druzenje sa 'mafijasem'...
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 132

Tema: druzenje sa 'mafijasem'...

Domaćin batka_mija (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano druzenje sa 'mafijasem'...

primetio sam da sve vise osoba smatra to kao stvar nekog prestiza... hvalisanje da se neko druzi sa 'mafijasem' nekim... da se tu onda otkrivaju tajne po principu "samo, ni slucajno nemoj nikome da kazes ovo "...
    ne znam da li i vi imate ovakva iskustva... ali je zaista nikako ne mogu da razumem zbog cega se neko hvali time...

Primećen član
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: druzenje sa 'mafijasem'...

Verovatno zato sto bi mnogo voleli da pripadju tom svetu, a nemaju prilike ili vec nesto drugo, pa tako lupaju okolo... Onaj ko se stvarano druzi sa tim likovima ne prica to okolo...

chika_doktor
    Guest

sad znam sto svi oce da se druze sa mnom

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Mafijasima? Mislis na " poslovne " ljude?

Primećen član Hammerhead (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

tacnije na kontraverzne biznismene; stoji ono sto je rekao max 73, a mogao bih da dodam da je sve to od duga vremena, blejanja na cosku sa ortacima, pricanja praznih prica, ne ucenja, nerada i slicnih budalastina...
    planetary displacement failed (still stuck here)

Poznat gucci_novosadjanka (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

[QUOTE=Hammerhead]tacnije na kontraverzne biznismene; stoji ono sto je rekao max 73, a mogao bih da dodam da je sve to od duga vremena, blejanja na cosku sa ortacima, pricanja praznih prica, ne ucenja, nerada i slicnih budalastina...[/QUOTE
    druzenje sa mafijasima ne mora da zanci nista lose.......................sve dok ne upadnes u "business" sa njima dobar si!

Domaćin batka_mija (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    85

e, sad.... s' kim si - takav si... kako kaze ona stara nasa poslovica... nego... zasto ljudi vole da pricaju da se druze sa takvim ljudima? mislim... cemu sve to?

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

pa jasno je -kriminalci su ljudi koji se usudjuju vise nego mi regularni,imaju mooda,nisu ni glupi ukoliko su neki uspesni kriminalci,mocni su(kaze mi drugarica koja ima izvesnu moc da su pare i sex NISTA u odnosu na moc!!!).
    e sad ako nas je neko takav odabrao za prijatelja znaci da vredimo neki q!
    a drugo:svi se plase tih ljudi a eto ja mogu da se zayebavam s njima

mada ko se stvarno druzi s tim ljudima obicno ne prica previse o tome

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Tajne generišu zajedništvo, ljudi to vole, osećaju se sigurnije kad imaju zajedničke tajne.
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Talking Re: druzenje sa 'mafijasem'...

Citat Original postavio batka_mija
    tajne po principu "samo, ni slucajno nemoj nikome da kazes ovo "...
    ...
    da je sedela u krilu Miletu Kostiću? jao...
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Hvali se zato što misli da je time ušao u neki zatvoreni krug u kome pristup nije dostpuan svakom te da bi time i sebe podigao u očima drugih jer zna eto te mafioze.

@Betty
    Nema ništa od tajne čim za nju zna više od dve osobe, mada je neki put i to previše. Ova zajednička tajna koju pominješ je sve, samo ne tajna. Tajna koju svako može da čuje samo ako nije nigde žurio, svašta.[/font]

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Mah...ma meni su tajne beskrajno dosadne, i kao žanr i kao mentalni koncept

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Ideja o tome sta me pali

Citat Original postavio batka_mija
    primetio sam da sve vise osoba smatra to kao stvar nekog prestiza... hvalisanje da se neko druzi sa 'mafijasem' nekim... da se tu onda otkrivaju tajne po principu "samo, ni slucajno nemoj nikome da kazes ovo "...
    ne znam da li i vi imate ovakva iskustva... ali je zaista nikako ne mogu da razumem zbog cega se neko hvali time...
    Pa ono, bedni paor trazi paznju. Jeftina kupovina slame za stoku i kod stoke, farmer koji slusha betovena nece da padne na to sigurno.
    Glupi ljudi jos gluplje ideje.....

Mene je recimo jedan krembilo hteo da impresionira tako sto mi je pricao kako prca neke seljanke, on je inace neki kondukter u busevima na periferiji grada, znaci seoca, i one se sve naloze na njega kad ga vide sa legitimacijom, i on ih u zamenu za 'usluge' propusti bez karte i to... ima tu i istine, ali kupio je samo moju mrznju svojom pricom.

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Prvo: rec je skoro 100% o obicnom olosu ( cast izuzecima, ima ih ). Takav olos obicno nema normalan odnos sa nijednim zivim bicem na svetu, nema normalne predstave o uspehu, zaradi, o zivotu uopste. O kakvom prijateljstvu se radi? Kakvi ljudi mogu uopste da se smatraju prijateljima takvih? Sto se tice muda, ona su bila prisutna samo kod starije generacije sada to nije moda, prevazidjena stvar. Kakva moc? Coveka koji na kraju padne kao zadnji babun sa grane. Profil zena koje se karaju sa takvim olosem ne treba komentarisati. Kada jednog dana takav lik padne ( corka, finansijski krah itd.) vise nema moci, nema nicega. Najprizemniji oblik ljudskog ponasanja i medjusobnih kontakata.

Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Ne znam ja obozavam mafijase.....................uvek me je ti privlacilo.................ali stvarno nikad zbog para................nego nekako ta moc..................

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Kakvu to moc moze imati siledzija, nasilnik? Opet razumem da su ovo njihova vremena, da nesto drugo postoji jos samo u legendama. Kako rece jedan stari prorok: Doci ce vreme da ce fukara i sljam biti kao plemici a plemici kao zadnji ljudi. Nekada je biti plemic, vitez bilo stvar prestiza a sila ljudska kao skup najvecih vrlina covekovih ono sto pleni svakoga. Gde je taj koji je mudar, snazan fizicki i duhovno, pravedan i hrabar u najtezim situacijama? Takav epski junak skoro da ne postoji a on je i sila i petlja i muda sva na svetu. Da ne filozofiram vise, stvarno, sta se moze naci u jednoj barabi? Prijatelj? Doduse, nisu ni sve barabe u srcu takve kao sto i kod kurvi se moze naci zena ipo. Ali samo u promilima.

Zainteresovan član Wuestenkoenig (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Pa u Srbiji su vec godinama poljuljani kodeksi sta je dobro a sta ne.Napravite anketu medju klincima sta je biti bolje neki opasan lik ili recimo doktor.Mogu da se kladim sta ce biti rezultat.

Učlanjen
    27.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

ti kao ne bi hteo da budes opasan lik?????
    Milsim pre bi boo doktor koji zaradjuje minimalac???????

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio gucci_novosadjanka
    [font=Comic Sans MS]
    ma da... svashta koja dilema... biti lekar ili mafijash...? ko josh ne zheli da bude opasan...?
    e sad bi ti tun rekao neshto onako... sochno... a meni ne pada na pamet nishta slichno... ja sam ipak ja, nisam on... mada... sad bih volela da jesam... samo na trenutak... da ti odgovorim prikladno....
    [/font]

Citat Original postavio livija
    [font=Comic Sans MS]
    ma da... svashta koja dilema... biti lekar ili mafijash...? ko josh ne zheli da bude opasan...?
    e sad bi ti tun rekao neshto onako... sochno... a meni ne pada na pamet nishta slichno... ja sam ipak ja, nisam on... mada... sad bih volela da jesam... samo na trenutak... da ti odgovorim prikladno....
    [/font]
    ja nema sta da zelim ja sam vec opasan 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Doktor Mafija

A shta ako postanesh Doktor-mafijash?
    Vadish zube rucno deci po kraju, a onda ih posle zaceljujesh i naplacujes im usluge. Pravish sebi poso, i josh te bije glas da si jedan zaeban stomatolog.....

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

ja se nikad nisam druzila sa fizickim radnicima... samo sa intelektualcima

meni su mafijasi cisto fizicki radnici jer cak i kada zahteva neko mentalno angazovanje, njihov posao se svodi na najosnovnija i najprimitivnija ponasanja koja obiluju stereotipima i teskom gluposcu
    pa jos ako dodamo u jednacinu agresivnost i oruzje... dolazimo do totalno jezive varijante za mene

mislim da su ljudi koji se druze sa njima u najmanju ruku JADNI
    I kick butt for fun!

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Uzasno su mi smesni ljudi koji veruju u "laku lovu"... tj. da ne radis nista, da ne vredis nista, a imas puno materijalnih sredstava...

Takodje su mi smesni oni sitni prevaranti koji misle da su jedino oni pametni, a mi ostali mnogo glupi i naivni...
    Meni se postenje i iskrenost uvek vratila visestruko u zivotu... ne krijem da imam puno srece u svemu u zivotu... i mislim da je to zbog moje ispravnosti pred sobom i svetom.
    I kick butt for fun!

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano Re: Doktor Mafija

Citat Original postavio Breaking, Benjamin
    A shta ako postanesh Doktor-mafijash?
    Vadish zube rucno deci po kraju, a onda ih posle zaceljujesh i naplacujes im usluge. Pravish sebi poso, i josh te bije glas da si jedan zaeban stomatolog.....

samo jedan je doktor mafijash

Zainteresovan član Wuestenkoenig (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio gucci_novosadjanka
    Zanimljivo pitanje,nema sta.Pa jeste zeleo sam da budem opasan lik ali do svoje 3.god zivota...kasnije svaki covek pocinje da raspoznaje svet,razlikuje dobro od loseg...moralno od nemoralnog.Kad sam imao 10 godina vec sam sigurno znao da opasni likovi idu u zatvor ili na obliznje groblje.Cudi me da imas takvo misljenja a zivis u US ,jedino ako tamo doktori zaradjuju minimalac?Ja ne zivim u Srbiji i nazalost daleko sam od doktora ali kad bi bio doktor npr imao bih sigurno minimalac od 5000e mesecno
    Poslednji put ažurirao/la Wuestenkoenig : 21.11.2006. u 10:13

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Druzenje...
    Autor abcde u forumu Arhiva
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.01.2005., 02:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge