sefe,koji ti je vrag?

N

neznanka

Gost
OD PRE GODINU DANA POCELA SAM DA RADIM U PREDUZECU GDE SAM POCELA DA SE VIDJAM TAJNO SA SVOJIM SEFOM KOJI JE DUPLO STARIJI OD MENE I PRI TOM JE I OZENJEN.NEMAM NISTA PROTIV NJEGOVE PORODICE.NJEGA MNOGO VOLIM,I TO NAJISKRENIJE.U SVAKOM TRENUTKU MISLIM SAMO NA NJEGA.KADA SAM PORED NJEGA OSECAM SE NAJLEPSE.MOGLA BIH NON-STOP DA BUDEM SA NJIM.U POCETKU SMO SE VIDJALI 2-3 PUTA NEDELJNO,A SADA SAMO 1-2 PUTA MESECNO.I TO ZATO JER ON TAKO ZELI.JEDNOM JE HTEO DA RASKINE JER JE POCEO DA SE VEZUJE ZA MENE.PRIMETILA SAM DA SE KADA SE VIDIMO ZAGREJE ZA MENE,ALI KADA SE DUZE NE VIDJAMO NE ZOVE ME UOPSTE DOK JA NJEGA NE POZOVEM.STA MISLITE ZASTO SE SADA TAKO RETKO VIDJA SAMNOM?STA DA RADIM DA BIH GA NAVELA DA SE CESCE VIDJA SAMNOM?DA NAPOMENEM DA JE STRASNO LJUBOMORAN NA SVAKOG MOG KOLEGU KOJI MI SE PRIBLIZI.
 
Voleo bi da se udas, rodis decu i ugojis se pa da te onda muz ostavi zbog neke 20 god. mladje!
Ti si za njega samo mala sa strane.Da ima medjunozje da ostavi porodicu ne bi te on tako izbegavao
 
ali povremeno ćeš mu dati koke, kad te njegova žena uhvati odmah ćeš ga zaboraviti, daj nađi si nešto mlađe, on je mator jedva mu se digne, nađi nekog od 20 godina i nek te dobro izjebe, pa ćeš se smiriti.
 
Ovakve teme sam na radiju slusao po 2 puta sedmicno......

Najiskusniji ljudi znaju da muskarci vole "mladje" meso. Tu nema izuzetaka. Muskarci takodje zele da imaju cvrstu familiju, da mu djeca odrastu u junake.

Ti se njemu fizicki jako svidjas, ali prema zeni svojoj on osjeca duznost. SA NJIM NEMAS BUDUCNOSTI.

Mozes ga ti povratiti na dan dva... malo se sexi obuci...pa malo ga napravi ljubomornim.

Naravno to ce paliti samo dok si mlada, i dok se njemu dize. Posle kad omatoris kao njegova zena, naci ce nesto bolje. Baci se takvog, osim ako naravno i tebi treba samo da te "napuni". Ipak ako trazis ozbiljno nesto... pokajaces se, jer te samo koristi.
 
bole065:
Ovakve teme sam na radiju slusao po 2 puta sedmicno......

Najiskusniji ljudi znaju da muskarci vole "mladje" meso. Tu nema izuzetaka. Muskarci takodje zele da imaju cvrstu familiju, da mu djeca odrastu u junake.

Ti se njemu fizicki jako svidjas, ali prema zeni svojoj on osjeca duznost. SA NJIM NEMAS BUDUCNOSTI.

Mozes ga ti povratiti na dan dva... malo se sexi obuci...pa malo ga napravi ljubomornim.

Naravno to ce paliti samo dok si mlada, i dok se njemu dize. Posle kad omatoris kao njegova zena, naci ce nesto bolje. Baci se takvog, osim ako naravno i tebi treba samo da te "napuni". Ipak ako trazis ozbiljno nesto... pokajaces se, jer te samo koristi.
kada ja budem kao njegova zena on ko zna da li ce i biti ziv. :wink:
reci mi,molim te,kako mislis da me koristi pa i meni je prelepo sa njim.ako to sto vodim ljubav sa njim smatras da me koristi onda i ja koristim njega.pozdrav!
 
Evo ga vec drugi januar,a njega nema da mi cestita novu godinu.Ne smem da ga zovem jer je sa zenom.U ponedeljak pocinje da radi ne znam da li da ga zovem tada ili ne.Mozda se i naljutio na mene jer sam mu prekjuce rekla da sam se razocarala u njega i da planiram da nadjem decka.odgovorite mi,molim vas do 13h jer ja posle idem na put i ne vracam se celu nedelju.pomagajteeeeee...
 
Ako do sad nisi ukapirala da si ti za njega samo kres varijanta,nista sto ti mi kazemo nece pomoci.Idi na taj put,gledaj svoj zivot i nadji brate nekoga ko nije ozenjen.Ima toliko slobodnih muskaraca a ti se uhvatila tog matorca,jos ozenjenog.Ne traci svoj zivot na takve stvari.
 
neznanka:
OD PRE GODINU DANA POCELA SAM DA RADIM U PREDUZECU GDE SAM POCELA DA SE VIDJAM TAJNO SA SVOJIM SEFOM KOJI JE DUPLO STARIJI OD MENE I PRI TOM JE I OZENJEN.NEMAM NISTA PROTIV NJEGOVE PORODICE.NJEGA MNOGO VOLIM,I TO NAJISKRENIJE.U SVAKOM TRENUTKU MISLIM SAMO NA NJEGA.KADA SAM PORED NJEGA OSECAM SE NAJLEPSE.MOGLA BIH NON-STOP DA BUDEM SA NJIM.U POCETKU SMO SE VIDJALI 2-3 PUTA NEDELJNO,A SADA SAMO 1-2 PUTA MESECNO.I TO ZATO JER ON TAKO ZELI.JEDNOM JE HTEO DA RASKINE JER JE POCEO DA SE VEZUJE ZA MENE.PRIMETILA SAM DA SE KADA SE VIDIMO ZAGREJE ZA MENE,ALI KADA SE DUZE NE VIDJAMO NE ZOVE ME UOPSTE DOK JA NJEGA NE POZOVEM.STA MISLITE ZASTO SE SADA TAKO RETKO VIDJA SAMNOM?STA DA RADIM DA BIH GA NAVELA DA SE CESCE VIDJA SAMNOM?DA NAPOMENEM DA JE STRASNO LJUBOMORAN NA SVAKOG MOG KOLEGU KOJI MI SE PRIBLIZI.

ja radim u jedno preduzetje
i tamo ima moj chovek sretje
to je moj shef a on mene netje
sta bre nece. netje bre smetje

a moj shef ima zena i detca
i ima u gatjama opasnoga zetca
me kad vidi zetca sva se stretca
ko se bre streca. me zbog onog hertca

a ja svoga shefa mlogo volem
i dok sam sa njim meni je bas lepo
al za zetca ja moram da molem
ko bre da moli. bogda mu krepo

a moj shef netje da se veze
malo po malo na mene se bretca
i kolege cim ga vidu oma beze
kako bre da ulovim zetca
 
ja radim u jedno preduzetje
i tamo ima moj chovek sretje
to je moj shef a on mene netje
sta bre nece. netje bre smetje

a moj shef ima zena i detca
i ima u gatjama opasnoga zetca
me kad vidi zetca sva se stretca
ko se bre streca. me zbog onog hertca

a ja svoga shefa mlogo volem
i dok sam sa njim meni je bas lepo
al za zetca ja moram da molem
ko bre da moli. bogda mu krepo

a moj shef netje da se veze
malo po malo na mene se bretca
i kolege cim ga vidu oma beze
kako bre da ulovim zetca[/quote]
E BAS ME JE NASMEJALA O0VA PESMA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Djesi Djenis:
Sta ti u stvari ocekujes od te veze?
VERUJ MI NI SAMA NE ZNAM STA OCEKUJEM.NAJVISE BIH VOLELA DA NAIDJE NEKI MUSKARAC KOGA CU ZAVOLETI I ZABORAVITI NA OVOG.ALI SVE JE TO UZALUD JER KOJI GOD MUSKARAC MI PRIDJE JA GA ODBIJEM.DANAS SAM SE VIDELA SA NJIM I CELI DAN MI JE PROTEKAO SA NJIM U MISLIMA.
 
mislim da ja mogu da ti dam dobar savet jer sam imala posla sa ozenjenim muskarcem i preporucila bih ti da me poslusas.veruj mi da mnogo dobro znam kakva je to nesavladiva ljubav a meni je do nedavno bila najveca u zivotu.tvoj je stariji od mog ali nebitno ozenjeni su oboje.
sustina je u tome da ce oni,mislim ozenjeni apsolutno uvek voleti SAMO svoje zene i sto je jos bitnije uvek ce se samo njima vracati.normalno je to sto ti se javlja samo kada on to zeli i kada oseti potrebu za tim,on ti se javi i iskida ti srce....bar je tako meni bilo.ne znam devojko ako patis u toj vezi kao sto sam i ja patila onda ti od srca savetujem da ucinis sebi uslugu a to je DA GA ZABORAVIS I DA GA OTPISES!BICE PRETESKO ZNAM,ali ces sebi za dalji zivot naci nekog ko ce biti tvoj.zelim ti srecu.i izvini ako ti je bilo predugo jer sam ti sve napisala zato sto je meni bilo mnogo tesko ali sam prevazisla to,i zato sto mislim da je problem ozbiljan ako od njega ne zelis samo prolaznu avanturu!
 
Anonymous:
mislim da ja mogu da ti dam dobar savet jer sam imala posla sa ozenjenim muskarcem i preporucila bih ti da me poslusas.veruj mi da mnogo dobro znam kakva je to nesavladiva ljubav a meni je do nedavno bila najveca u zivotu.tvoj je stariji od mog ali nebitno ozenjeni su oboje.
sustina je u tome da ce oni,mislim ozenjeni apsolutno uvek voleti SAMO svoje zene i sto je jos bitnije uvek ce se samo njima vracati.normalno je to sto ti se javlja samo kada on to zeli i kada oseti potrebu za tim,on ti se javi i iskida ti srce....bar je tako meni bilo.ne znam devojko ako patis u toj vezi kao sto sam i ja patila onda ti od srca savetujem da ucinis sebi uslugu a to je DA GA ZABORAVIS I DA GA OTPISES!BICE PRETESKO ZNAM,ali ces sebi za dalji zivot naci nekog ko ce biti tvoj.zelim ti srecu.i izvini ako ti je bilo predugo jer sam ti sve napisala zato sto je meni bilo mnogo tesko ali sam prevazisla to,i zato sto mislim da je problem ozbiljan ako od njega ne zelis samo prolaznu avanturu!
e hvala ti puno na odgovoru,ali ja sam ti veliki slabic tako da nemam snage da ga ostavim,volela bih kada bih mogla da sakupim snagu za raskid,ali tesko :cry:
 
Ne znam,ne kazem da ne bih pozeleo neku piletinu.
Ali,veruj mi,nema tu srece.tebi je trenutno lepo,i to moze da se odrzi godinama.Ali,i tebi ce proci vreme,sto kazu stariji.I sta onda ? Ko ce te tada gledati i hteti. Ja ovo dobronamerno....
 
neznanka:
reci mi,molim te,kako mislis da me koristi pa i meni je prelepo sa njim.ako to sto vodim ljubav sa njim smatras da me koristi onda i ja koristim njega.pozdrav!

da sestro samo shto si se ti zaljubila u njega i nadash se da ce je ostaviti iako mozda toga nisi svesnaaaaaa jedino da sama to svatis mislim pogledaj i nekog mladjeg kad nadjesh tako srecu manje ces da trzas na gazdu. poshto ne verujem da se on nesto kao koleba izmedju vas dve nije taj rad, nego mu je zhena ipak zhena
 
?:
neznanka:
reci mi,molim te,kako mislis da me koristi pa i meni je prelepo sa njim.ako to sto vodim ljubav sa njim smatras da me koristi onda i ja koristim njega.pozdrav!

da sestro samo shto si se ti zaljubila u njega i nadash se da ce je ostaviti iako mozda toga nisi svesnaaaaaa jedino da sama to svatis mislim pogledaj i nekog mladjeg kad nadjesh tako srecu manje ces da trzas na gazdu. poshto ne verujem da se on nesto kao koleba izmedju vas dve nije taj rad, nego mu je zhena ipak zhena
eeeeeeeeeeeee da mene neko drugi moze da privuce,kada god planiram da sa nekim pocnem vezu,ja se osetim kao da varam njega i sve batalim
 

Back
Top