Return Of The King

K

Kat

Gost
Jos je nisam kupila ... neki tip uzeo poslednju kopiju meni ispred nosa u Nedelju na buvljaku :lol: ...al' otici cu ja drugi neki dan... it will be mine!

Zanimaju me utisci onih koji su je vec igrali. Cula sam da je grafika fenomenalna ali da je malo teska igra za pocetnike? (sto je moj slucaj) Gameri...sta vi kazete?
 
Jeste kamera je katastrofa mene 4 godishnjeg gamera frustrira tezina bez obzira shto sam presho 80% igrice a snimanje pozicije moze samo na checkpointovima znaci 2 u nivou ili 3 uvecem nivou ali isecci su do jaja
 
grafika je do jajan kamera inekako ali snimanje sa obzirom na tezinu bi trebalo da moze u svakom trenutku a ne na kraju niva.a checkpointi su na pola sata i uvek pre njih je nesto zajebano.ali kupi
 
Ja kupila ..konacno! Super je igra!!!!!!...a da je teska.. jeste... Ja sam pustila sestru da prelazi polako te nivoe, ona je bolja u tome od mene..heehee

Filmove moras da odgldeas samo prvi put kad pocnes da igras....ako igras ponovo neki nivo onda mozes da ih preskocis.... ako zatvoris igru i otvoris ponovo...eeee.. onda moras opet da ih geldas.

Sem mora da predje taj nivo kojim su krenili Hobiti... Frodo je zakljucana opcija...bezveze. Na drugim nivoima imas druge likove. Nasla sam online neke kodove za otkljucavanje likova ali mi bas nije bilo jasno jer su to bile opcije za game-pad ili mozda za playstation...za tastaruru siguno nisu. Ima i na jednom nemackom sajtu zip koji odkljucava sve nivoe ali ne radi link za download :(
 
sifre rade tek kada jednom predjes igru koja je teska ali sa obzirom da je veoma kratka bilo bi glupo da je laksa ovako je zanimljivije i nije igrica za svakoga.a animacije prekidas na escape.sifre imas na cheatcc ili game-revolutions. ali tek kada predjes igru
 
Da...sad znam... nakon sto sam otvorila nekoliko sajtova , pokupila te kodove i pazljivo procitala uputstvo skapirala sam o cemu je rec. Ali..uh oh.... sta ce coveku kodovi kad vec predje sve te nivoe.... arghhhhh :evil: ... znam znam... ima tu neke logike... :roll:

Odoh sad da ubijam Orke :lol:
 

Back
Top