East coast Vs. West coast

Billy,zlo si covece..
Al evo ti ukratko moj sud..

New York-volim ga jer se stalno nesto desava,nikada ne spava,uvek je u pokretu,dzungla je na asfaltu,mnogo stvari na jednom mestu i sve moze i nikada ti nije dosadno!!

New Jersey-izgleda kao da su samo neke fabrike tamo,nista se ne desava,zagadjeno i dosadno

Boston-pravi mali Evropski gradic,Cape Cod je blizu(oko 1-2h) i klubovi se zatvaraju u 2 h..Red Sox za one koji se interesuju za tu oblast sporta
P.s Philadelphia lici na Boston

Miami-zgrade,skupoca i plaza,izgleda super nije problem sto je toplo,problem je sto je mnogooo vlazan vazduh

DC-Mnogo je ustogljen i fancy,delovao mi je mnogo dosadan i ljudi koji zive tamo su mi rekli isto,
ulice pod uglom ko u doba Marije Terezije,super za turiste ako ih zanimaju muzeji i spomenici,Bela kuca (sto se meni jedino dopalo)

San Francisco-rekoh ti,topao,ali nije naporan ko FL,Golden Gate,Alcartaz,brdovit je i nemozes da se setas ko covek a da ne crknes ,mada je takva sela CA-brdovita..
Bez veze je sto si na Pacificu a nemozes da se kupas jer je more hladno,to me bas nervira
Novembar je a ja sedim u majci kratkih rukava...Pocinje da mi se svidja,nije strokav kao New York

LA-najsveziji utisci..uzasno toplo..uzasno veliko..Bel Air i B.Hills..super je,fancy,sredjen,cist,ogroman...

San Diego-jedino gde nisam bila,ali kazu da je fenomenalna klima i da su plaze super..
 
gt500:
OPA !!!!

Ja mislim da je West coast bolji , nakako mi je fensy i nekako je cool , u fazonu , zezanje , zurke ...............NINA ispravi me ako gresim !


Znas sta je problem,ja sam se preselila ovde prosle nedelje tako da jos neznam kakve su zurke ovde,ali zato mogu da ti kazem sa sigurnoscu da su zurke u New Yorku bile fenomenalne.
A da je vise fansy od east coasta,to se slazem.Mada meni NY nedostaje..jedna cekam Novu God! ;)
 
south:
ne secam se da sam odobrio godisnji odmor :shock:
kafe pluton radi i za praznike :lol:


Hey South,moderator nas je za'ebo gadno,posto je gumicom uklonio onog svetleceg manijaka,pa se zabrinjavam za biznis jer ljudi vise namaju potrebe da emigriraju sa foruma.
A kad vec radimo za praznike,znaci da organizujemo neku pijanku?Jel nam to dovodis neku pevaljku na tezgu? :D
 

Back
Top