crna magija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obratiš se sam sebi, i zapitaš se što se opterećuješ glupostima. :D

teddy.gif
 
nemam iskustvo sa crnom magijom,ali imam visegodisnje iskustvo sa vudu magijom.
za sve informacije obratiti se na mejl,cela jedne seanse 50 eura.prava sitnica.
prodajem amajlije,ocerupane kokoske i kokosiju krv i nozice,narukvice ljudskog porekla i jos mnogo mnogo toga.

zagarantovano pomaze,u suprotnom vracam novac!
 
Banshee:
nemam iskustvo sa crnom magijom,ali imam visegodisnje iskustvo sa vudu magijom.
za sve informacije obratiti se na mejl,cela jedne seanse 50 eura.prava sitnica.
prodajem amajlije,ocerupane kokoske i kokosiju krv i nozice,narukvice ljudskog porekla i jos mnogo mnogo toga.

zagarantovano pomaze,u suprotnom vracam novac!
A jel gledash u Tarot?
Kada ce mi se sin ozeniti?
 
Beware of Cargo cult :D
From Wikipedia, the free encyclopedia
For other uses, see Cargo cult (disambiguation).

A cargo cult is any of a group of religious movements in Melanesia, in the Southwestern Pacific, which believe that manufactured western goods ('cargo') have been created by ancestral spirits and intended for Melanesian people. Cult members believe that white people, however, have unfairly gained control of these objects. Cargo cults thus focus on overcoming what they perceive as undue 'white' influences by conducting rituals similar to the white behavior they have observed, presuming that the ancestors will at last recognize their own and send them cargo. Thus a characteristic feature of Cargo Cults is the belief that spiritual agents will at some future time give much valuable cargo and desirable manufactured products to the cult members.
 
luckastalutkica:
Sa svacim se ljudi zanose.Ha ha ha ha ha ha ha ha.... Znas li da je u Americi crna magija zvanicno priznata kao dijagnoza u medicini? Na primer, odes kod lekara i on ti opsteno da dijagnozu "crna magija".

jest'... al to samo na floridi... u county Shizniland....
 
Enfroz2891.:
A jel gledash u Tarot?
Kada ce mi se sin ozeniti?
I hoce li kuci dovesti zeta, kao njegov tata?
Ne verujem da ti zasluzujes da se mnozis, verovatno si u dosadi povadio pola svoje familije.....
Jos ne razumem zasto svesno radis takve stvari, pretpostavljam da uvek verujem da nije kasno i da se neko moze izbaviti....
Ili cemo za sve okriviti crnu magiju?
 
Breaking:
I hoce li kuci dovesti zeta, kao njegov tata?
Ne verujem da ti zasluzujes da se mnozis, verovatno si u dosadi povadio pola svoje familije.....
Jos ne razumem zasto svesno radis takve stvari, pretpostavljam da uvek verujem da nije kasno i da se neko moze izbaviti....
Ili cemo za sve okriviti crnu magiju?
Aj objasni kako i na koji nachin sam se tebi obratio u postu koji si citirao?
Ako uspesh dobicesh shamarchinu,ako ne shljagu.
 
ja poznajem ljude koji su nazalost imali iskustva sa crnom magijom..uzas. hocu samo da izjavim pa da se povucem, da to itekako postoji, ne bih ni ja verovala da to nisu na grbaci nosili meni bliski prijatelji. cak poznajem i te cure koje su pravile ta sranja jer su ih drage njihove bake naucile, a nikada ne biste rekli..devojka izlazi, fensy, cigareta, pramenovi sve opusteno, a ovamo... uglavnom, necu da kvarim zabavu, samo bih posavetovala devojku koja je otvorila temu da je otvoji na 2. podforumu gde ce i dobiti mozda koristan odgovor, ako to postoji
 
Ma jeste bas, sada tri puta pljuni, kucni u glavu, okreni se oko sopstvene ose... ali sve pada u vodu ako ti je znak napala planeta Saturn...Verujem u dobro u sebi i u drugim ljudima i takvima se okruzujem. Mene i klica tesko napadne (pu,pu,pu da se ne ureknem) mada kazu ljudi ni klica nece na baksuza. Sta cu, taka sam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top