Predizborni šou

urospo

Iskusan
Poruka
5.289
BEOGRAD - Da bi animirale birače, političke stranke pred izbore redovno koriste javne ličnosti u svojim kampanjama. Iako se odranije zna ko kom jatu pripada, istraživanje Kurira pokazuje da je sve manje glumaca, pevača i sportista raspoloženih da pozivaju birače da podrže određenu političku opciju.
...
Demokratska stranka poznata je po tome što je podržava veliki broj popularnih lica, koje ona i te kako koristi i ne samo tokom kampanje.U ovoj stranci, međutim, još nisu izbacili ovoizborne zvezde, uz objašnjenje da je "još rano". Poznato je jedino da najpopularnije ime među nestranačkim ličnostima Vlade Divac, koji je podržao Borisa Tadića u predsedničkoj kampanji, neće ovog puta stati iza njegove stranke.

Zanimljivo je da su u kampanji DS za lokalne izbore u Barajevu nastupali popularni Prle i Tihi, odnosno glumci Dragan Nikolić i Voja Brajović.
...
Veliki broj ljudi s estrade članovi su SRS, poput harmonikaša Branimira Đokića, pevača Ere Ojdanića, Vesne Rivas, glumice Lidije Vukićević... Nismo još definisali kako će teći izborna kampanja, ali znam sigurno da će književnik Brana Crnčević biti uključen, iako on nije član stranke - kaže Todorović.
...
Pored radikala, svog narodnjaka za trku ima i Demokratska stranka Srbije - to je pevač Miloš Bojanić, dugogodišnji član ove stranke. U DSS su nam rekli da ova estradna zvezda neće biti promoter njihove kampanje, ali da očekuju angažovanje mnogih javnih ličnosti.
Podsetimo da su na listi DSS za gradsku skupštinu bili bivši fudbaler Dule Savić, pevačica Slađana Milošević, Bora Čorba, Lane Gutović. Dule Savić nije, međutim, želeo juče da odgovori Kuriru da li će pozvati svoje obožavaoce da glasaju za DSS.
...
U podršku javnih ličnosti nesigurni su i u G17 plus. U Informativnoj službi ove stranke saznajemo da je izvesno da će ih podržati kadrovi koje su zadužili - upravnik Beogradskog dramskog pozorišta Nebojša Bradić i režiser Goran Paskaljević. Koreograf Lokica Stefanović, koja je čak bila i kandidat za poslanika G17, nije više aktuelna, jer je bila bliska sa svrgnutim liderom Miroljubom Labusom. Slično je i sa muzičarem Rambom Amadeusom, koji se u početku angažovao u G17.
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2006/novembar/18/V-03-18112006.shtml



Sta mislite o javnim licnostima u stankama i predizbornim kampanjama.
Kako vam cine kandidati:)
 
Ovi koji "reklamiraju" SRS mogu samo da im budu otezavajuca okolnost. Koji su to pajseri,covece.
Ovi ostali su manje vise OK.
A Vlade Divac koliko ja znam,taj prevarant obicni,je podrzao Tadica onda ,samo zato sto je trebao da kupi Knjaz Milos. I posto mu posao nije prosao kako treba...eto...

Inace to reklamiranje stranaka od strane poznatih licnosti mi je extramno i odvratno.
Da sam neko od takvih,ne znam da li ima para da javno podrzim bilo koga. Necu da podrzavam bitange.
 
urospo:
Pa nije valjda da ih stranke placaju? Ja mislio oni to iz ubedjenja...

Ufff bre urospo..pa poci prvo od sebe. Zasto da im ne uzmes par hiljda evra,ako mozes?
Mada ovi nasi umetnici reklamiraju stranke da bi se posle ogrebali za neko mesto u nekom upravnom odboru nekog kulturno umetnickog drustva,neke dobre uloge ili necega slicnog.

Inace,nisam od onih koji se u nekoga razocara zato sto reklamira neku stranku koja nije moj broj.
Ali sta reci za ove "promotere" SRSa,brateeee mili !!! :D:D:D

Mislim,kako neko moze da mrzi Batu Zivotinju,jer je bio SPSovac? Ja nisam mogao da ga mrzim. Uvek mi je bio OK!
Evo i Bora Corba,iako nisam nimalo simpatizer DSSa. Bora je inace potpuno drugaciji covek uzivo. Jedva da se cuje sta prica,jedva da prica nesto i uzasno je ljubazan. SAmo brate,cesce da se kupa i da se doteruje malo.
 
Korner zastavica:
Ufff bre urospo..pa poci prvo od sebe. Zasto da im ne uzmes par hiljda evra,ako mozes?
Mada ovi nasi umetnici reklamiraju stranke da bi se posle ogrebali za neko mesto u nekom upravnom odboru nekog kulturno umetnickog drustva,neke dobre uloge ili necega slicnog.

Inace,nisam od onih koji se u nekoga razocara zato sto reklamira neku stranku koja nije moj broj.
Ali sta reci za ove "promotere" SRSa,brateeee mili !!! :D:D:D

Mislim,kako neko moze da mrzi Batu Zivotinju,jer je bio SPSovac? Ja nisam mogao da ga mrzim. Uvek mi je bio OK!
Evo i Bora Corba,iako nisam nimalo simpatizer DSSa. Bora je inace potpuno drugaciji covek uzivo. Jedva da se cuje sta prica,jedva da prica nesto i uzasno je ljubazan. SAmo brate,cesce da se kupa i da se doteruje malo.

Pa da, ali oni su uglavnom puni para, a bacili bi i mrlju na karijere kad bi zbog para to radili.
Sta znam, tako mi je izgledalo.
 
@ urospo

Ih bre,ma gde su puni para? Hoces da kazes da je Djuricko pun para? Od cega?
Da je Rambo pun para? Od cega?
Oni imaju para vise nego mi obicni smrtnici,ali daleko je to od PUNOCE.
Sta ima fali da uzmu par soma evra i posle mogu da kupe i nekog novog istocnjaka sa 4 tocka.
 
urospo:
...
Veliki broj ljudi sa estrade članovi su SRS, poput harmonikaša Branimira Đokića, pevača Ere Ojdanića, Vesne Rivas, glumice Lidije Vukićević... Nismo još definisali kako će teći izborna kampanja, ali znam sigurno da će književnik Brana Crnčević biti uključen, iako on nije član stranke - kaže Todorović.
...
Pored radikala, svog narodnjaka za trku ima i Demokratska stranka Srbije - to je pevač Miloš Bojanić, dugogodišnji član ove stranke.


Sta mislite o javnim licnostima u stankama i predizbornim kampanjama.
Kako vam cine kandidati:)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Milos Bojanic :) Jel to onaj sto u kupatilu ima ugradjene dve wc solje :)
Video covek na zapadu kada je isao da peva nasim gastarbajterima wc solju i bide ali za ovo drugo nikada nije cuo vec misli da su to dve wc solje pa ubacio i sebi dva komada da bude u trendu.
 
Torrente-BG:
Milos Bojanic :) Jel to onaj sto u kupatilu ima ugradjene dve wc solje :)
Video covek na zapadu kada je isao da peva nasim gastarbajterima wc solju i bide ali za ovo drugo nikada nije cuo vec misli da su to dve wc solje pa ubacio i sebi dva komada da bude u trendu.
Ma seljacina bosanska iz Vjeternika zbog takvih kao on se u Backoj ustalila narodna kletva "hebo te voz koji te dono".
 
Међутим шта ће њима естрадне звезде - јесте ли гледали журку ЛДП-ГСС- и остали ?
Поцупкивање, махање, еуфорија ...
 

Back
Top