Hm..histerologija..?

natasha`

Iskusan
Poruka
5.262
Pitam se pitam ... Postoji li neka nauka koja proucava histeriju ..
Na primer histerologija ..? :-?
Ta nauka bi trebalo da proucava uzroke i posledice necije histerije...
A mene se to tice zbog mog brata ..Vrlo histericno dete .. (tinejdzer u pubertetu)
Ako imate sta da kazete na tu temu, neka svoja iskustva sa histericnim osobama
ili slicno.. Napisite..
 
samo polako...ali jbg..ne znam kako se to moze resiti...to za lanchic...
ali histerija svakako moze...samo ja jos nisam nasla nacin :-?

a sto se tice teme....kad god pokusam da pricam sa mojim bratom on dobije napad histerije...
a ja...bezi kud koji...(mili moji) :roll:
to je sve zato sto on mene mrzi :(
 
nensy4ever:
ma daj natasha ne tripyj 'de moze rodjeni brat da te mrzi...
i sama si rekla da je y pybertety... ;)
ne ne ne i ne...sa njim se ne moze normalno pricati..ne secam se kad se to zadnji put desilo...ne mogu da ga trpim..jbt...kad se posvadjamo on poludi...i oce da em ubije...od batina..ja se zakljucam i pobegnem...to je bilo malo ranije...u poslednje vreme nisam stupala ni u kakve dublje rasprave da ne bi doslo do tako necega...

Keeper:
histerologija --> histeriologija.
jesam ja tebe lepo pitala jel postoji neka takva nauka..ne znam kako se zove...nisi mi odgovorio...zato sam pogresila :mrgreen:
 
natasha`:
jesam ja tebe lepo pitala jel postoji neka takva nauka..ne znam kako se zove...nisi mi odgovorio...zato sam pogresila :mrgreen:
kakva bre nauka?... mozhe da prodje jedino kao psihijatrijska pod-disciplina, predmet prouchavanja. kol'ko ja znam, nauke su matematika, fizika, hemija, psihijatrija, pedagogija, itd itd itd. a ne bolesti i psiho-poremecjaji. jesi ikad chula za "sidologiju" ? :P
 
Keeper:
kakva bre nauka?... mozhe da prodje jedino kao psihijatrijska pod-disciplina, predmet prouchavanja. kol'ko ja znam, nauke su matematika, fizika, hemija, psihijatrija, pedagogija, itd itd itd. a ne bolesti i psiho-poremecjaji. jesi ikad chula za "sidologiju" ? :P
noup...ali sta i leksika je nauka o jeziku...i o histeriji se moze proucavati... :p
sto da ne ..nisam cula za to...sidologija...ti to mene zezas...to nesto u vezi side...ili :roll: ?
 
haha interesantno.
ta prica, andrej, podseti me kad sam jednom dosla iz skole, sva srecna jadna sto sam dobila 3 petice (tada sam bila mozda 2.god.) i kazem mojima "ljudi, dobila sam triii petice" a oni me kuliraju, mrzovoljni. ja opet "ali, ljudi, dobila sam triii petice" i oni "dooobro, de' " i meni nije jasno. jes' da nikad nisu uskliktali kad ja izjavim nesto tako bolesno, ali ipak...i ja 3. put "ali, ljuuudi..." i oni mi se razderu "AMA CUTI, I MIRA JE DOBILA 5" (mira je moja sestra, student inace..)

usput, jbt nixxx kol'ko ti licis na jednog mog druga, neverovatno....
 
pa ...pise u profilu....aaaa zasto me svi prave ludom, to je sigurno jer ucim ceo dan i sad cu opet...jao
a da , i jeste kompliment..mnogo volim tog druga, kosarkas..zivi prekoputa mene odmah, visok tako..trenira kosarku ..
 

Back
Top