DA LI JOS UVEK POSTOJE NEKI QUAKE 3 IGRACI?

Pa da pomalo "sad but true" sto su ljudi zaboravili dinamicnost i igrivost koju ova igra pruza... ali ipak na netu jos postoje razna dogadjanja: klanovi, turniri, svadje..:) cak sam cuo da i kod nas ima neka dogadjanja ali ne znam da li je to tacno... uostalom prave steta sto vec jako malo ljudi igra ovu igru..:/ sada po mnogim serverima cujes reci tipa: huj, kurwa, polska...jer ima mnogo prokletih poljaka koji kao da su u vremenu kad je quake bio na svom vrhuncu igrivosti bili odseceni od ostatka sveta..:P O well nadam se da ce ljudi napraviti novu igru koja ce se takodje proslaviti kao quake 3 jer quake 4 i nije napravila neki veliki 'bum'....
 
Hmm pa jeste da je malo matora igra ali ipak je neprevazidjena. Lepo bi bilo da organizujemo neki turnir ili tako nesto mislim sta moze da Vas kosta sem gomile zabave i uzivanja?:) A pisao sam o tome i u temi : "LAN PARTY". I mislim da bi nam bilo sasvim lepo i bolje nego da igramo wow koji mozemo u nedogled da klikamo i da se nista ne desava sem sto dobijemo novi armor ili level.... quake pruza dinamicnost, napetost a ponekad kida zivce...:) Ako ocete pisite u vezi turnira ili nekog manjeg okrsaja u nekoj boljoj igraonici u bg-u ili ns-u...
 

Back
Top