Golden Cash Club - Dugorocna i SIGURNA zarada

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

k_u_b_a_na_c

Početnik
Poruka
2
Pozdrav…

Prezentujem vam sistem koji pokazuje da je nenadmasan kada je internet zarada u pitanju !!!
Konacno mogu da se pohvalim da i na nasim prostorima stizu isplate iz inostranstva preko racuna i gotovo trenutno. Ono sto je takodje vazno je da se odmah po obavljenom poslu vrsi isplata i nema cekanja. Sve isplate idu preko e-gold racuna koji se besplatno otvara na internetu i dostupan je svima. Sa tog racuna se za par sati novac prebacuje na vas tekuci racun koji imate u bilo kojoj banci. OVO JE PROVERENA PROCEDURA BEZBROJ PUTA !!!
Poslao sam vam par svojih poslednjih isplata i nadam se da ce to biti dovoljan razlog da bar poslusate nase uzivo konferencije koje se odrzavaju svakog dana od 21h!!!
....Ja sam jedan od prvih 10 ljudi sa prostora EX YU koji je zapoceo sistem i stojim iza svega sto isti nudi ….. sada sam u Junior 2 statusu….
Odluka je na vama,ali vam savetujem da poslusate konferenciju kako bi shvatili zbog cega nema boljeg sistema kada je internet zarada u pitanju!!!
Nista vas ne kosta da poslusate, a mozete pitati na konferenciji sta god zelite (sve je uzivo, potrebno je samo da imate slusalice ili zvicnike kako bi culi...pitanja postavljate mikrofonom ili putem chata)…… Ne zelim da vas gusim slatkorecivim pricama, vec savetujem da se sami uverite!!!Dokaze o isplatama imamo, kao i mnogobrojne argumente da trenutno nema boljeg sistema !!!
Da biste prisustvovali potrebno je da
kliknete na link:

http://www.hotconference.com/software/conference.php?id=76728878

i tada cete prvi put downloudovati ulaz u konferenciju
(svega oko 300Kb)

U rubrici Name stavite:

Vase ime – Kubanac

Molim vas da obavezno stavite iza vaseg imena
crticu i nastavak iza crtice npr: Pera Peric - Kubanac (Kubanac je potrebno da bi se znalo preko koga ste dosli na konferenciju))

kliknite OK

KONFERENCIJE SU SVAKOG DANA U 21h
SVE JE UZIVO!!!

Ivan Markovic
Skype : kubanac1982

P.S. Ovo su neke od poslednjih mojih isplata !!!

Isplata1.JPG


Isplata2.JPG


Isplata3.JPG
 
Eto vidis, druze......Ti kao tako iskusan kriticar nisi cuo ni za menjacnicu koja je registrovana u Beogradu i radi samo sa e-gold racunima.... http://www.virtual-exchange.co.yu pogledaj malo pa cemo nastaviti !!! Sve transakcije ove menjacnice idu preko banke intese !!! Proverite i sami.
Ja nikome ne uzimam novac, ali ipak treba da se zna ko vas je uveo u posao. Ocigledno je kod nasih ljudi veca briga da nekome drugom ne donesu korist, a ne pitaju sta dobijaju oni sami.
Takvi smo i to nam je !!!
 
k_u_b_a_na_c:
Eto vidis, druze......Ti kao tako iskusan kriticar nisi cuo ni za menjacnicu koja je registrovana u Beogradu i radi samo sa e-gold racunima.... http://www.virtual-exchange.co.yu pogledaj malo pa cemo nastaviti !!! Sve transakcije ove menjacnice idu preko banke intese !!! Proverite i sami.
Ja nikome ne uzimam novac, ali ipak treba da se zna ko vas je uveo u posao. Ocigledno je kod nasih ljudi veca briga da nekome drugom ne donesu korist, a ne pitaju sta dobijaju oni sami.
Takvi smo i to nam je !!!
Šta da pogledam, menjačnicu čije transakcije idu preko banke Intesa?! I na šta posebno da obratim pažnju?

Nije ovde u pitanju da li donosimo neku koristi nekome ili ne? Ovde je reč o tome da im je sistem sa tehničke tačke gledišta tako "dobro" napravljen, da ako ne uneseš ime preko koga si došao na konferenciju sistem to neće znati?!?! Stavrno fantastičan sistem ... za izbegavanje.

Da ti ne smetam više samo ti nastavi svoju reklamu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top