Ko jos uvek glasa za G17+?

Не бих се ја нарочито сложио са пљувањем по Динкићу - зар не мислите да је он ипак бољи од оног малог Мики Мауса из Париза Ђелића........
Ипак је он колико-толико одржао динар - сакупио лову........ нисам економиста, али живим у уверењу да је Динкић 100 пута бољи од теткине јајаре Ђелића или оне комунисткиње Кори Удовички........
 
Ja glasam za G17
Zasto? Zato sto su najmanje losi po mom misljenju. Imaju iste proevropske vrednosti kao i LDP, ali bez njihovih stavova o nezavisnosti Vojvodine i drugih preliberalnih (ako to uopste mogu da se nazovu liberalni) stavova. A i prvi put posle ko zna koliko godina (20-30) dianr je ojacao. Ne kazem da je sve zbog G17, ali sigurno su doprineli. Zato sto su underdogs i zato sto svi vi mnogo bre se77te o njima.
 
_guru_:
Ja glasam za G17
Zasto? Zato sto su najmanje losi po mom misljenju. Imaju iste proevropske vrednosti kao i LDP, ali bez njihovih stavova o nezavisnosti Vojvodine i drugih preliberalnih (ako to uopste mogu da se nazovu liberalni) stavova. A i prvi put posle ko zna koliko godina (20-30) dianr je ojacao. Ne kazem da je sve zbog G17, ali sigurno su doprineli. Zato sto su underdogs i zato svi vi mnogo bre se77te o njima.
dinar je ojacao zbog prodaje velikih kompanija poput telenora,pa sa odjednom u zemlji naslo dosta novca...i to ce potrajati neko vreme,a posle ce se verovatno vratiti na staro.inace jacanje dinara bi trebalo da prati i padanje cena,ali...

a bg5 lupeta za medalju.
 
Да. Истина је да данас можемо изједначити ДС и Г17+. Као што рече овде неко, Ружа број 1. да докажу да се треба гадити те партије и даље.
 
Sramota? Zasto? Smatram da ona ne bi trebalo da se eksponira, ali ako je iz DS neko tako odlucio i ona se slaze sa tim zasto da ne. Sta mislis sto je izasao onaj intervju sa Seseljevom zenom? Zato sto su humani? Nego da bi podsetili glasace......
 
Chedo Kokardic:
Potpuno si u pravu BG5 ova Banshee voli u svakoj supi da bude mirodjija a nema blage veze ni o cemu.

Ja ne znam sto neke zene ne kuvaju rucak, peru sudove, gledaju spanske serije koji ce im djavo da se petljaju u nesto o cemu nemaju blage veze.
jerry opet si banovan?
sa koliko naloga?
:D

znam da te nerviram zbog tunguske,ali sam si kriv...

a evo i sustina dzerijevog postojanja,boldovana u njegovoj recenici.a ujedno i slika i prilika njegovog intelekta i dubokoumnosti. :roll:

ako se tebi gospodine peru sudovi i gledaju spanske serije,izvoli.a budes li jos jednom spominjao polnu diskriminaciju u bilo kom kontekstu,moracu da se zalim nekome jer je to zabranjeno kao i verska i nacionalna diskriminacija,ako se ne varam.

ja sam spanski odavno naucila tecno da govorim,tako da nemam nikakvu potrebu da se bavim tom vrstom serija.
 
Nisam Jerry ja sam Chedo a ti sve sto mozes/znas to je da vredjas i onda kad ti neko odgovori istom merom da ides da places kod moderatora da se ta osoba banuje.

Sto se mene tice procitana si odavno, i iskreno nemam vise zelju da gubim vreme na tebe. Samo mi je drago da i drugi isto vide kao i ja.

Ajd sad idi skuvaj rucak mozda za promenu uradis i nesto pametno danas.
 

Back
Top