Sex sa rodbinom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Iskreno da vam kazem,ja bih kresao nekoliko devojaka iz rodbine.Pa,necemo se vencavati i decu praviti!Samo se izgotivimo.Narocito ako su neke iz drugog grada,pa nekad navrate kod nas.
 
Pa znas kako...to u nekim zemljama i nije nista cudno...drugarica mi bila zaljubljena u rodjaka, "hladnog" rodjaka, kako oni kazu..iako je bio ustvari blizi rod...

Mislim sta reci, nego..
leukz_nl_bewegende_emoticons_super_1_7.gif
 
Ja te podrzavam........ :D Prepisi mi stan i dodji u moju sektu....... Pri tome povedi i te tvoje iz rodbine da vidimo valjaju li cemu........ Mada poceo je sinnke da mi se prividja....... a to nikako nije dobro........ jos uvek se pamti ona njegova tema sa magarcem.......... ne znam zasto sam ovo napis'o........
 
Goddess of the far east:
Da da SB eto smatramo se razumnim bićima ,a nismo ništa drugo do životinja ili barem neki primerci tih "razumnih" bića.
Kad se razum i majmun u nama sukobe, majmun uglavnom pobedi... eto, to je prokletstvo koje nosimo sa sobom od naseg postanka... mozemo otici u svemir, mozemo stvoriti antimateriju, mozemo ovladati atomima, ali uvek smo u sustini i osnovi - zivotinje...

E, sad... ima nekih koji zivotinji ne dozvoljavaju da ispliva, a ima nekih koji to cak prizeljkuju... kako je tanka granica...
 
Rudjer:
Iskreno da vam kazem,ja bih kresao nekoliko devojaka iz rodbine.Pa,necemo se vencavati i decu praviti!Samo se izgotivimo.Narocito ako su neke iz drugog grada,pa nekad navrate kod nas.
ko kad su sofku kresali mladi marko i njegov otac pa se nije znalo ko je cije dete :D tj da li je deda deci otac a tata polubrat,ili je tata tata,a deda deda,a njegov stariji brat mu je polubrat i stric valjda istovremeno :shock:

najogavnija knjiga ikad :x
 
Довела жена пекинезерку на преглед код ветеринара - нешто је болесна, надуо јој се стомак. Ветеринар каже:'' Ваша куја је скотна, треба ускоро да се оштени.'' Жена се шокирала, тврди да није могуће јер куја никада не излази из дворишта. ''Па да ли има шансе да је неки пас био у дворишту?'' ''Нико, само Рики, наш пекинезер.'' ''Па што се онда чудите?'' , упита ветеринар, а жена ће:''Али докторе, па то јој је брат, не би он ваљда???''
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top