Paraleno resavanje pitanja Kosova i RSK

Gde nalaze ovakve likove jesili ti normalan iskreno te pitam? Pitanje Krajne je reseno jos u avgustu 95. kada su vojska i narod pobegli za tri dana a Srbija se nije potresla nimalo a sledece godine na sastanku Tudjmana i Milosevica u Atini obe drzave su uzajmno priznate u sadasnjim granicama a 97. je istocna Slavonija mirno reintegrsanana u HR i Krajna je ostala da postoji u pesmama Baje Malog Knindze sto nema nikakvog uticaja na medjunarodnu politiku i odnose
 
al bundy:
Gde nalaze ovakve likove jesili ti normalan iskreno te pitam? Pitanje Krajne e reseno jos u avgustu 95. kada su vojska i narod pobegli za tri dana a Srbija se nije potresla nimalo a sledece godine na satanku Tudjmana i Milosevica u Atini obe drzave su uzajmno priznate u sadasnjim granicama a 97. je istocna Slavonija mirno reintegrsanana u HR i Krajna je ostala da postoji u pesmama Baje Malog Knindze sto nema nikakvog uticaja na medjunarodnu politiku i odnose


:lol: :lol:
bravo konačno neki normalan i realni post
baš si me iznenadio al bundy
nisam očekivao od tebe da ćeš to napisati
 
roque_stampedo:
Ja sam za paralelno resavanje pitanja Kosova i Republike Srpske Krajine.

Sta vi mislite?

samo dvije stvari su beskonačne
svemir i ljudska glupost
a ti član obje navedene



samo još jedan dokaz da nemožete
ni (da oprostite) prdnete bez da spomenete nešto u vezi Hrvatske
koji jadni primjerci ljudskog izroda
a jedan takav si upravo i ti
 
Да.Хрвати дефинитивно треба да плате одштету породицама побијених срба,порушене и попаљене куће.Познати су по томе да кроз историју покушавају да сакрију трагове злочина које су починили.Треба их судски и на сваки други начин гонити због ангажовања криминалаца у војним операцијама.Не треба ништа опраштати и заборављати!:evil:
 
kyo:
samo dvije stvari su beskonačne
svemir i ljudska glupost
a ti član obje navedene

samo još jedan dokaz da nemožete
ni (da oprostite) prdnete bez da spomenete nešto u vezi Hrvatske
koji jadni primjerci ljudskog izroda
a jedan takav si upravo i ti
E kad je hrvat nasao da prica o kompleksima :D .
Znas ta tvoja lupetanja o prdenju vaze upravo za vas, a ti si najbolji primer. Jedino zasta dolazis ovde jeste da prdis ( a bogami i se**s) i vredjas koga stignes. Pa se posle zalis kako si "diskriminisan".
Da sam ja moderator za ovo bih te odmah sada trajno suspendovao.
 
misoni:
Да.Хрвати дефинитивно треба да плате одштету породицама побијених срба,порушене и попаљене куће.Познати су по томе да кроз историју покушавају да сакрију трагове злочина које су починили.Треба их судски и на сваки други начин гонити због ангажовања криминалаца у војним операцијама.Не треба ништа опраштати и заборављати!:evil:

isto i vi treba da platite što ste nam početkom 90ih
okupirali 1/3 Hrvatske, opljačkali i devastirali crkve, pobili nedužne civile
cifra bi bila višestruko veća nego onu koju bi mi morali vama da isplatimo
stoga misoni jezik za zube
pametnije ti je
 
kyo:
isto i vi treba da platite što ste nam početkom 90ih
okupirali 1/3 Hrvatske, opljačkali i devastirali crkve, pobili nedužne civile
cifra bi bila višestruko veća nego onu koju bi mi morali vama da isplatimo
stoga misoni jezik za zube
pametnije ti je
Само ти лупетај.Једна трећина ''окупиране'' територије су територије на којима су живели срби.Српска војска није била на тим територијама,нити их је окупирала.Пошто си у побијене цивиле урачунао србе које сте ви побили,на то немам шта да одговарам.А цркве?Па,само идиоти постављају митраљеска и минобацачка гнезда у црквама!:smile:
 
misoni:
Само ти лупетај.Једна трећина ''окупиране'' територије су територије на којима су живели срби.Српска војска није била на тим територијама,нити их је окупирала.Пошто си у побијене цивиле урачунао србе које сте ви побили,на то немам шта да одговарам.А цркве?Па,само идиоти постављају митраљеска и минобацачка гнезда у црквама!:smile:

kao što rekoh jezik za zube
nisi vrijedan ni da si prevodim to što si napisao načirilici
a najmanje mi je potrebito slušat tvoje "lekcije" iz povijesti iliti istorije
 
kyo:
:lol: :lol: rupa sam vidio ja dovoljno kada sam ovog ljeta bio u Beogradu
nebih živio ja u tom gradu
gdje imate ciganski rezervat maltene u centru grada
Zagreb je najmanje 15 godina ispred Beograda
ako ne vjeruješ dođi pa vidi

lako je lupetati a ne imati pojma
:lol: :lol:
Зашто бих дошао код вас?За летовање постоји више земаља у окружењу,које су лепше,са богатом историјом и хотелима,а још имају и знатно ниже цене од вас.Да не говорим о томе колико су љубазнији људи од вас.Што се тиче цигана,нико их није адаптирао на било какав саживот на кугли земаљској.Ако ти толико сметају постави тему о њима.:)
 
al bundy:
Gde nalaze ovakve likove jesili ti normalan iskreno te pitam? Pitanje Krajne je reseno jos u avgustu 95. kada su vojska i narod pobegli za tri dana a Srbija se nije potresla nimalo a sledece godine na sastanku Tudjmana i Milosevica u Atini obe drzave su uzajmno priznate u sadasnjim granicama a 97. je istocna Slavonija mirno reintegrsanana u HR i Krajna je ostala da postoji u pesmama Baje Malog Knindze sto nema nikakvog uticaja na medjunarodnu politiku i odnose

Kakav GLUP odgovor, pravi demokratski!

- Da li ti znas da su Srbi iz Hrvatske proterani protivno svojoj volji, da su istiPOTPISALI PRE TOGA PRIMIRJE koje je trajalo godinu dana i da su garanti primirja bile medjunarodne snage?
- Da li ti znas da su to isto primirje prekrsili Hrvati a da im je NATO u tome pomogao?
- Da li ti znas da se posle toga organizovalo pljackanje srpskih imanja i da su se stvari i tehnika sa VOZOVIMA razvozili po hrvatskoj?

Pitanje RSK nije reseno zato sto 90% ljudi ne mogu da se vrate posto ne mogu da udju u svoje kuce, nemaju pravo da pisu i sluzbeno se sluze jezikom koji su stotinama godina koristili na istim prostorima. Jedan Srbin iz Hrvatske koji se vrati u Hrvatsku vise ne razume njihov jezik posto se u ovih zadnjih 10 godina hrvatski jezik, protivno volji hrvatskih strucnjaka, zahvaljujuci politicarima toliko izmenuo da ga ni samo Hrvati vise ne razumeju.

Ciljevi resavanja pitanja RSK su isti kao i za pitanja Kosova a to su:

- Postovanje teritorijalnog integriteta Hrvatske, u slucaju Kosova postovanje Srbije
- Formiranje autonomije sa istim pravima kao i Kosovo tj.
- Upotreba svog jezika
- Upotreba svog pisma
- Svoje skole
- Pravo na miran i bezbedan zivot.



Drugim recima dragi demokrata da se omoguci ljudima koji su tamo ziveli stotinama godina da nastave da zive a ne da moraju da uce novi jezik i da se odreknu svega sto su naucili.
Potpuno je jasno da je za vas trenutno stanje reseno posto se vasa ideologija zasniva na tome "DOK JE DOBRO BEOGRADU OSTALE KO SISA".

Mi Srbi imamo drugacije mislejnje i ideje u vezi toga pitanja za razliku od vas.
 
kyo:
:lol: :lol: rupa sam vidio ja dovoljno kada sam ovog ljeta bio u Beogradu
nebih živio ja u tom gradu
gdje imate ciganski rezervat maltene u centru grada
Zagreb je najmanje 15 godina ispred Beograda
ako ne vjeruješ dođi pa vidi

lako je lupetati a ne imati pojma
:lol: :lol:

Sta ces kad nismo humani kao Slovenci koji Rome izbacuju iz naselja, ne daju im da zive u gradovima, vec ih teraju u sume i rezervate.

A nismo humani ni kao Hrvati koji su pobili svojevremeno toliko Roma, da su ih sveli na statitisticku gresku.
 

Back
Top