БаДиЂ у Пирамиди

Great Old One

Primećen član
Banovan
Poruka
995
Владан Батић: "Чеда Јовановић је политичка будућност Србије"

laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif


Узгред, Веља га је урнисао... "па немој тако да си оптерећн мржњом, није ти то добро"... одличан шоу. Уживао сам уз чашицу апсинта. 8)
Наравно и гласовима је Веља убедљиво победио.
 
Great Old One:
Узгред, Веља га је урнисао... "па немој тако да си оптерећн мржњом, није ти то добро"... одличан шоу. Уживао сам уз чашицу апсинта. 8)
Наравно и гласовима је Веља убедљиво победио.
Au nahebao mu se Velja milosne majke nece nosonja moci da spava sada :confused: udarilo ti ono zeleno sranje u glavu druze Stari bolje se drzi drugarice Rajke Sljivic ovo je previse za tebe .
 
Једино Вељу на крају испалила Бранка што није хтела да се изљуби с њим. Као има кијавицу... А и Веља није хтео да пева "у свету постоји једно царство"... Ко му крив. Нема руку, нема чоколаде :lol:
 
Ували се Батић на листу и опет ће бити посланик.Ма шоу ево распуштени одбори лдп-а у Бору и Обреновцу због примања Батића на листу.
Шоу почиње.
 
Great Old One:
Једино Вељу на крају испалила Бранка што није хтела да се изљуби с њим. Као има кијавицу... А и Веља није хтео да пева "у свету постоји једно царство"... Ко му крив. Нема руку, нема чоколаде :lol:
Бранка ЛДП,или ко да више лове...:lol:
 
PIKO:
Ували се Батић на листу и опет ће бити посланик.Ма шоу ево распуштени одбори лдп-а у Бору и Обреновцу због примања Батића на листу.
Шоу почиње.

"Кад си с најјачим играчима нема краја зајебанцији" Београдски Синдикат
"Кад чедери уђу у игру нема краја смехотресној олимпијади" Матори
 
Зна Бранка за јадац. Није мутава. Веља би је наскочио 100%, кад је могао да се "жртвује" за Србију мувањем Мадлен Олбрајт - с Бранком би било задовољство ! :D :D :D

А и мени би ... :D :D :D
 
Lacibg:
Зна Бранка за јадац. Није мутава. Веља би је наскочио 100%, кад је могао да се "жртвује" за Србију мувањем Мадлен Олбрајт - с Бранком би било задовољство ! :D :D :D

А и мени би ... :D :D :D

Ахахахааааааааааа.........пе не мислиш ваљда стварно да је Веља, мој СрБенда, наскочио на ону краву Олбрајтову........ааааааааааа..............мајко...........

:razz::razz::razz:
 
eremita:
Ахахахааааааааааа.........пе не мислиш ваљда стварно да је Веља, мој СрБенда, наскочио на ону краву Олбрајтову........ааааааааааа..............мајко...........

:razz::razz::razz:


Ne kukaj nam mito, nema mesta ljubomori , mozda TVOJ SRBENDA naskoci i na tebe, mlad
si ,,,,,,,,ima dana :D :D :D
 
inagadadavida:
Ne kukaj nam mito, nema mesta ljubomori , mozda TVOJ SRBENDA naskoci i na tebe, mlad
si ,,,,,,,,ima dana :D :D :D

Па ти увек мораш да као свака поган опоганиш све око себе...
мислим да за ову увреду заслужујеш једног Бановића до избора,
да се мало смириш, мЛого си нервозан.......
 
Great Old One:
Једино Вељу на крају испалила Бранка што није хтела да се изљуби с њим. Као има кијавицу... А и Веља није хтео да пева "у свету постоји једно царство"... Ко му крив. Нема руку, нема чоколаде :lol:

Не дај Боже да је хтео да је пољуби у уста......ко зна шта би пољубио..........и чији......................
 
eremita:
Па ти увек мораш да као свака поган опоганиш све око себе...
мислим да за ову увреду заслужујеш једног Бановића до избора,
да се мало смириш, мЛого си нервозан.......

shala, mali mito, shala.........ajde sada , obavesti omiljenog moderatora i administratora , o svojoj velikoj zelji da me banjuju :D

Eto, bar do izbora, da mozes da se raspistoljis ko pravi :D :D :D .....ono, Prc Milojka :D
Pretpostavljam da se ekipica vec ukljucila u potpisivanje peticije za moje banovanje :roll:
 
eremita:
Па ти увек мораш да као свака поган опоганиш све око себе...
мислим да за ову увреду заслужујеш једног Бановића до избора,
да се мало смириш, мЛого си нервозан.......

misliš strahinju mito :shock: .. bolje bi mu pristajao onaj kastratovic :lol:
 
Great Old One:
"Кад си с најјачим играчима нема краја зајебанцији" Београдски Синдикат
"Кад чедери уђу у игру нема краја смехотресној олимпијади" Матори
Ma ti likovi su domacini odavno.......Kao shatro pljuju sve a ono malo malo pa po ds-u, bjazi :D :D :D
 
~Petar~:
"БаДиЂ"

wtf :confused: :confused:

Шта се чудиш. Пробај ово да изговориш.

Гад Ђемо ВиЖе да заврЖимо Де реВорме. Бредлажем да заДо Зви Гренемо од језиГа јер До је оЗновни део маДриДЗе МилошевиЂевог режима.
ВеждајДе Зви моју Баролу: Зрбији Зе Жури.
 

Back
Top