Šta znači Venera i sunce,Merkur u 10. u biku???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ekstra raspored za karijeru uopsteno...
venera u biku sama po sebi daje predispoziciju za prakticne vidove umetnosti recimo dizajn, modu i sl....merkur daje preciznost, intelekt, snalazljivost i pragmaticnost na polju karijere...sunce predispozicije za liderske pozicije...
na kraju krajeva moze da bude i nesto sto obuhvata sva tri ova aspekta. a ne mroa da znaci da je u pitanju umetnost.
 
Karijera se gleda kroz desetu kucu,tacnije planete iz desete govore o tome do kojih visina se mozes vinuti,ali to svakako ne znaci da ces to i ostvariti.Zavisi mnogo od toga kakve ti aspekte grade planete desetog polj,pa vrh desetog polja(MC),pa i od svega drugog.
Svako ko ima Sunce u desetom je jako ambiciozan,a pride su se tebi tu poredjale bas lepe planete...mada,ima i onih sitacija,velike ambicije npr.,a malo mogucnosti za ostvarivanje istih....
 
Evo mala pomoc od mene:)
Mrs_Depp.gif
 
a što bi značilo sunce i merkur u 10.kući stim da je merkur retrogradan a sunce i merkur u konjukciji kao i sunce i jupiter,da li tu ima nade da se ostvari karijera u reviziji?to baš nema veze sa umjetnošću ali kad već pričamo o 10.kući -pa ću pokušati :) e da i taj merkur je u djevici koji predstavlja bar ja tako mislim-analizu ,tko mi može nešto reći o tome?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top