceras
a sta ako se sutra probudim i pomislim da jos nije svanulo
sta da radim onda
****** mozda zaboravim da sam stavio povez
sta mislite dokle bih mogao da spavam
 
Ja to planiram da ponesem u kucu Velikog brata, samo ne kao povez, nego kao maska, kao velike naocare, zbog toga sto su tamo neonke, ili neka druga jaka svetla, a cesto se nocu otvaraju vrata, i ulazi svetlost iz dnevne sobe u spavace sobe.
 
goldfish:
kaze da nase oko cak i kad je zatvoreno moze da registruje i najmanju svetlost, te se za dobar san preporucuje upravo nosenje tog poveza

A kad je otovreno onda registruje sasvim dobro svetlost, pa je zbog toga upravo opravdano nosenje poveza, da ti bude lepse da se uspavas, da uzivas u krevetu uvece kad legnes da spavas, a kad zaspis onda valjda nece da te probudi svetlost. Mene samo telefon moze da probudi i to ako je dovoljno uporan onaj koji zove, kad mi treba san.
 
Dajte mi pusku ili mi dajte pare da kupim pusku....... I jedan okvir.......... ne mogu da je stavim na ignore a opet sa druge strane citatati ovakve postove nije zdravo..........
 
topmodelsica:
A kad je otovreno onda registruje sasvim dobro svetlost, pa je zbog toga upravo opravdano nosenje poveza, da ti bude lepse da se uspavas, da uzivas u krevetu uvece kad legnes da spavas, a kad zaspis onda valjda nece da te probudi svetlost. Mene samo telefon moze da probudi i to ako je dovoljno uporan onaj koji zove, kad mi treba san.

bole tebe patka
 
...na ovome forumu mogu da kazem sto se desava to nije istina...
...mislim,na ovome forumu sto bi naglasio...
...da propaganda,sto vecina kazu...
...da ovome...
...nije istina...
 
Ćale:
...na ovome forumu mogu da kazem sto se desava to nije istina...
...mislim,na ovome forumu sto bi naglasio...
...da propaganda,sto vecina kazu...
...da ovome...
...nije istina...

Sta se desava? Sta nije istina? Sta bi naglasio? Sta propaganda? Sta vecina kaze? Sta ovome? Sta nije istina? Hajde lepo na jedno po jedno pitanje odgovaraj.
 
rale77:
da svaki katanac se placa 5e eeeeeeeeee moja ti

Svidjaju mi se katanci na kutijicama za nakit i na spomenarima, i svidjaju mi se u kolekciji nakita Swarovski i u drugim kolekcijama, sad su aktuelni kljucici i katanci, u razlicitim oblicima, u obliku srca, sa cirkonima.....Sad cu da potazim slicicu na internetu pa cu da je stavim ovde.Kostaju mnogo vise od 5 evra. :D
 
a078.gif
 
luckastalutkica:
Svidjaju mi se katanci na kutijicama za nakit i na spomenarima, i svidjaju mi se u kolekciji nakita Swarovski i u drugim kolekcijama, sad su aktuelni kljucici i katanci, u razlicitim oblicima, u obliku srca, sa cirkonima.....Sad cu da potazim slicicu na internetu pa cu da je stavim ovde.Kostaju mnogo vise od 5 evra. :D

uhhhhhhhhhhhh idem da spawam ovo je previse za svakoga
 

Back
Top